Голосування "Перша леді 2016"
  • access_time 1 липня 2016

4 липня в Тернополі відбудеться конкурс краси та особистості "Перша Леді 2016". Дійство відбудеться у ресторані VERANDA(РК Максим) 4 липня о 21:00 год.
«Перша Леді» — єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси особистості. Для того, щоб взяти участь у конкурсі краси особистості «Перша Леді», учасниця має бути не лише вродливою зовнішньо, але й розумною та соціально-активною дівчиною, відповідати параметрам академічної успішності, пройти жорсткий конкурентний відбір під час конкурсів у регіонах України. Регіональний конкурс в Тернополі підкорили 8 учасниць, які змагатимуться за корону та головний титул Першої Леді Тернополя 2016.

  • ...
    remove_red_eye 1295
    thumb_up 112
    chat_bubble_outline 1
    share 32
    Христина Лукасевич
    Христина Лукасевич
  • ...
    remove_red_eye 1033
    thumb_up 65
    chat_bubble_outline 3
    share 10
    Аліна Бойко
    Аліна Бойко
  • ...
    remove_red_eye 788
    thumb_up 57
    chat_bubble_outline 0
    share 16
    Наталія Жебелюк
    Наталія Жебелюк
  • ...
    remove_red_eye 758
    thumb_up 50
    chat_bubble_outline 0
    share 4
    Юлія Костецька
    Юлія Корнацька
  • ...
    remove_red_eye 675
    thumb_up 20
    chat_bubble_outline 0
    share 4
    Діана Мичко
    Діана Мричко
  • ...
    remove_red_eye 566
    thumb_up 6
    chat_bubble_outline 0
    share 1
    Ірина Данилюк
    Ірина Данилюк
  • ...
    remove_red_eye 563
    thumb_up 3
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Лілія Андрейко
    Лілія Андрейко
  • ...
    remove_red_eye 489
    thumb_up 1
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Яна Колеснік
    Яна Колеснік
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

22:00 Без гарячої води будуть деякі будинки в мікрорайонах «Сонячний» та «Північний» 21:00 Антиклікбейт у дії: як заголовки будують репутацію 20:00 Місце, де народжується запашне горнятко кави: як у Тернополі працює ветеранське виробництво Rivolta 19:00 Свідки не з’явились: нове у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні Від читача 17:02 Загрози та відповідальність за незаконне розповсюдження зброї через Інтернет 18:05 До 13 років позбавлення волі засуджено жителя Тернопільщини за зґвалтування, розбій та крадіжки 17:30 Тернопільські флорболісти виграли «золото» на турнірі Ukraine Open 17:00 На Веселій завершили ремонт дорожнього покриття 16:34 У заповіднику «Медобори» цвіте «неопалима купина» 15:35 У Теребовлянській громаді відкрили поліцейську станцію 14:50 Стартував прийом заявок на конкурс малих грантів-2026 для реалізації локальних проєктів у форматі корпоративного волонтерства від «Контінентал» (новини компаній) 14:30 Помер багаторічний керівник науково-дослідної частини ЗУНУ Валерій Письменний 14:00 В «е-Тернопіль» і на Порталі мешканця запрацювали електронні петиції 13:15 Театр мод Галицького коледжу здобув гран-прі Національного фестивалю моди і таланту photo_camera 12:53 У Тернополі раніше судимого чоловіка підозрюють у домашньому насильстві та незаконному поводженні зі зброєю 12:18 «Такого немає ніде у світі»: качаною кашею пригощав Клопотенко відвідувачів Фестивалю молока play_circle_filled 11:45 «На щиті» повертається додому Герой Андрій Ширяєв — у громаді біля Тернополя оголосили День жалоби 11:15 Рятувальники загасили пожежі у двох районах Тернопільщини 10:43 У Нагірянці п'яний водій в'їхав у будівлю 10:10 «Захист банківського рахунку» обійшовся жительці Тернопільщини в 46 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up