Діана Олійник - Всі Статті (27571)

Близько ста молодих людей взяли участь у першій вечірній зустрічі катехитичного курсу «Вірую», що розпочався 6 грудня у Архикатедральному Соборі УГКЦ Непорчоного Зачаття Пресвятої Богородиці Тернополя.

Працівники Тернопільського відділу поліції встановлюють місце знаходження чоловіка, причетного до злочину. Своїми протиправними діями крадій завдав збитків на суму майже 80000 гривень. 

Працівники Тернопільського відділу поліції розшукують жінку, причетну до злочину. Незнайомку підозрюють у крадіжці гаманця. 

11 грудня  об 11 годині на Театральному Майдані  відбудеться відкрита інформаційно-просвітницька акція #ДійПротиНасильства, метою якої є привернення уваги до питань домашнього насильства.

Аби син  уникнув відповідальності за вчинену дорожньо-транспортну пригоду, 68-річна жителька Збаража переказала на телефонні рахунки «благодійникові» п’ять з половиною тисяч гривень. Лише згодом збагнула, що потерпіла від шахраїв. 

Незабаром у Тернопіль приїде 20 нових низькопідлогових автобусів білоруського виробництва «МАЗ 206». Новий автобус може вмістити до 70 осіб.

Поширені та рідкісні імена, якими у 2019 називали новонароджених на Тернопільщині, опублікувало Головне територіальне управління юстиції в Тернопільській області.

Курс валют продовжує знижуватися на початку тижня.

День прав людини - це міжнародне свято, яке відзначають 10 грудня, у день, коли Асамблея ООН прийняла "Загальну декларацію прав людини", у 1948 році.  

  У Тернополі сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Удень очікується дощ, ввечері - дощ зі снігом. 

keyboard_arrow_up