У Тернополі львівська мисткиня покаже свої неординарні роботи

У Тернополі львівська мисткиня покаже свої неординарні роботи

Відкриття виставки львівської мисткині Олени Якимової Pluralia Tantum відбудеться 13 червня о 19.00 у тернопільські галереї «Бункермуз».

Назва цієї експозиції – від латинського позначення слів, котрі вживаються лише у множині — pluralia tantum (дослівно — лише множина).

У Тернополі львівська мисткиня покаже свої неординарні роботи, фото №1 на сайті 20minut.ua

— Форма множинності можливостей спровокувала мене звернутися до побудови візуального ряду на основі гри, своєрідного пазлу, який можна складати у різноманітні комбінації, – каже Олена Якимова. – Абстрактний живопис — найвідповідніша форма для реалізації ідеї взаємозв’язку та множинності варіацій процесів, які відбуваються з людиною впродовж життя. Сила впливу та багаторівневість сприйняття абстрактного живопису дають нагоду кожному створити свій внутрішній модуль, який буде взаємодіяти із запропонованим мною та розвивати його. Одна клітинка у «пазлі» навмисне залишається завжди вільною — як у грі в п’ятнашки — є можливість змін, шанс переграти партію, сприйняти ситуацію інакше з плином часу.

У Тернополі львівська мисткиня покаже свої неординарні роботи, фото №2 на сайті 20minut.ua

Джерелом натхнення для робіт художниці є місто — його структура та хаос, який кожен упорядковує у свій спосіб.

Довідка

Олена Якимова — кандидатка мистецтвознавства, викладачка кафедри монументального живопису Львівської національної академії мистецтв. Народилась та мешкає у Львові, учасниця багатьох мистецьких проектів, авторка ряду наукових публікацій в Україні та за кордоном.

У Тернополі львівська мисткиня покаже свої неординарні роботи, фото №3 на сайті 20minut.ua

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up