Наталія БУРЛАКУ
Наталія БУРЛАКУ
097-445-82-67
Наталія БУРЛАКУ - Всі Статті (1104)

Міська дитяча лікарня стала першопрохідцем у напрямку дитячої реабілітації та паліативної допомоги. Результати вражають як батьків, так і медиків. Працівники Центру реабілітації детально розповідають, хто може звернутися до них.

Недосипання може призвести до набору ваги, проблем із серцем і навіть депресії. Розповідаємо, скільки часу треба спати дітям та як покращити сон.

Що робити в екстрених випадках і коли можна почекати? Чи можна турбувати лікарів у вихідні? Які обстеження можна пройти? Спеціалісти міської дитячої лікарні пояснюють, як діяти.

Жіночу риболовлю навряд можна назвати звичною справою. Тим не менш, це захоплення викликає цікавість і у представниць чарівної статі. Як зробити так, щоб добре клювало, тернопільська журналістка Ірина Моргун розповіла "20 хвилин".

Завдяки підтримці небайдужих нам вдалося придбати автомобіль та передати його на передову, де зараз перебувають наші захисники. У цьому матеріалі хочемо подякувати всім, хто долучився.

Їм не страшні ні безсонні ночі, ні ризик інфікуватися, ні дзвінки в будь-який час доби. У їхніх серцях живуть співчуття та милосердя, адже вони небайдужі до своїх маленьких пацієнтів. 19 червня відзначають День медичного працівника. З нагоди свята розповідаємо про лікарів міської дитячої лікарні. Від їхнього досвіду та кваліфікації залежить життя і здоров'я малюків. Виявлення захворювання або схильності до нього в дитячому віці допоможе уникнути небажаних ускладнень в майбутньому.

Друзі! Редакція «20 хвилин» завершує збір коштів на автомобіль для підрозділу ЗСУ, у якому наразі служить наш журналіст. Дякуємо кожному, хто відгукнувся і допоміг – часом, коштами, поширенням наших дописів, обладнанням для організації благодійного музичного виступу.

Друзі, війна триває. Кожен із нас, впевнені, робить все можливе, аби наблизити перемогу. І від вчинків кожного багато чого залежить! У нашому єднанні – наша сила. Разом – до перемоги!

Як допомогти малечі впоратися зі стресом, як батькам правильно говорити на такі серйозні теми? Як захистити свою і дитячу психіку? Корисними порадами ділиться лікар-педіатр КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» Наталія Каліновська.

Лиш добро одне безсмертне, а зло довго не живе! Так говорив колись знаний для багатьох із нас Шота Руставелі. В умовах війни, страшних вбивств і звірства, яке влаштували в нашій країні окупанти, нам усім дуже важливо об'єднуватися і допомагати. Зараз, як ніколи раніше, важлива підтримка і  медіаспільноти, яка в надзвичайно непростій ситуації завзято продовжує вести інформаційну війну з ворогом. 

keyboard_arrow_up