Наталія БУРЛАКУ
Наталія БУРЛАКУ
097-445-82-67
Наталія БУРЛАКУ - Всі Статті (1066)

Практика, що пацієнти, потрапляючи у лікарню, купують ліки за свої кошти, уже віджила своє. Насправді ж за бюджетні кошти лікарські засоби мають видавати зовсім безкоштовно. Досвідом діляться медики дитячої лікарні.

У Тернопільській міській дитячій поліклініці, що на вул. Федьковича, 16, діє «Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги». У 2020-му році тут провели ремонтні роботи, придбали нове додаткове обладнання, розширили штат спеціалістів. Капітальний ремонт та закупівлю обладнання провели за кошти міського бюджету у межах першої черги ремонту поліклініки.

Кожна друга жінка стикається з втратою волосся. Така проблема може бути обумовлена генетично або виникнути внаслідок сильного стресу. «Я боялася показувати це чоловікові, дітям, постійно ховалася, таке враження, що хотіла втекти від усього світу. Тому 25 років носила перуку». Розповідаємо історії тернополянок, які відверто розповіли про свої комплекси, лікування та одужання.  

Зізнайтесь, із чим у вас асоціюється слово «поліція»? Що хотіли б запитати у головного поліцейського області? Та чи була нагода хоч раз у житті поговорити з ним при зустрічі? До Дня нацполіції, який святкували 4 липня, ми підготували для вас велике ексклюзивне інтерв’ю (!!!) з начальником обласної поліції Олександром Богомолом. БЕЗ попереднього скидання запитань, БЕЗ «масок»! Авторизуйтесь чи підпишіться – і ви зможете дочитати до кінця. Та ще й побачите відео, де дізнаєтесь багато про особисте генерала і не тільки.

Методик з планування статі дитини існує величезна кількість, але жодна з них не дає 100% гарантії. Результати статистики та експериментів дуже суперечливі. Різні методи планування дають ймовірність народження дівчинки та хлопчика від 40% до 99,9%. 

Святі джерела є чи не в кожному районі Тернопільщини. Їх можна відвідувати в будь-яку пору. Біля деяких з них можна не тільки набрати воду, а ще й зануритися та зцілитися від фізичних та душевних недуг.  Ми зібрали для вас найбільші святі джерела в усіх районах області. Скористайтеся нагодою поїхати туди разом із рідними.

Рани, сонячні удари, забої, опіки – від яких тільки небезпек не доводиться оберігати дітей влітку. Саме в період літніх канікул і відбувається найбільше травмувань. Що радять тернопільські медики – читайте в тексті.

Багато теперішніх призовників шукають різні приводи для того, щоб „відкосити” від служби. Найпопулярніший метод - вчасно “захворіти”. І чим гірша “хвороба”, тим краще. Насправді ж уникнути служби у Збройних Силах України (далі - ЗСУ - прим. ред.) не так вже й просто. Адже довести наявність серйозних проблем зі здоров'ям потрібно не тільки “своєму” лікарю, із яким легко “порішати”, а й спеціальній медичній комісії, яка функціонує при військових комісаріатах.

Сьогодні, 8 червня, тернопільському пластуну, журналісту, фотографу Віктору Гурняку мало б виповнитися 34. Але тепер замість вітань - квіти на могилі й теплі спогади. А в жовтні виповнилося шість років з дня його загибелі. У соцмережах знайомі публікували пости про Вітю, про те, яким він був і яким міг бути, якби не війна…

День журналіста в Україні відзначають 6 червня, адже саме в цей день у 1992 році Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів. Це свято стало офіційним у 1994-му. Ми, колектив редакції газети «RIA плюс» та сайту «20 хвилин», хочемо подякувати всім нашим читачам.

keyboard_arrow_up