Важка втрата для Тернополя... Помер керівник Центру екстреної медичної допомоги Михайло Джус

Важка втрата для Тернополя... Помер керівник Центру екстреної медичної допомоги Михайло Джус

Михайло Ярославович присвятив медицині і порятунку людей все своє життя.

На 65 році життя пішов з життя Заслужений лікар України, керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайло Джус.

Про це повідомляє міський голова Тернополя Сергій Надал.

Все своє життя Михайло Ярославович присвятив медицині і порятунку людей, віддано і вірно служив на своєму лікувальному фронті, боровся за стукіт кожного серця.

Відео дня

«З великим сумом повідомляємо, що сьогодні на 65-му році життя відійшов у вічність наш керівник, генеральний директор Тернопільського Центру екстреної медичної допомоги Джус Михайло Ярославович. З 1994 року він очолював спочатку станцію швидкої медичної допомоги, а згодом Центр екстреної медичної допомоги. Людяність, доброта, професіоналізм, небайдужість до людей, до чужого горя — це риси, які завжди були притаманні нашому керівнику. Усе своє життя він присвятив найважчій галузі в медицині — порятунку людських життів. Незважаючи на важку хворобу, Михайло Ярославович до останніх днів вболівав за роботу, за людей. Великий патріот нашої України, невтомний борець за кращу долю українського народу, він був прикладом для наслідування. Сумує весь наш колектив. Велика і непоправна втрата. Царство небесне. Вічна пам'ять», — пише заступниця директора Центру екстреної медичної допомоги Ганна Мончак.

Про поважного лікаря також згадує підприємиця Ольга Навроцька.

«Я мала за честь познайомитись з ним на волонтерському фронті. Величезний вантаж продуктів харчування: консервів, круп, макарон було передано до Вінниці, а далі згодом до Запоріжжя. Співчуваю рідним, колегам та всім, хто знав цю чудову людину. Вічна пам’ять!», — пише пані Ольга.

Співчуття про смерть доброго колеги висловлює також Департамент охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації.

Десятки людей згадують Михайла Ярославовича добрим словом.

Олена Митулинська пише: «Царство Небесне! Лише світлі спомини про хорошу людину і доброго лікаря.Щирі співчуття родині».

Віталій Семенюк пише: «Сумна звістка. Пішла з життя хороша людина. Царства йому небесного».

Співчуваємо рідним, колегам та всім, хто знав Михайла Джуса. Вічна пам’ять!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (85)
 • Ольга Байдак

  Царство небесне. Вічна пам'ять.
 • Вячеслав Павлов

  🙏🏻R.I.P
 • Олексій Лук'яненко

  Вічна пам'ять. Царство Небесне.
 • Ніна Кириленко

  Царство небесне а світло віковічне нехай їм світить на віки вічні АМІНЬ

keyboard_arrow_up