На сайтах знайомств "сидять" альфонси, збоченці і навіть педофіли

На сайтах знайомств "сидять" альфонси, збоченці і навіть педофіли

Фейкові фото, ліниві залицяльники та непристойні пропозиції – це те, що здебільшого чекає на тих, хто наважиться шукати собі пару в Інтернеті. Хоча деколи віртуальна любов переростає і у серйозні стосунки.

Інтернет-знайомства: плюси і мінуси. На цю тему вже впродовж багатьох років точиться немало дискусій. Одні вважають, що знайти кохання всього життя в мережі неможливо, адже на сайтах «зависають» тільки збоченці, або особи, які мають великі комплекси, а серйозні стосунки їм не по зубах. Інші ж навпаки сподіваються, що на віртуальних просторах «живе» безліч справжніх принців і принцес.

Є фото- і відеорейтинги

Під час підготовки матеріалу ми проаналізували кілька найбільш популярних сайтів для Інтернет-знайомств та зробили висновок, що найбільше там шукають активні користувачі.

Один із перших сайтів, які вибиває через пошук комбінації слів «Інтернет-знайомства» - mamba.ru – головна служба знайомств та спілкування в мережі «Мамба») – мережа сайтів, щоб познайомитись, об’єднує безліч самостійних сайтів і розділів знайомств великих порталів (наприклад, «Знайомства» на Rambler.ru, Mail.ru або Km.ru). Є і українська версія – mamba.ua. Для того, аби зареєструватись на сайті, потрібно вказати електронну пошту та номер телефону, на який у повідомленні прийде код активації. На сайті є кілька розділів. «Знайомства» - тут доступний пошук всіх зареєстрованих анкет, він може бути загальним без будь-яких вимог або із зазначенням мінімальних (стать, країна, вік, мета знайомства); також є розширений пошук за типажем, хобі, звичкам, сексуальним перевагам і т.д. «Топ-100» - це конкурсний розділ, де можна підписатися на участь у фотоконкурсі в таких номінаціях, як «Дівчата», «Хлопці», «Playboy», «Дівчина HONDA мотто», «Динамо» і «Стиль і мода»; є також і відеорейтинги, у якому хлопці та дівчата виставляють на голосування короткі ролики зі своєю участю. «Подорожні» - це розділ, де можна знайти компанію для спільної поїздки в яку- або країну. «Щоденник» - тут користувачі сайту знайомств розміщують свої записи, думки, бажання, теги. Крім того, кожному тут доступно участь в голосуваннях, опитуваннях і обговореннях на різні теми. «Мій профайл»  - розміщена анкета зареєстрованого користувача, яку можна доповнювати інформацією про себе, своєї зовнішності, перевагах в пошуку партнера або друга, фотографіями, відео і т.д.

Чоловіки шукають неповнолітніх

Наступний сайт у списку - love.ua У правому кутку головної сторінки є форма для реєстраці. Там потрібно зазначити ім’я, стать, е-мейл, вік. І тоді вже можна починати знайомств. Тут представлені кілька рубрик: «Хлопці», «Дівчата», «Симпатії». Є можливість розширеного пошуку, завдяки якому можна вибрати регіон та вік партнера. Обираємо пункт: «Шукаю хлопця». Серед кілька сотень претендентів – чоловіки, віком від 18 до 70 років. Цікаво, що навіть у 18-25 років хлопці шукають дівчину, від 18 до 30 і навіть 50 років. Приміром, Микола, вік якого в анкеті 25 років, не проти створити сім’ю з 50-річною жінкою. А 27-річний Олександр шукає собі в сексуальні партнери дівчину чи хлопця, віком від 12  і до 90 років. Оце масштаби! Заявок, де чітко вказана ціль знайомства – «Секс» - немало.

На цьому сайті в активному пошуку другої половинки і люди з нетрадиційною орієнтацією. 20-річний Андрій прагне знайти хлопця для романтичних стосунків.

Та найбільш вражає і те, що серед віртуальних менів є і потенційні педофіли. Так, 28-річний Роман шукає хлопця, вік якого 12 років. А 20-річний Женя – 12-річну дівчину, 19-річний Віталій – 16-річну партнерку, 25-річний Миколай – 12-річну дівчину, 22-річний Caver – 15-річну дівчину та інші. Про серйозні стосунки в цьому випадку і мови не може бути. Що забули такі користувачі на сайтах? Чи потрапить хтось із неповнолітніх на гачок до цих соціопатів? Чи моніторить поліція підозрілі сайти? Навряд. Тож варто бути обережними.

Інтиму хочуть навіть у 65 років

Інший сайт для огляду – http://loveplanet.ru, або «Планета любові». Судячи з форумів і опитувань, - це головний конкурент «Мамби». Крім стандартного набору сервісів, на сайті loveplanet представлені додаткові: чат, форум , щоденники, музика, мовлення (можна розповісти про те, що хвилює ), фотоальбоми (загальні та еротичні) з коментарями, конкурси краси. Крім повідомлень, тут можна прислати сюрприз і голосове повідомлення за невелику плату.

Реєструючись на сайті, потрібно вибрати не тільки стать, вік, а й тілобудову, і мету знайомства – дружба, створення сім’ї, романтичні стосунки, секс, оральні ласки, знайомства сім’ями. Сам сайт є російським, але тут можна вибрати будь-яку країну. Задля цікавості вибираємо Тернопіль. І ось воно – тисячі оголошень.

Надію на створення сім’ї завдяки сайту покладають навіть 18-річні користувачі, а інтиму прагнуть і старші чоловіки та жінки. На сексуальні зв’язки розраховують чоловіки в 65 років, а жінки – у 54. Головним акцентом у їхніх анкетах є пункт про значні фінансові можливості та наявність власного житла.

При наборі слів «інтернет-знайомства Тернопіль» у пошуку вибиває сторінку ВКонтакті. Не дивлячись на те, що ця російська соцмережа має бути заблокована, сторінка «Знайомства в Тернополі» цілком функціональна.

Шукають незнайомців по фотографіям

Наосліп вибираємо перші десять оголошень у даній спільноті. Що люди шукають тут? Відповідь очевидна – далеко не серйозних стосунків. Для прикладу кілька повідомлень: «Шукаю дівчину послушну…» (Віталій), «Хлопець без досвіду шукає хлопця, або просто того, хто хоче поекспериментувати» (Selina Kyle), «Зустрінусь з дамою(дівчиною)-жінкою за взаємною згодою і повною конфіденційністю для зустрічей інтимного характеру без втручання в особисте життя!!! Можна і за гроші» (Віктор), «Шукаю хлопця, віком від 15-17 років) Не пошлого) Зовнішність не важлива... Головне, щоб любив і не зраджував... З Тернопільської області можна і зі Збаража) Не люблю, коли зраджують) Якщо ти теж, то пиши мені)» (Оксана).

Ще одна спільнота у соцмережах – «Шукаю тебе». Тут шукають всіх по фотографія чи опису на кшталт: «Шукаю хлопця у чорній шкіряній куртці, який був у «Подолянах», або «Сподобалась дівчина, яка йшла під «Горбатим мостом» плюс фотографії. Аудиторія групи досить чимала – аж 56 тисяч підписників – серед тернополян.

Жінки, які хочуть знайти собі іноземців, дуже часто відвідують сайт znaiomstva.info. Щоб переглянути кандидатів, потрібно зареєструватися, або увійти через соцмережі. На даному ресурсі є ціла інструкція, як сподобатися чоловікові та привернути увагу. Приміром, чим частіше ти заходиш, тим вище ти в пошуку. Щоб уникнути розчарування, адміни радять використовувати пошук сумісності за інтересами, вказаними в анкеті при реєстрації. Дуже сумнівний пункт: «Потурбуйся якомога раніше дати свій телефон, щоб чоловік подзвонив тобі додому для ближчого спілкування. Це персональне єднання чим листування». Це великий ризик. Адже за привабливою картинкою може ховатися зовсім не та особа.

Є знайомства по релігіям і для інвалідів

Якщо ввести в пошуку «серйозні знайомства», то одним з перших у списку сайтів – adam-i-eva.com Він позиціонує себе як сайт серйозних знайомств. Пошук супутника життя з мінімумом листування. Для цього потрібні не лише традиційні погляди на сім'ю та кохання, але й серйозність намірів, відповідальність і вміння думати. В умовах йдеться про 100% модерацію оголошень, найдетальніші оголошення з фотографіями, комплексний пошук, конфіденційність. Сайт пропонує серйозні знайомства у Львові, Тернополі, Києві, Харкові, Полтаві, ін. містах; православні знайомства та знайомства для християн різних конфесій: римо- та греко-католиків, протестантів, вірних інших релігій, атеїстів та інвалідів.

Загалом подібних Інтернет-ресурсів, де тернополяни шукають любов, партнерів для інтимної близькості чи просто друзів – десятки, а то й тисячі. Користуючись ними, головне – не потрапити в пастку до віртуальних обманщиків.

 

Плюси і мінуси віртуальних знайомств

Плюси:

1) Вам не треба топтатися годинами на вулиці.
2) Абсолютно не потрібно замислюватися про свій зовнішній вигляд у момент знайомства. 
3) У Інтернеті ви можете проглянути анкету і заздалегідь визначитися, симпатична вам ця людина чи ні, і скласти про неї якусь думку до моменту знайомства. 
4) Можливість підтримувати спілкування з безліччю людей одночасно і постійно розширювати круг своїх знайомств. 
5) Відсутність необхідності відповідати миттєво, можливість гарненько подумати, перш ніж відповісти. Проте, не все цією можливістю користуються. 
6) Ви знайдете того кого шукаєте. У інтернеті у вас значно більше варіантів, з яких ви можете вибирати, ніж скажімо в клубі чи на дискотеці. 
7) Немає зайвих витрат на напої, поїздки, і тому подібне.

Мінуси 
1) Відсутність романтики. Ви позбавляєте себе права на емоційний сплеск, який буде в будь-якому разі, незалежно від того підходить ця людина вам чи ні. Ні помилок, ні сюрпризів, все притягнуто за вуха, і навіть дітям потім не буде що розповісти.
2) Можливість попастися в пастку нечесних людей. Навіть після того, як ви прочитаєте анкету, ви не можете з упевненістю сказати, що знаєте людину, яка сидить по той бік монітора. Адже людина могла записати в анкету будь-що. У результаті може виявитися абсолютно протилежної статі або віку. Якщо ви встигнете прив'язатися до такої людини, можливо вам буде навіть боляче. 
3) Ви можете не виправдати очікування один одного після зустрічі. Люди, які звикли до спілкування в Інтернеті, часто бувають не настільки цікаві в житті як в мережі. Плюс звичка постійно сидіти коло монітора, робить їх дещо скутими в реальному спілкуванні. 
4) Втрата навиків і мотивації знайомства і спілкування в реальному світі.

За інф. сайту gazeta.ua

 

Новини за темою Читайте також
Коментарі (8)
 • Оксана

  Приходь під педагогічний коли потепліє нас там 1000!
 • гєша

  повідом  куди прийти
 • гєша

  кдасссс оксана , кинь номерок......
 • Оксана

  Познайомлюсь з чоловіком для кохання )))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

20:20 "Галичанка" обмінялась перемогами із южненським "Хіміком" 19:57 Біля "Шостого" ДТП з трьома авто. Там ускладнений рух 19:30 ТОП-10 листопадових фото на Театральному майдані (шукайте свою світлину з Instagram) photo_camera 19:01 "Сушив феном заліковку, вилазив через вікно по простирадлах": тернополяни пригадали студентські роки photo_camera Від читача 19:15 Як захистити права орендаря? 18:01 “Ми граємо так, щоб, коли народ заходив на танцпол, то йому було лінь йти на перекур”: гурт “Фа Мажор” stars 17:01 Вишивальниця з Тернопільщини зібрала унікальну колекцію наперстків зі всього світу stars 16:01 Мандруємо світом дешево. Топ-3 порад від тернопільського мандрівника 15:03 Доставка із бонусом: тернополянка у піці знайшла гайку. Що кажуть у піцерії play_circle_filled photo_camera 14:01 "Знаємо про шкоду цукру, але...": чи готові тернополяни відмовитися від солодкого (відеоопитування) play_circle_filled 13:24 Відпустка у зв’язку з навчанням: коли та як надається? 13:01 У Тернополі тепер є мініатюрні площа Ринок та Велика синагога photo_camera 12:01 У Тернополі на благодійному балу збиратимуть кошти на допомогу дітям, хворим на рак 11:01 У День вшанування пам'яті жертв голодоморів тернополян закликають до спільної молитви 10:01 Держслужбовець продає одяг, вчителька танцює хіп-хоп: дорослі очима дітей 08:00 День студента відзначають 17 листопада 07:00 Погода у Тернополі на 17 листопада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up