Тернополянки в Німеччині: романтичних залицянь немає, проте офіційно дозволені борделі

Тернополянки в Німеччині: романтичних залицянь немає, проте офіційно дозволені борделі

Німецькі чоловіки пунктуальні та страшенні кар’єристи. Зовнішності особливої уваг не приділяють, хоча люблять спорт. А ще є поціновувачами секс-шопів, а також у Німеччині легально працюють борделі.

Оскільки в Україні, за статистикою, чоловіків менше , ніж жінок, щоб не страждати від самотності, можна придивитися і до іноземців. Про ментальні особливості чоловіків за кордоном розповідають наші землячки, які пізнали іноземне середовище всередині самої країни.

Німеччина – країна, яка лишається лідером серед виробництва авто, побутової техніки і багатьох інших речей. Чіткість та пунктуальність – ментальна риса, яка об’єднує чи не всіх німців. Тим не менш, до купи плюсів можна додати і певні недоліки. Наприклад, є немало анекдотів про німецьких жінок – «Німецькі дороги та авто – це компенсація чоловікам за їхніх дам…» і так далі. Які ж тамтешні мачо, чи справді вони такими є, «RIA плюс» розповіла наша землячка Юлія Ебель. Уродженка Тернопільщини вже 12 років живе в Німеччині. Переїхала в цю країну разом із батьками на постійне місце проживання. Їй було 16 років.

Відео дня

Не вміють романтично залицятися

Із чоловіком Євгеном познайомились у 2010 році. Його тато – росіянин, а мама – німка. Виріс він у Німеччині, там і зустрів своє кохання – Юлю. Уже через півтора роки вони одружилися. Провести аналогію з українськими чоловіками жінці важко, адже вона вже тривалий час живе за кордоном, та і досвіду стосунків із українцями не має. Чоловіки ж, на думку співрозмовниці, в усьому світі мало чим відрізняються.

- Що в Україні, що в Німеччині різні трапляються. Усе залежить від виховання, яку основу батьки заклали у дитину, таке з неї і виросте, - каже вона. – Єдину тенденцію, яку я помітила тут, у Німеччині, - це малу ініціативність. Мій чоловік усе зробить, що потрібно, - і  вдома допоможе, і змайструє щось, і приготує вечерю, але якщо йому про це сказати. Німці, як на мене, романтично залицятися не вміють. Звісно,  винятки є. Але в більшості випадків квіти жінці на День народження ніхто не дарує, нема такої звички, щоб всипати її оберемками без приводу. Це я вже навчила чоловіка, що на всі визначні свята букет має бути обов’язково.

Загалом, корінне населення тої країни, як розповідає землячка, є не  надто гостинним. Традиції суттєво відрізняються від наших.

За столом не пригощають

- Якщо ми йдемо в гості до сусідів, то в них це норма – пригостити нас чаєм і все. Якщо на столі в кухні у них стоять цукерки, то господарі можуть взяти собі, а гостям навіть не запропонувати. Дні народження в них також проходять у цікавій формі – столи не гнуться від страв, як у нас. Можуть лише тортик запропонувати, або максимум – сосиски посмажити. Добре, якщо запрошений принесе ще якийсь салат із собою. Оці ментальні звички проявляються в поведінці як жінок, так і чоловіків, - додає вона. – Є серед німців справжні джентльмени, які дуже цінують своїх жінок, а є такі, що бидло бидлом.

Німецькі жінки, за словами Юлії, надто консервативні у свої поглядах, манері поведінки та навіть в одязі. Брюки, сорочка, спідниця – їх повсякденний гардероб. Наші ж українки звикли яскраво вдягатися, вміло поєднувати кольори, підбирати стильні аксесуари, носити взуття на підборах, що для німок – нонсенс. То ж не дивно, що чоловіки-іноземці симпатизують українкам.

- Мій Женя вже звик, що коли ми йдемо в гості, я намагаюсь виглядати на всі сто. Він не раз жартує, що я збираюся на червону доріжку, - посміхаючись каже героїня розповіді. – Слов’янку завжди помітно серед натовпу похмурих жіночок.

Місцем не поступаються

Німецьке середовище надто емансиповане. Права чоловіків та жінок рівні. Марно чекати, що чоловік поступиться жінці місцем у громадському транспорті чи пропустить біля дверей у магазин.

- Це ж саме стосується і людей похилого віку. Ми, українці, більш шанобливо ставимось до старших. А в Німеччині такого немає. І навіть сам дідусь чи бабуся можуть образитися, коли ви їм поступаєтесь місцем, адже таким чином ви ніби нагадуєте їм про вік, - пояснює Юля. – Як хлопчиків, так і дівчаток із садочків, а потім і шкіл вчать, що завжди потрібно відстоювати свою думку, незважаючи на стать, вік та інші переконання.

У Німеччині є сім’ї, де чоловік та жінка мають окремі бюджети. У такому випадку в ресторані чи кафе може платити хтось один з подружжя, і не обов’язково, що це має бути чоловік. У супермаркетах також можуть розраховуватися окремо.

- У нас в сім’ї, дякувати Богу, все інакше. У нас із чоловіком одна банківська картка, фінансовий директор – я. Планую бюджет на місяць так, щоб до зарплати було, за що жити. Я ж оплачую комуналку, медичну страховку, здійснюю відрахування у пенсійний фонд. Узагалі в Німеччині занадто багато паперів, кожна служба надсилає письмові повідомлення, на які потрібно відповідати. Навіть оператори мобільного зв’язку таким чином повідомляють про зміни тарифу, витрати і так далі, - продовжує співрозмовниця.

Пунктуальні та кар’єристи

На зустрічі німецькі чоловіки майже не спізнюються. Пунктуальність – їх характерна риса. Хоча навіть це не перекриває той недолік, що вони не вміють поводитись із жінками.

- Є інтелігенти, котрі вміють зробити жінці приємно, і сюрпризами, і  подарунками всипають, але більшість таких, що всьому потрібно вчити, підказувати і натякати, - каже Юлія. – Красномовність – це точно не про них.

Німецькі чоловіки  - здебільшого кар’єристи. Робота в них на першому плані. Вони прагнуть бути успішними. І докладають для цього максимум зусиль. На одній і тій же самій посаді можуть працювати як чоловіки, так і жінки. Щоправда, оплата праці для чоловіків суттєво більше, аніж у жінок, навіть за умови, що в них однакове навантаження.

У побуті чоловіки поводяться по-різному. Є родини, які мають хатніх робітниць. Ті прибирають у помешканні за конкретну плату. А є такі сім’ї, де чоловік і жінка ділять обов’язки порівну.

Миє посуд та готує їсти

- Мій чоловік готує. Якщо борщ і суп він не зварить, то гарнір приготує без проблем. Тому, коли я зайнята, на кухні він допомагає. Посуд миє машинка. А от брудні каструлі – за чоловіком, - каже жінка. – Я прибираю у помешканні сама, бо Женя лиш пил розганяє (посміхається – прим. авт.). Оскільки я не люблю прасувати, то чоловік може мені і в цьому допомогти.

На рахунок зовнішності, то тут – у кожного свій смак. Німці обирають комфорт, вони не виряджаються і не витрачають купу часу на те, щоб ефектно виглядати. Проте як чоловіки, так і жінки люблять спорт. Останнім часом дуже модно відвідувати тренажерний зал чи ходити на фітнес. Представники обох статей відвідують косметолога.

А як же на рахунок інтиму, адже німецькі фільмі відомі своєю відвертістю на весь світ? Сказати, що всі дивляться еротичні фільми, наша співрозмовниця не може. Проте запевняє, що еротики та порнографії в них немає, на вітринах кіосків можна побачити хіба що журнал «Плейбой». Однак правда ще і втому, що німці не такі закомплексовані на сексуальну тему, як в Україні. Наприклад, там ні чоловіки, ні жінки не соромляться піти в секс-шоп. Ля них нормально вільно обговорювати зі своїми партнерами інтимні моменти.

- А ще тут легально працюють борделі, у кожному місті вони є. І ніхто не буде показувати пальцем на того, хто туди пішов. Це справа та вибір кожного, - завершує Юлія Ебель.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Дін
    Єбать яка красотка.....
  • Вова
    Жінки в Німеччині страшнючі, тому хоч для якоїсь компенсації німецькі чоловіки отримали гарні авто:)
  • UpToNoGood
    І так, головний меседж статті, який читається крізь строк і навіть в строках: що візьмеш з цих мужиків у відсталій економіці світу, нормальних значно менше ніж нас, дівчат, тому їдьте в Німеччину, беріть німця в руки, ставайте (цит.) "фінансовим директором" у вашій парі, "всьому вчіть його, підказуйте" як за вами доглядати. Конкуренція там дуже слабка, бо німки не особливо сидять в салонах, а на диво в брюках ходять і роблять таку ж роботу як чоловіки.
  • David Starr
    "Ефектно виглядати" - це скоріше недолік, тому закордоном слов'янок і рахують за повій, навіть коли цього не кажуть. В Берліні на одного німця два українця?
    Дарина reply David Starr
    А як сприймають за кордоном чоловіків-українців? Ви експерт, як видно!
    David Starr reply Дарина
    У даному випадку, Юля переоцінює свою зовнішність, яка явно не слов'янського типу. Чоловіків-заробітчан закордоном сприймають не краще жінок.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Письменниця з Тернопільщини Наталка Галицька вирощує спаржу на власному городі. Як готувати 20:03 Що знімали тернополяни у ТікТок: добірка нових популярних відео за тиждень play_circle_filled 19:30 Заморозки до -3°C та туман: штормове попередження оголосили на Тернопільщині на 12 травня 19:03 Частинка Італії у Тернополі: яка історія Венеціанського дворика. Дивіться відео! play_circle_filled Від читача 16:49 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини: 18:00 Троянди для палацу: спільнота квітникарів подарувала понад 150 кущів для Вишнівця 17:00 Як зрозуміти, що дитина готова йти у перший клас та підготувати її: поради психолога 16:00 На Тернопільщині київські спелеологи виявили нову печеру 15:00 У День матері поїзди Укрзалізниці курсують під іменами матерів захисників України 14:03 На Театральному майдані благодійний концерт до Дня матері: збирають гроші на аптечки для захисників photo_camera 13:03 Миру, любові та повернення синів: тернополяни вітають з Днем матері photo_camera 12:00 Залиште ці гроші для себе: як економити на енергоспоживанні 11:00 Тернополяни вітають матусь зі святом: підбірка з соцмереж play_circle_filled photo_camera 10:00 В Україні запрацювали зміни до діючих валютних обмежень 09:00 Війна забрала життя 34-річного Героя з Гермаківки на Тернопільщині Івана Тимківа
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up