Наталія БУРЛАКУ
Наталія БУРЛАКУ
097-445-82-67
Наталія БУРЛАКУ - Всі Статті (1087)

Святі джерела є чи не в кожному районі Тернопільщини. Їх можна відвідувати в будь-яку пору. Біля деяких з них можна не тільки набрати воду, а ще й зануритися та зцілитися від фізичних та душевних недуг.  Ми зібрали для вас найбільші святі джерела в усіх районах області. Скористайтеся нагодою поїхати туди разом із рідними.

Християни вірять, що освячена у цей день вода - цілюща і дарує благословення. Тому 19 січня багато тернополян поспішають у свої церви чи на джерела, аби набрати водички.

Друзі! Разом ми перегорнули сторінку 2021-го. Для кожного з нас він видався по-своєму особливим. Наша редакція хоче поділитися з Вами лише приємними моментами.

Обрати свого лікаря, якому можна довірити найцінніше – здоров’я дитини – вкрай важливо. Цінними порадами про те, де шукати лікаря і коли до нього звертатися, розповідаємо нижче.

Найкращі в місцевому бізнесі отримали заслужені нагороди під час церемонії нагородження «Народний бренд 2021». Вітання переможців розпочалось 14 грудня в ресторані NOM. І особиста зустріч зараз особливо цінна після перерви на карантин, що вимушено відбулась минулого року.

Невдовзі Новий рік – пора чудових емоцій, позитивного настрою, нових планів та приємних моментів. Редакція газети «RIA плюс» подбає про Ваш позитивний святковий настрій, а також про те, що Ви завжди були в курсі всіх найважливіших подій у місті і не тільки.

keyboard_arrow_up