Діана Олійник - Всі Статті (7242)

«Тернопільщина туристична» розповідає про наших краян, які захищають Україну.

Уже цієї неділі покажуть виставу «Вечеря для тигра». Запрошують дітей і дорослих. У театрі нагадують, щоб глядачі мали маски.

Тернопільські слідчі скерували до суду обвинувальний акт щодо касирки банку, яка розтратила понад 20 000 доларів.

Патрульні нагадують водіям, що у випадках ДТП можна оформити автопригоду за допомогою складання європротоколу.

У Тернополі покинуті автівки, які порушують правила благоустрою, переміщатимуть на спеціальний майданчик

Організатор злочинного бізнесу залучив до роботи більше 15 чоловіків та жінок.  У день працівники інтернет-магазинів встигали зробити 200-300 закладок. Клієнтами зловмисників були жителі Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської та Рівненської областей.   

23 вересня минає 150-та річниця від Дня народження української оперної співачки Соломії Крушельницької. Ще за життя вона була визнана найвидатнішою тогочасною співачкою світу.

Після 24 лютого багато українців зі східних і південних регіонів по-новому відкрили для себе Захід. Для декого він став тимчасовим прихистком, а для когось – місцем постійного проживання, де люди планують почати нове життя. Громада із центром у старовинному місті Шумськ, що на Тернопільщині, стала порятунком для кількох тисяч українців, чиї рідні міста й села опинилися в епіцентрі війни.

Пожежа виникла в кімнаті на 7-му поверсі десятиповерхового житлового будинку.

Йдеться про окремі будинки на вул. Василя Стуса, бульв. Симона Петлюри, вул. 15 Квітня та вул. Сергія Корольова. Графік подачі гарячої води у Тернополі — дивіться нижче.

keyboard_arrow_up