Наталія БУРЛАКУ
Наталія БУРЛАКУ
097-445-82-67
Наталія БУРЛАКУ - Всі Статті (1119)

Дитина активно росте, її кістки і м'язи розвиваються, невелике відхилення може швидко стати причиною стійкої деформації і важких наслідків. Зберігайте поради ортопеда – школярам.

Розповідаємо про антибіотики та потенційні ризики, пов’язані з ними. Чому не можна приймати ліки без дозволу лікаря?

Святе письмо вчить нас віддавати, не чекаючи нічого отримати взамін. І неважливо, що і скільки ти даруєш. Важливо, з якою душею ти робиш це. Тоді починає діяти закон, якому підпорядковується весь Всесвіт. Ти віддаєш – і життя обов'язково винагородить твою щедрість.

Воїни світла. Найкращі. Найвідважніші. Найхоробріші. Лицарі добра, честі та справедливості. Вони перебувають на передових позиціях, навчають військовослужбовців, встигають волонтерити і кожним своїм вчинком виборюють нашу свободу. Вони змушені бути далеко від дому, від своїх рідних, близьких. Вони виживають в умовах, які нам, цивільним, навіть уявити складно. Але разом з тим напередодні свят вони бажають тернополянам душевно провести свята, молитися та вірити в Перемогу. Бо ніхто і ніщо не повинно вкрасти у нас Різдвяні свята, відчуття щастя та надію.

Нелегкий рік, який приніс нам чимало втрат, болю і страждань. Але водночас зміцнив нашу силу духу, віру та надію. Кожен із нас загадував різні бажання, у когось вони справдилися, у декого – ні. Цьогоріч ми всі загадаємо лиш одне – Перемоги і миру в нашій Україні.

Святкові застілля часто негативно позначаються не лише на фігурі більшості людей, а й стають приводом для виникнення неприємних відчуттів, а також загострення хронічних недуг, пов’язаних із роботою шлунково-кишкового тракту.

Уже 18-ий рік поспіль компанія «RІА Медіа» організовує та проводить конкурс «Народний бренд». Переможці отримали заслужені нагороди та діляться своїми враженнями.

Василь Лазарчук хоче передати власну автівку на потреби армії. Задля перемоги України готовий розлучитися з машиною. Впевнений – вона потрібна нашим військовим значно більше. Шукаємо підрозділ, якому справді авто стане в нагоді.

Будь-яке захворювання грудей можна вилікувати за умови ранньої діагностики. Саме тому проходити обстеження хоча б один раз на рік – обов'язкове правило для кожної жінки. Як зробити це безоплатно – читайте. 

Розповідаємо історії медиків, які допомагають онкохворим жінкам. Як у воєнних умовах продовжують оперувати, виконувати маніпуляції та надавати допомогу? У що вірять на що сподіваються – розповідають відверто.

keyboard_arrow_up