Наталія БУРЛАКУ
Наталія БУРЛАКУ
097-445-82-67
Наталія БУРЛАКУ - Всі Статті (1076)

Їй 21. Замість сукні, високих підборів та стильної зачіски на свято вона вдягає камуфляж.  Віка виросла у прийомній родині. Але вона дякує за виховання своїм батькам. Що вклали у неї справжні цінності. Наша героїня, каже, має бути сильною, бо її мрія – захистити Україну. І на Сході також живуть люди, які є справжніми патріотами, у глибині свого серця, а не на словах.

Будь-що нове сприймається зі скепсисом і недовірою, тому потрібен час, щоб прийняти, змиритися та зізнатися – всі зміни на краще. Повідомлення подібного змісту з’являється на офіційних сторінках міської ради. Щоб це означало? Так визнають свої недопрацювання, недостатню підготовку до, назвемо умовно «транспортної реформи» в Тернополі? Чи вони реально говорять необ’єктивну реакцію тернополян на ноу-хау. Журналісти «20 хвилин» тестували нові умов проїзду у перший день їх введення, 1 жовтня. Тож вирішили перевірити, що змінилося за тиждень. Ми перевірили всі точки продажу електронних проїзних і термінали.

Медики радять в осінній період приділити максимальну увагу, аби зміцнити імунітет дитини перед зимою. Що потрібно виконувати і чого не варто робити? Читайте в матеріалі.

Пандемія коронавірусу не проходить повз дітей, як би ми цього не хотіли. І з настанням осені та початком сезону захворювання на ГРВІ, кількість хворих зростає. Чи справді усі діти переносять ковід легко? Як захистити малечу від інфекції? Як зміцнити імунітет? Пояснює завідувачка інфекційного відділення КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» Ольга Дивоняк. До слова, лікарка – першою на Тернопільщині вакцинувалася від ковіду, тож розкаже ще і про те, чому варто робити щеплення не тільки батькам, а і навіть декому з дітей.

Хвороби на нервовому ґрунті , або психосоматичні недуги, виникають через душевні страждання, кажуть психологи. Як навчитися боротися зі стресом, кого він більше вражає – чоловіків чи жінок, розбиралася журналістка "20 хвилин".

У дітей час від часу відзначають зниження слуху. Щоб виявити проблему та призначити відповідне лікування застосовують дієвий метод діагностики – аудіометрію. Що це таке, чи можна пройти процедуру безкоштовно і чому її рекомендують навіть тим, у кого нібито проблем немає? 

Вагітність – особливий період у житті кожної жінки. Здавалося б, усе природньо і відбувається само собою. Насправді ці 9 місяців у житті кожна переживає по-своєму. І саме від того, наскільки професійними будуть допомога і рекомендації лікарів, залежить те, як легко перебігатиме вагітність.

Сучасні діти часто мають проблеми з імунною системою. Віруси та інші зовнішні чинники провокують ряд неприємних і небезпечних захворювань. Як вберегтися? Збережіть для себе цінні поради

Як підготуватися батькам і дітям? У цій статті максимально просто розповідаємо, як поєднати фізичну і психологічну підготовку до школи, не перевантажуючи малюка.

Незалежній Україні 24 серпня виповнюється 30 років. Понад чверть століття ми досягаємо нових вершин і пишемо сучасну історію. З нагоди свята редакція «20 хвилин» підготувала для вас тест. 30 питань про історію, перемоги, спортивні здобутки та цікаві факти нашої Батьківщини. А як добре ти знаєш свою країну? Перевір свої сили. Відповідай на запитання нижче.

keyboard_arrow_up