Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів (пресслужба Тернопільської міської ради)

Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів (пресслужба Тернопільської міської ради)

Бійці 55 батальйону знищують московських окупантів за допомогою бомбардувальних дронів, які закуплені мерією Тернополя. На відео, яке розмістив у соцмережах міський голова Сергій Надал, український дрон скидає боєприпас та знищує ворога.

За словами міського голови, у руках тернопільських Героїв, дрони творять справжні дива.

«Потужно працює 55 батальйон бомбардувальними дронами з Тернополя! Знищують нечисть орків! Дякуємо нашим Героям за цілодобовий захист нашої держави! Дякую усім платникам податків. Продовжуємо працювати для пришвидшення нашої ПЕРЕМОГИ!», - заявив Сергій Надал.

Нагадаємо

Нещодавно мерія передали для потреб наших Героїв-захисників чергову партію дронів. 22 «бойові пташки» отримали бійці частини, яка героїчно воює на передовій.

Також під час перебування на передовій міський голова Тернополя Сергій Надал передав нашим Героям-захисникам чергову партію дронів. Бійці одного з тернопільських батальйонів отримали три дрона Mavik 3T та три Mavic 3.

5 квітня мерія передала на передову нову партію з 50 комплектів FPV-дронів. «Бойові пташки» будуть допомагати нищити рашистів бійцям 14 батальйону 106 бригади.

Коментарі (1)
  • Teren Teren

    Перепрошую, а від коли то "мерія" Тернополя стала прибутковою організацією?! Як і на чому вона ті прибутки отримує, за які дрони купляє?

    Придбали дрони за гроші зібрані з тернополян, з їх податків і всіляких поборів, а та куревська мерія тут яким боком? Хіба що надал не все вкрав, а чимось поділився? Ой який він патрійот, який він благородний. Не все на бруківку, фонтанчики і деревця і собі в кишеню.

keyboard_arrow_up