Допомога

Іван Шуль потрапив в ДТП на вулиці Тарнавськогов Тернополі увечері 29 липня. З того часу чоловік до тями не приходить та знаходиться в реанімації. Рідні просять фінансової допомоги, бо чоловік жив разом з мамою-пенсіонеркою, яка сама не може оплатити лікування сина. 

П'ятирічний Богданко потребує допомоги небайдужих людей. Йому необхідна дороговартісна операція на ногах. Важлива кожна копійка!

Жінці потрібні операції з видалення пухлин, на які в одинокої мами зовсім немає коштів. На руках двоє синів, а з роботи з такими діагнозами доведеться піти.

Коли йдеться про життя і здоров'я дітей — віддав би останнє. Історії 8-річного Юрчика та 19-річного Василя не залишили байдужими наших читачів: під матеріалами сотні коментарів з "+" допомоги. 

Тернополянка Олена Глива понад два роки тому почала відчувати біль в нозі. Спочатку не надала цьому уваги, але згодом навіть кроку ступити не могла від болю.  Лікарі кілька разів помилялись з діагнозами, потім - провели складну операцію, але біль не вщух.  Жінка каже, що зараз не може працювати, не може ходити та навіть спати, бо болить пекельно. Грошей не вистачає навіть на вартісне обстеження, бо на руках троє дітей.

Історія 10-річного Едіка з Кременця зворушила людей у соцмережах та об'єднала їх у порятунку дитячого життя.  У хлопчика - сколіоз. Проте, на його дитячу долю випало чимало інших випробувань. Два роки тому він втратив маму, хлопчика покинув батько. І він вже пережив важку операцію на серце. За тиждень волонтери та небайдужі зібрали кошти, необхідні для оперції. Проте зараз дитина лише проходить обстеження, і лікарі не виключають, що операцій може бути декілька. 

Родину Алєксєєвих з Чорткова спіткало потрясіння – у п’ятиріного Сашка виявили онкологію. Усі кошти родина витрачає на лікування. Важлива будь-яка допомога небайдужих.

У родини – п’ятеро дітей. Василь – найстарший, а наймолодшому з діток – три рочки. Батько хворіє. На лікування старшого з дітей гроші взяти ніде. Раніше Марія розраховувала на допомогу рідного брата. Але той після перебування в АТО зламався – часто кричав «літаки, зараз хату знесуть, лягай» і сам падав на підлогу. Ніяк не міг звикнути, що тут не стріляють. Він помер і назавжди залишився 30-річним. У родини - безвихідь.

Едіку Скороплясу із Кременця нещодавно виповнилось 10 рочків. У свій вік хлопчик втратив маму, його покинув батько, а три роки тому він пережив важку операцію на серце.  У Едіка є ще один діагноз - сколіоз. І якщо йому впродовж місяця не зробити операцію, він зовсім не зможе ходити.  Дитину виховує бабуся, яка живе на єдину пенсію, а операція коштує понад 300 тисяч гривень. Тож волонтери оголосили терміновий збір грошей. 

Пенсіонерка Оксана Сіренко бореться з важкою формою цукрового діабету. Стан її здоров'я щодня погіршується, а через ускладнення від хвороби вона втрачає зір. Щоб вона могла бодай бачити, потрібно пройти спеціальний курс та операцію з пересадки кришталика ока

keyboard_arrow_up