Тернополяни можуть скаржитись через погано прибрані вулиці та тротуари
На вихідні в області прогнозують сніг.
У Тернополі вночі працювала снігоочисна техніка. В області падав мокрий сніг із дощем. Загалом у місті 19 одиниць спецтранспорту. Про це розповіли у пресслужбі Тернопільської міської ради.
— Снігоочисна техніка ТзОВ «Техно-Буд-Центр» проводила роботи з очищення вулиць і доріг у центральній частині міста та мікрорайоні Новий Світ, масивах «Сонячний» і «Східний», Промисловому районі і районі Старого Парку, Березовиці, Кутківцях, Пронятині, а також на Об’їзній дорозі Тернополя та у селах міської територіальної громади, — йдеться у повідомленні.
Ви задоволені прибиранням міста у зимовий період?
Тернополянам нагадують, що на неякісне прибирання можна поскаржитись. Фото з адресами, де неналежно прибирають сніг, мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером 067 447 32 78.
Нагадаємо, на вихідних в області буде до 5 градусів морозу та сніжитиме.
Читайте також:
У Тернополі — перший сніг: як виглядає місто та що прогнозують синоптики
Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google