Ольга Турчак
Ольга Турчак
+38-097-161-41-50
Репортер
Ольга Турчак - Всі Статті (29154)

З релігійного погляду секс до шлюбу - це гріх. Однак лікарі кажуть, що накопичення сексуальної енергії може бути шкідливим для здоров'я. То як бути?  Пишіть у коментарях свою думку.

276 хворих на коронавірус за дві доби виявили у Тернополі. Медики, кажуть, що вік пацієнтів молодшає, а кисневої підтримки потребують все більше й більше людей.  Ми проаналізували динаміку захворюваності та чи вистачає місць усім хворим. 

33-річна тернополянка Юлія Тутік разом з мамою володіють мережею магазинів з екотоварами. Як їй вдається поєднувати успішне ведення бізнесу з вихованням дітей, читайте у матеріалі. “20 хвилин” розпочинає серію публікацій про молодих тернополянок у бізнесі — "Я успішна!"

Відео, на якому тернопільська школярка принижує та ставить на коліна ровесницю, облетіло соцмережі. Батьків притягнуть до адміністративної відповідальності. Але цим конфлікт не завершився.  Ми поспілкувалися із керівниками навчальних закладів, де навчаються дівчата та дізналися, як там пропонують вирішити проблему. 

Сім вершин світу мріє побачити Ростислав Підгірський з Тернополя. І він вже почав це втілювати в життя. У 2018-му хлопець піднявся на найвищу гору Європи, а у лютому цього року піднявся на вершину Африки - Кіліманджаро. Емоціями з подорожі Ростислав поділився з читачами “20 хвилин”. 

Підрахувати свої витрати інколи є доволі непростою справою.  "20 хвилин" зібрали поради експертів про те, як успішно планувати сімейний бюджет, щоб мати змогу відкласти на мрію. Подробиці - у матеріалі.

Бажаєш мати високооплачувану роботу? Працювати з будь-якої точки світу? Мати забезпечене життя та гідну заробітну плату? Тоді саме для тебе - сфера ІТ. Для роботи потрібен тільки ноутбук, стабільний інтернет та власні знання.

Мрієте про комфортне житло, у яке повертатиметесь із задоволенням? Обирайте зручну локацію, безпеку, надійність та якість. Представляємо вам підбірку житлових комплексів, які можуть похвалитися бездоганними характеристиками.     1. Будівельна компанія "Тернопіль Будконтроль"     2. Будівельна компанія "Перспектива ресурс"     3. Будівельна компанія "Добробуд"     4. Житловий комплекс  "ЩАСТЯ"      5. Будівельна компанія "МЕРКУРІЙ"     6. Будівельна компанія "Проф-Тер Буд"     7. Будівельна компанія "Інвест Родина"     8. ТОВ "Тернопільбуд"     9. Компанія "Престижбуд"     10. Будівельна компанія "КОМФОРТ ЖИТЛОБУД"     11. ОК ЖБК "Джентельмен Парк"     12. ПП "Авангард-БК"     13. Будівельна компанія "Там Де Дім" Дивіться огляд та довіряйте свої зміни професіоналам.  

14-річна тернополянка Т. опублікувала в соцмережах відео, на якому вона та кілька її друзів принижують та навіть ставлять на коліна ровесницю. Все відбувалося в одному з відомих закладів харчування. Справа дійшла до поліції. Що відомо про дівчину та чи відповідатиме вона перед законом, чи знають про ситуацію в школі, читайте у матеріалі. 

Концерти Олександра Божика в Тернополі вже впродовж кількох років збирають повні зали. А сам він зізнається: в місті завжди його зустрічають особливо тепло. Наступний концерт скрипаля-віртуоза відбудеться 8 Березня у ПК "Березіль". Тож чого чекати цього року та як карантин скорегував плани, читайте в інтерв`ю "20 хвилин".

keyboard_arrow_up