Валерія Грицевич
Валерія Грицевич - Всі Статті (6)

У червоний новорічний костюм Олександра Пушкіна на Чорновола одягнули 20 грудня. До пам'ятника прикріпили табличку із надписом Йоулупуккі. 

Головну ялинку міста засвітили на Миколая 19 грудня. Подивитись на традиційне урочисте дійство на Театралці зібралися сотні людей.

У рамках челенджу #тижденьбез впродовж тижня журналістка "20 хвилин" витрачатиме в день не більше 50 грн. Чи реально це? І в чому доведеться себе обмежувати. Що з цього вийде, кому можна, а кому ні відмовлятися від цукру, та іншу цікаву і корисну інформацію про цей продукт читайте у середу, 27 листопада, в свіжому випуску газети RIA плюс та на сайті "20 хвилин". А поки ми поцікавилися у перехожих, скільки грошей на день витрачають вони та чи достатньо їм їхнього прибутку.

У рамках челенджу #тижденьбез цього тижня журналістка "20 хвилин" намагається не їсти солодкого, цукру та продуктів, які його містять. Що з цього вийде, кому можна, а кому ні відмовлятися від цукру, та іншу цікаву і корисну інформацію про цей продукт читайте у середу, 20 листопада, в свіжому випуску газети RIA плюс та на сайті "20 хвилин". А поки ми поцікавилися у перехожих, чи готові вони відмовитися від солодкого/цукру. 

В обідню пору 16 листопада в центрі міста одна тернополянка отримала неочікувану пропозицію від коханого та сказала "Так". Освідчення із виступом колективу мажореток біля "Драмтеатру" своїй коханій влаштував випускник школи №24.

У зв`язку з нещодавніми подіями, редакція "20 хвилин", вирішила ще раз нагадати усім як поводити себе під час виявлення ПІДОЗРІЛОГО ПРЕДМЕТУ.

keyboard_arrow_up