Наталія БУРЛАКУ
Наталія БУРЛАКУ
097-445-82-67
Наталія БУРЛАКУ - Всі Статті (1058)

Медсестри міської дитячої лікарні щодня віддають частинку своєї душі, аби допомагати дітям та їх матерям. Їхня робота часто залишається не оціненою, але вони не уявляють свого життя без неї. Адже, що може бути важливіше за дитяче здоров'я?! Здорові і усміхнені дитячі оченята — найбільша винагорода за нелегку працю. 

Народження водночас двох і більше дітей дарує велику радість батькам. Але разом з тим це збільшує їхню відповідальність. Жінка, у якої багатоплідна вагітність, повинна бути вкрай уважною до свого «цікавого» стану.

Медогляди для майбутніх першокласників і далі відбуватимуться за спрощеною процедурою. Батькам такі зміни до вподоби, адже це значно економить час.

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я. Для медиків міської дитячої лікарні кожен день року – це боротьба за життя діток. Розповідаємо про великі перемоги наймолодших. Вони хапаються за кожен промінчик надії та дарують його іншим. 

Ніну Гурін із Заліщиків, яка виграла автомобіль BMW X5 у іменному розіграші блогерки Ірини Пістрюги, тепер знає чи не кожен житель цього маленького міста, та й не тільки тут. Як вдалося перемогти з понад 105 тисяч учасників? Розповідаємо нижче.

У розпалі не тільки коронавірусна інфекція, а і гострі респіраторні захворювання. Спеціалісти дитячої лікарні дали цінні поради, як зміцнити імунітет своїх чад.

Хвороби на нервовому ґрунті , або психосоматичні недуги, виникають через душевні страждання, кажуть психологи. Як навчитися боротися зі стресом, кого він більше вражає – чоловіків чи жінок, розбиралася журналістка "20 хвилин".

Шляхи Господні несповідимі… Ігумен Феодосій (Глинський) загинув у ДТП 18 березня. У спілкуванні з журналісткою «20 хвилин» отець якось говорив, що бачив себе старим уві сні, і що Бог привів його у Монастирок, тому він став будувати тут храм. Своїми щирими молитвами допомагав зцілюватися і духовно, і фізично. Багато хто називав його екзорцистом, розповідали, що він мав дар виганяти нечисту силу з одержимої людини. Як було насправді?    

Скандал у гімназії ім. Франка. Редакція "20 хвилин" отримала ексклюзивну інформацію від наших читачів.  Вчителька, ймовірно, напідпитку, закрилася у спортзалі з дітьми та накинулася на одного з учнів, про це розповідають тернополяни. Директор закладу підтвердив, що інцидент мав місце, а педагог прийшла на роботу у нетверезому стані. Нам вдалося дізнатися більше про вчительку та в якому стані учень. Читайте подробиці в тексті. Ми готові висвітлити думку педагога щодо цієї ситуації. Якщо вам відомі її контакти чи позиція, напишіть у коментарях. 

Українкам дуже важко будувати сім’ї з канадцями, адже в останніх дуже розвинений індивідуалізм. Рахунки за житло та побутові речі такі пари ділять навпіл. Канадцям же дуже подобаються наші працьовиті та вродливі жінки.

keyboard_arrow_up