У Тернополі розпочав роботу координаційний центр з питань зниклих безвісти осіб

У Тернополі розпочав роботу координаційний центр з питань зниклих безвісти осіб

Регіональним координатором з питань осіб, зниклих безвісти, у Тернопільській області визначили Петра Гурняка — батька загиблого у 2014 році Героя Віктора Гурняка.   

У Тернополі відтепер працює координаційний центр з питань осіб, зниклих безвісти.

Про це повідомляють в Тернопільській обласній військовій адміністрації.

Його діяльність концентруватиметься на узагальненні даних про зниклих безвісти за особливих обставин та незаконно затриманих окупантами військових та цивільних громадян.   

Тут рідні осіб, з якими втрачено зв'язок або про долю яких немає інформації, зможуть отримати консультацію юриста. Спеціалісти допоможуть пройти процедуру повідомлення про зниклу внаслідок бойових дій людину. Крім того, у центрі працюватиме психолог, який займатиметься підтримкою родин зниклих безвісти осіб.  

Звернутися у координаційний центр можна за номерами телефону: 096 490 49 74, 067 939 93 40(юрист), або на e-mail: [email protected].

Зазначимо, що в Україні також працює кол-центр з розшуку осіб зниклих безвісти. За словами уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олега Котенка, охочим скористатися «гарячою лінією» варто бути готовими, що їх попросять надати біографічні дані зниклої людини, її фото, а також надати іншу додаткову інформацію. Під час спілкування, також треба буде заповнити анкету та надіслати її на телеграм, вайбер або на електронну адресу.

Уповноважений також уточнив, що після обробки інформації, працівники кол-центру зв’яжуться із заявником для деталізації певних моментів й проінформують щодо подальших дій. Своєю чергою, близькі зниклого можуть вільно передзвонювати на «гарячу лінію, щоб надати нову інформацію про зниклого або дізнатися про результати розшуку. Також, раз на 10 днів працівники кол-центру здійснюють зворотний зв'язок із заявником для оновлення інформації.

Для того, щоб повідомити про зниклу людину необхідно звернутися на «гарячу лінію» кол-центру за номером  0 800 339 247 з понеділка по п’ятницю з 9:00-18:00.

У суботу і неділю кол-центр працює у віддаленому режимі. Інформація приймається у вигляді повідомлень на номер 095 896 0421 у вайбер та телеграм.

Також для зв’язку з працівниками кол-центру можна скористатися електронною адресою: [email protected].

Крім того, громадяни можуть зателефонувати на особистий телефон Олега Котенка за номером 099 792 0126 для уточнення інформації.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up