Сергій Надал: Міська рада передала зимову форму для тернополян, які воюють на фронті (пресслужби)

Сергій Надал: Міська рада передала зимову форму для тернополян, які воюють на фронті  (пресслужби)

Лікарі-волонтери на фронті лікують військових-тернополян

Скоро зима. Наші Герої на фронті відбивають ворожі атаки та звільняють українські міста та села від московських окупантів. Це відбувається також й завдяки підтримки тилу, величезної армії волонтерів та всіх українців. Тернопільська громада постійно та системно допомагає нашим підрозділам на фронті. Забезпечує бійців на передовій всім необхідним. Нещодавно передали 70 комплектів теплої зимової форми. На Київський, Сумський та Харківський напрямки прибули нові вантажі від центру «Допомога армії від Тернополя», наші військові вже отримують посилки від рідних та тернополян.

«Допомога армії від Тернополя»

Міський голова Тернополя Сергій Надал розповів, які вантажі отримали наші захисники.

Відео дня

«Дякую жителям нашого міста, які приготували понад 50 посилок для захисників на передовій. Ще близько 70 пакунків тернополяни передали через волонтерів. Крім того, отримали запит від військових на необхідні речі і додатково довантажили ними екіпаж. Це – буржуйки, генератори, каремати, спальники, зимове взуття, флісові речі, продукти тривалого зберігання, спеціальні аптечки для парамедиків, а також аптечки для військовослужбовців і ряд інших речей для облаштування бліндажів», - зазначає міський голова Сергій Надал.

Мобільна стоматологія

Також міський голова повідомив, що тернопільські лікарі-волонтери та мобільна стоматологія уже втретє працює на фронті, надає там стоматологічну допомогу нашим захисникам.

«Завдяки мобільній стоматології лікарі-волонтери з Тернопільської стоматологічної поліклініки зновулікують наших захисників з Тернополя на фронті.Дякуємо стоматологам-добровольцям, котрі безкоштовно рятують наших захисників від зубного болю», - заявив Сергій Надал.

Мобільний кабінет обладнаний стоматологічною установкою, стерилізаційним відділенням, кондиціонером і усім необхідним для того, щоб проводити терапевтичне та хірургічне лікування у польових умовах. Також кабінет обладнаний устаткуванням для ортопедичної допомоги пацієнтам. Кожного бійця на фронті лікують два стоматологи.

Нагадаємо

Центр «Допомога армії від Тернополя» здійснює безкоштовну доставку посилок в місця дислокації військовослужбовців Тернопільської громади.

Усі жителі та гості нашої громади, хто бажає передати посилку своїм рідним чи близьким, можуть приносити їх у центр «Допомога армії від Тернополя», що за адресою: вул. Миколи Лисенка, 8-А. За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном «гарячої» лінії +38 (067) 009-15-40.

Графік роботи центру «Допомога армії від Тернополя»:

понеділок-четвер – 08:00-17:15 год., обідня перерва з 13:00 по 14:00 год.;

п’ятниця-субота – 08:00-16:00 год, обідня перерва з 13:00 по 14:00 год;

неділя – вихідний.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач19

    Лисий хуй😁

    Simonchuk Alex reply Читач19

    ахаха э таке але цей хоч не просто краде а ще бруківку ложить, хоть якась користь місту)

keyboard_arrow_up