У Кременці американська компанія відкриє фабрику з виробництва матраців

У Кременці американська компанія відкриє фабрику з виробництва матраців

Компанія має штаб-квартиру в Гонконгу та офіси в 14 країнах світу.

Глобальна американська компанія з виробництва та здачі в оренду меблів Home Essentials відкриє фабрику в Кременці.

Про це повідомляє Інститут сталого регіонального розвитку.

Протягом тижня в Україні з офіційним візитом перебував керівник компанії Chris Exline, який оглядав придатні для виробництва та логістичних потреб ділянки і приміщення. Супровід інвестора здійснював директор Інституту сталого регіонального розвитку Володимир Василевський.

Відео дня

Серед відвіданих міст та селищ Західної України, керівник американської компанії обрав місто Кременець, міська рада якого надала найбільш привабливі умови та забезпечила інвестора усією необхідною підтримкою на місцевому рівні.

Планується, що вже до кінця року відкриють першу фабрику з виробництва матраців, яка буде працювати як на експорт, так і на внутрішній ринок. Роботою забезпечать понад 100 мешканців Кременецької громади, а місцевий бюджет отримає нові податкові надходження.

Вже під час першого візиту потенційний інвестор придбав та подарував дітям сиротам та сім’ям внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Кременецької міської громади 100 матраців та пообіцяв подальшу підтримку в цей нелегкий для них час.

«Вітаємо Кременецьку громаду та мера Кременця Андрій Смаглюк та впевнені, що цей потужний інвестиційний стрибок буде лише початком великого успіху цього старовинного міста, яке дивиться з упевненістю в майбутнє», — кажуть в Інституті сталого регіонального розвитку.

Прихід такого потужного інвестора в Україну свідчить про те, на кого у війні зробив ставку міжнародний бізнес і хто буде в ній переможцем.

 Читайте також:

Нове місце праці в регіоні: як працює завод DELTA FOOD під Тернополем та які умови праці пропонує (новини компаній)

Мав замовлення з усієї України: як підприємець з Харківщини рятував свій бізнес з-під обстрілів

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up