"Чарівне перевтілення" Конкурс до 8 березня
  • access_time 17 лютого 2016

Газета «RIAплюс» та сайт 20minut.ua  оголошує старт голосування конкурсу до 8 березня «Чарівне перевтілення».

Голосуй за найкраще перевтілення!

Підтримай свою фаворитку!

 На переможницю конкурсу чекає приємний подарунок від організаторів та партнерів: Газети RIAплюс, студії одягу Vovk, салону краси "Таміла" та фотографа Віталія Вавруха. 

 

 

 

 

  • ...
    remove_red_eye 2508
    thumb_up 306
    chat_bubble_outline 5
    share 46
    Вікторія Кухта
    Вікторія Кухта, 41 рік. Я українка, не зважаючи на вік 41рік, я залишаюсь молодою, активною, прагнучою до пізнавання нового, та культивуючи набуте . По житті розраховую лише на свої сили та міцне плече близьких мені людей! Ціную родинні стосунки, поважаю дружбу. Сенс мого життя – це моя шестирічна донька Мариночка, яку в силу життєвих обставин виховую сама. Горджусь тим , що я народилась на Тернопільщині, в краї багатим історичною культурою, визначними місцями , та хорошими людьми.
  • ...
    remove_red_eye 2249
    thumb_up 256
    chat_bubble_outline 13
    share 27
    Наталя Гуменюк
    Наталя Гуменюк, 30 років. Працюю вихователем в училищі. Люблю подороджувати Україною та відкривати нові мальовничі українські куточки. Почувши про ваш проект, я зацікавилася. Останні декілька років нічого кардинально не змінювала в своєму образі. Обираю класичний стиль одягу, який підходить для моєї роботи. Декоративною косметикою користуюся вкрай рідко. Тому хотіла б себе побачити з іншої сторони - красивою, привабливою, жіночною в новому образі. Хочу, щоб стилісти допомогли змінити мій стиль. Це стане приємним подарунком до 8 березня!
  • ...
    remove_red_eye 1709
    thumb_up 113
    chat_bubble_outline 0
    share 23
    Надія Дитюк
    Надія Дитюк, 53 роки. Давно хочеться спробувати себе в новому амплуа, та все якось не наважувалася. Дочка порекомендувала конкурс під назвою "Чарівне перевтілення".Все вирішено: потрібно приємно здивувати новим образом рідних, друзів, співробітників.
  • ...
    remove_red_eye 1613
    thumb_up 104
    chat_bubble_outline 2
    share 12
    Олеся Кравчук
    Олеся Кравчук, 35 років. Я люблю: подорожі, театр, чорно-білі фото, собак, вино, свічки, море, писати. Я не люблю: мишей, торти, аніс, поганий сервіс.
  • ...
    remove_red_eye 1199
    thumb_up 49
    chat_bubble_outline 0
    share 19
    Любов Дуліб'яник
    Любов Дуліб'яник, 45 років. Свідома українка Матір чьотирьох добрих дітей. На даний час не працюю. Не завжди зовнішній вигляд відповідає моїм потребам. Буває аж соромно... Для мене участь у конкурсі - добрий шанс отримати поради стиліста - професіонала, а моїм дітям - побачити красиву оновлену маму, про що так мрія наймолодша доня. А для мене це ще й подарунок, адже у лютому мені виповнилося 45... І надворі вже весна... Життя завжди виходить на зустріч нашим потребам. Дякую за чудову можливість.
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

18:00 Купівля квитків за кордон обернулась втратою грошей: тернополянин став жертвою шахрая 17:20 14 людей, серед яких дитина, потонули за тиждень на водоймах в Україні 16:50 Ветерани можуть безкоштовно перевірити та відновити зір: як скористатися програмою 16:10 Стадіон у Млинівцях заростає травою: у міськраді пояснили, чому за ним не доглядають Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:45 У медуніверситеті випустили перших магістрів-протезистів: фахівці нового покоління складали державні іспити photo_camera 15:22 Виманила гроші у вдови за обіцянку повернення тіла військового: що вирішив суд 14:45 У Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості 14:10 Обіцяв перевести пораненого військового в тил за $3500: як суд покарав екслікаря 13:35 У Тернополі відвідувачка магазину забрала з полиці смартфон продавчині: отримала кримінальну справу 13:05 На Дамбі зріжуть вісім сухостійних каштанів 12:30 Нацбанк вимагає звільнити гендиректора Укрпошти: заяви двох сторін 11:45 Понад 500 тисяч на паркани: у Тернополі встановлюють нові пішохідні огородження photo_camera 11:10 Тернопільські рятувальники допомагають розшукати 13-річного хлопця, який зник біля Дністра 10:37 «Я вбив дружину»: неправдивий дзвінок в поліцію обернувся штрафом для чоловіка з Великогаївської громади 10:00 «Справжнє партнерство перевіряється тоді, коли вистачає мудрості не дозволити руйнувати взаємну довіру». Звернення до поляків та українців 09:30 В Україні зміняться правила поповнення карток через термінали 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Григорія Демчука та Руслана Гуравського 08:00 На Циганці та Дальньому пляжі перевірили якість води: які результати 22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up