За п'ять років у галереї «Бункермуз» організували більше 100 виставок
П’ятирічну історію тернопільської галереї «Бункермуз» упродовж місяця можна оглянути на ретроспективній виставці афіш. Її відкрили 20 листопада. За 5 років тут організували понад 100 виставок більше 120 авторів.
Серед них арт-проект «Парк супрематичного мистецтва» Анатолія Федірка, групова виставка Addicts of Ternopolis кураторства Вови Воротнєва, виставки медіа-арту до фестивалю «Гамселить», персональні експозиції Дмитра Стецька «Вітрила часу», Віталія Довгасенка «Блакитна лінія», Андрія Хіра «Забобони», Володимира Костирка «Художник і модель», Гагіка Кургіняна «Доброго ранку, Сайгоне!», живопис Сергія Гая, «Перетин» Віталія Агапєєва.

- Я історик за освітою, тож це спонукало мене організувати дану виставку, щоб зафіксувати перший ювілей, бо ці п'ять років були не просто особливі, а дивовижні, – каже арт-директор галереї Марічка Юрчак. – Адже в одному з найменших обласних центрів України почала діяти галерея сучасного мистецтва, де свої роботи представили автори високого рівня. З тернопільських митців свої роботи представили Дмитро Стецько, Віталій Агапєєв, Сергій Декалюк із Збаража, Богдан Кухарський, який родом із Тернополя, але живе у Львові, Павло Ярмолик, Володимир Драчинський, Володимир Чорнобай, Наталія Дідик, Григорій Лоїк.

Свої роботи тут експонували і члени спілки художників, і аматори. Також у галереї читали лекції Ярослав Грицак, Вахтанг Кіпіані, Ростислав Семків, Оксана Кізь.
Були україно-польські проекти, чеський комікс, виставка «Епоха майстрів», яка зібрала авторів з різних куточків світу. Три виставки представив резидент «Бункермузу» Ліланд Бетті з Америки.


Роботу з авторами веде куратор галереї Ярослав Качмарський. Наразі йому доводиться обирати з-поміж митців, які хочуть представити свої роботи.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.