В Україні відкрили доступ до е-декларацій

В Україні відкрили доступ до  е-декларацій

Однак переглянути можна не усі документи.

У неділю, 10 грудня, в Україні відкрили доступ до Реєстру декларацій. Про це інформує пресслужба Національного агентства із питань запобігання корупції.

Таким чином НАЗК виконало вимоги прийнятого Верховною Радою України Закону № 3384-ІХ та забезпечило відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

— Якщо ви не знайшли у Реєстрі декларацію певної особи, то це означає, що щодо неї до НАЗК надійшло подання про вилучення з публічного доступу, — йдеться у повідомленні.

Відео дня

Вилучення документів з публічної частини Реєстру декларацій можливе і після його відкриття до завершення чи скасування воєнного стану в Україні, однак у такому разі певний час вони перебуватимуть у відкритому доступі.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що в Тернопільській міській раді не повідомили про обсяг зарплат, премій та інших виплат її працівників, отриманих за перший рік повномасштабної війни.

Також «20 хвилин» дізнавалися про зарплати за минулий рік керівників ТОВА та її структурних підрозділів. В ТОВА прямих запитань журналістів вдруге уникнули, проте вказали загальну кількість працівників і суму, виділену на оплату їх праці у 2022 році. «20 хвилин» мають відповіді на запити від усіх структурних підрозділів ОВА. Окрім керівництва, бо те і далі ігнорує запитання журналістів.

 

Читайте також:

У міськраді не називають зарплати журналістам, щоб не було «невдоволення на ґрунті майнового стану»

Понад 70 мільйонів виплатили працівникам ОВА за рік війни. А чому мовчать Труш і його заступники?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up