Ольга Турчак
Ольга Турчак
+38-097-161-41-50
Репортер
Ольга Турчак - Всі Статті (28509)

Ще тиждень тому все в точності повторювалося як в Іспанії за аналогічний період. Сьогодні відстаємо у 6 разів (1319 випадків (станом на 6 квітня) проти 7988 (у Іспанії за аналогічний період), дивіться таблицю нижче. З них 12% (!) - на Тернопільщині. При тому, що лікарні тестами вже забезпечені. Яка кількість хворих може бути в Україні на 24 квітня - "20 хвилин" прорахували статистичні дані за двома сценаріями - позитивним і негативним. 

Тест на коронавірус можна знайти в аптеках міста, або навіть замовити доставку, не виходячи з дому.  Скільки він коштує та чи є потреба його купувати, чи зроблять його вам у лікарні, читайте у матеріалі. 

Карантин - час наповнювати стрічку в соцмережах креативними фото. Тернополяни залишаються вдома та публікують  в Instagram затишні світлини у піжамках. 

Три пазли щасливого життя: щаслива сім'я, успішна кар'єра та власне самовираження. Як розставити пріоритети, - читайте в книгах.  "20 хвилин" продовжує рубрику із підбірками цікавих книг з Тернопільської книгарні.

Про пожежу на Тарнавського редакцію повідомила читачка Валентина. У прес службі ДСНС кажуть, що на місце виїжджали двічі, бо як тільки ліквідували пожежу, хтось знову підпалював траву. 

Тернополянка пані Ірина працює вчителькою в одній з міських шкіл. Жінка стверджує, що її на час карантину відправляють у вимушену відпустку без збереження заробітної плати.  Чи має право на такі дії адміністрація закладу та куди звертатись, якщо вас теж відправляють у відпустку без вашого бажання, читайте у матеріалі. 

Відповідно до рішення Штабу для боротьби з коронавірусом, при в'їзді та виїзді з Тернополя мають облаштувати 10 блокпостів. На ранок 3 квітня встановили лише два: при в'їзді зі сторони Березовиці та за Збаразьким кільцем. Коли будуть інші - невідомо. Журналістка "20 хвилин" побувала на обох блокпостах. 

На засіданні Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом розповіли про засоби захисту для медиків міських лікарень. Окрім того, обговорили питання довезення лікарів із-за меж міста.  

У Заліщиках потрібно встановити блокпости та посилити дезіфекцію вулиць, таке прохання попросив опублікувати житель міста. Люди налякані ситуацією, що склалась із захворюваністю та просять посилити заходи безпеки.  У місцевій владі переконують: дезінфікують вулиці щодня.

Чи може ваш пухнастий домашній улюбленець переносити коронавірус чи навіть заразити вас? Що робити, щоб не наражати нікого на небезпеку, радять експерти. Залишайте в коментарях фото свого домашнього улюбленця та пишіть, як доглядаєте за ним в умовах карантину. 

keyboard_arrow_up