Наталія БУРЛАКУ

Наталія БУРЛАКУ

097-445-82-67
Наталія БУРЛАКУ - Всі Статті (1158)

Методик з планування статі дитини існує величезна кількість, але жодна з них не дає 100% гарантії. Результати статистики та експериментів дуже суперечливі. Різні методи планування дають ймовірність народження дівчинки та хлопчика від 40% до 99,9%. 

Селище Архангельське Херсонської області вісім місяців було окуповане російськими військами. У жовтні 2022-го року українські захисники звільнили населений пункт. Уже наступного 2023-го року Архангельське почало відбудовуватися. Як до цього долучилися Тернопільщина — читайте в нашому репортажі. Ми створили цей матеріал як учасник Мережі «Вікно Відновлення». Все про відновлення постраждалих регіонів України дізнавайтеся на єдиній платформі recovery.win.  

Третій рік повномасштабної війни, а укриття в лікарнях Тернополя, як перевірили журналісти «20 хвилин», подекуди не ремонтували взагалі. На що витрачали кошти, які виділяли для відновлення сховищ?  Ми створили цей матеріал як учасник Мережі «Вікно Відновлення». Все про відновлення постраждалих регіонів України дізнавайтеся на єдиній платформі recovery.win.

Прилетіло давно, а грошей не побачили і досі. Жителі Тернопільщини та підприємці нарікають: або отримали мінімальну компенсацію на відновлення або взагалі копійки і в очі не бачили. Де ж гроші? «Ми створили цей матеріал як учасник Мережі «Вікно Відновлення». Все про відновлення постраждалих регіонів України дізнавайтеся на єдиній платформі recovery.win»

Команда Invi-Gen, яку представляли учні 6-их класів Тернопільського академічного ліцею «Українська гімназія» ім. Івана Франка, уперше взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді Destination Imagination і здобула перемогу. Вона — єдина, яка представлятиме весь Західний регіон України у GLOBAL FINALS 2024, що відбудеться у США у травні. І їм дуже потрібна наша допомога!

Відновлення та відбудова є критично важливими процесами для будь-якого регіону, і для Тернопільщини зокрема. Адже насправді повномасштабне вторгнення вплинуло на життя всієї країни. Руйнування зазнали приватні помешкання та компанії і в нашій області. До регіону прибули майже 100 000 внутрішньо переміщених осіб. Саме тут для багатьох розпочалося життя з нуля.   

Газеті «RIA плюс» – 25 років. За чверть століття наше видання пройшло через різні етапи: раннього дитинства, перших кроків і досягнень, юнацького максималізму та амбітних цілей, зрілого повноліття, трансформацію та усвідомлене сприйняття своєї місії – будувати і розвивати якісне та незалежне медіа у регіоні та країні загалом. Увесь цей час «RIA плюс» старалася бути вашим другом, порадником, що завжди напоготові простягнути руку помочі та боротися за справедливість. 

Він був одним із тих, про кого пам'ятають і згадують не лише колеги, а й читачі, друзі та знайомі. 

Медики радять в осінній період приділити максимальну увагу, аби зміцнити імунітет дитини перед зимою. Що потрібно виконувати і чого не варто робити? Читайте в матеріалі.

Через негоду 7-9 січня на дорогах у Тернополі був сніжний колапс, жалілися в редакцію читачі. «Каша» і лід під ногами та колесами. Журналісти «20 хвилин» фіксували ситуацію в різних мікрорайонах міста. Де є проблеми?

keyboard_arrow_up