У Тернополі «динамівці» визначали найсильніших

У Тернополі «динамівці» визначали найсильніших

9 березня у Тернополі відбувся фінал чемпіонату обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту.

Це традиційні змагання, що проводяться серед працівників силових структур.

Учасники визначили переможців і призерів в командному та особистому заліках.

Спортсмени виконували вправу двоборства з гирями вагою 32 кг в рамках комплексних змагань «Динаміада-2023». Участь у першості взяли 5 збірних команд.

У командному заліку перемогу здобули працівники Нацполіції краю, срібні медалі отримали представники Головного управління ДСНС в області, а бронзові медалі виборола команда другого стрілецького батальйону в/ч 3002 НГУ.

Про це повідомили у Нацполіції Тернопільської області.

В особистій першості переможцями у своїх вагових категоріях стали: поліцейські Дмитро Крет, Іван Свистун, Олексій Криворучко, Ростислав Лукашенко, рятувальник Віктор Мороз, співробітник служби судової охорони Василь Свідрук та військовослужбовець Олександр Феоктістов.

Своїми срібними призерами пишаються в Головному управління ДСНС області. Серед них – провідний інспектор відділу запобігання НС Чортківського РУ старший лейтенант служби цивільного захисту Сергій Васюхник, начальник караулу 16-ї ДПРЧ 5 ДПРЗ лейтенант Денис Ганусевич та пожежний-рятувальник 21 ДПРП 10 ДПРЧ 6 ДПРЗ старший сержант Василь Максимів.

Кращих гирьовиків нагородили кубками, дипломами та грамотами ФСТ «Динамо». Урочисту церемонію проводили: головний суддя змагань Зіновій Кульчицький – заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту, заступник голови ТОО ФСТ «Динамо» України Володимир Небесний, член президії – начальник Управління поліції охорони в Тернопільській області Олег Іващенко.

Правоохоронці, рятувальники, нацгвардійці – ці бійці тилового фронту завжди мають бути у формі. Перед ними стоять надважливі задачі, які потребують належного вишколу. Його і демонстрували 9 березня «динамівці». Раніше ми повідомляли, що на Тернопільщині розпочали навчання штурмової бригади Нацполіції «Лють». До її складу ввійшли ті, хто готовий звільняти окуповані території України. Розповідали і бойову історію поліцейського з Тернополя, якому спецпідготовка неабияк допомогла відбивати атаки диверсантів та рятувати людей.

 

Читайте також:

На Тернопільщині почали навчання перші бійці штурмової бригади «Лють»

Під обстрілами вивозили людей і відбивали атаки диверсантів: історія поліцейського з Тернополя

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up