Ольга Турчак
Ольга Турчак
+38-097-161-41-50
Репортер
Ольга Турчак - Всі Статті (2518)

У жовтні відзначають міжнародний місяць боротьби із раком молочної залози. Від хвороби не застрахований ніхто, але сприймають її люди по-різному.  Ми поспілкувались із жінкою, якій вдалось вилікуватись від онкозахворювання та лікарем-мамологом, який розповів, що робити, щоб виявити рак на ранніх стадіях та як вберегтись від хвороби.

У різні моменти свого життя партнери шукають різноманітні способи розпалити вогонь кохання. Але інколи експерименти можуть мати неочікувані та досить неприємні наслідки. Про це і не тільки говоримо з нашими експертами у матеріалі з рубрики  «Він і Вона».

Чи потрібно покривати голову хусткою жінкам у храмі, чи можна відвідувати церкву під час критичних днів, хто може прислуговувати священнику та як не нагрішити під час Служби Божої.  Питання від читачів про церкву та Богослужіння ми адресували відомому на Тернопільщині священнику Олексію Філюку. Він роз'яснює усе. 

Освячені атрибути є чи не в кожній домівці. Часто їх роками зберігаємо, як пам'ять, а коли доводиться викидати — не знаємо куди подіти. Священник Олексій Філюк відповідає на питання читачів "20 хвилин". 

За день десятки дзвінків, ще десятки людей на прийомі. Кожному треба порадити, підказати та направити. Робота не закінчується навіть вдома. Такі реалії роботи сімейного лікаря. Із Ольгою Омельницькою говоримо про те, коли можна звертатись до свого лікаря, як працюють медики в умовах пандемії та  чому з пацієнтами іноді катастрофічно важко.  Редакція «20 хвилин» продовжує розповідати історії молодих тернопільських медиків в рубриці «Лікар до 30». 18 травня відзначають День сімейного лікаря.

Як вибрати та замаринувати шашлик так, аби він був смачним? Ми зібрали цікаві рецепти від відомих тернополян. Як готувати м`ясо розповіли професійні кухарі, депутати і ті, хто є гуру в цій справі.

Писанка – сакральний слов’янський символ Великодня. Якими були найдревніші писанки на Тернопільщині, що треба для того, щоб створити сакральну писанку, для читачів "20 хвилин" розповів народний майстер з писанкарства тернополянин Ярослав Осадца.

Напередодні найважливішого свята християн Великодня ми підготували відповіді на питання щодо традицій цього свята. Якщо вам цікаво що можна і не можна робити у певні дні свят, що класти у кошик і що робити з освяченою їжею, що залишилась, відкривайте матеріал. "20 хвилин" розпочинає рубрику, у якій будемо говорити на відверті та актуальні релігійні теми зі священником-блогером Олексієм Філюком.

Завдяки солодким прикрасам, які створила ця жінка, сотні кошичків у всій Україні тепер виглядають неймовірно. Курчата в гніздечках з глазурі, цілі композиції з шоколадних квітів та інші декорації жінка робить на власній кухні. Анна Мельничук з Кременця розповіла, як почала творити дива з шоколаду та глазурі. Перегляньте фото робіт жінки. Вони неймовірні. 

День ангела Світлани відзначають тричі на рік: 2 квітня - Фотіна (Світлана) Самаряниня, Римська, мучениця; 16 листопада - Світлана (Фотинія), мучениця; 26 лютого - Світлана (Фотіна, Фотинія) Палестинська, преподобна. Ми запитали у тернополянок, чому їх так назвали та як святкують свій День Ангела.

keyboard_arrow_up