У Тернополі знесуть ще дві самовільні споруди. Адреси

У Тернополі знесуть ще дві самовільні споруди. Адреси

У Тернополі демонтують споруди на вул. Братів Бойчуків та бульв. Просвіти. Їх встановили без дозволів.

Про це розповіли у Тернопільській міській раді.

— З метою усунення порушень у сфері містобудування, на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про проведення робіт з демонтажу споруд на вул. Братів Бойчуків та бульв. Просвіти, — йдеться у повідомленні.  — Відповідно до рішення, демонтажу підлягає споруда, яка не відповідає затвердженим проектним рішенням та поданій інформації у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єкту «Реконструкція майстерні по ремонту взуття».

Такі ж роботи з демонтажу проведуть і за адресою бульв. Просвіти. Споруда не відповідає затвердженим проектним рішенням та поданій інформації у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єкту «Будівництво будівлі торгівельної».

Власникам сопруд дали три дні не демонтаж. В іншому випадку їх знесуть комунальники.

Нагадаємо, у пʼятницю, 15 вересня, у Тернополі розібрали споруду на території КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2». Її власник так і не відгукнувся.

 

 

Читайте також:

У Тернополі демонтували кіоск на Коновальця

У Тернополі демонтують рекламні щити. Які вже пішли під знесення?

У Тернополі демонтують ще дві тимчасові споруди на Тарнавського та бульварі Шевченка

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up