Допомога

Щодня на Історичному факультеті ТНПУ, що на вулиці Громницького, 1, плетуть сітки, щоб передати нашим захисникам. Долучитись до цієї ініціативи закликають усіх бажаючих.

Усі бажаючи можуть приєднуватися до команди «бойових мурашок».

Два мініекскаватори МД-4 придбали для потреб військових.

Разом із іншими 215 захисниками України чоловіка вдалося повернувся з російського полону, у якому він протримався від травня.   Дружина плаче та радіє, а В’ячеслав Білий з нетерпінням вже хоче обійняти свою кохану та першим побачити дитину, яка має незабаром народитися.  

Софійка Коваль бореться зі СМА. Гроші на лікування їй збирають всім світом. На препарат Zolgensma потрібно 1,8 млн доларів.

Вишиванка – генетичний код українців. У вишиваному одязі ходять не лише на свята чи концерти, а й просто на роботу чи навіть замінюють ним весільну сукню.  Як створити бездоганне українське вбрання знає родина Михайлових з Харкова, адже вже вісім років вони розвивають власне виробництво «Файна фабрика Франі». Шаровари, вишивані сорочки, сукні та навіть жилетки – тут знайдеться все. Через повномасштабне вторгнення харків’яни вимушено релокувати власну справу до Тернополя і вже відкрили перший власний магазин. З якими труднощами зіштовхнулися, як планують розвиватися та які перспективи виробництво дасть Тернопільщині – читайте у нашому матеріалі.

Тернополянин Олег Демидась використовує свій 40-річний досвід зварювальника у благодійному напрямку – створює буржуйки для Збройних сил України.  Майструє металеві пічки з газових балонів на подвір’ї одного з місцевих ресторанів. Ми завітали до тернопільського майстра і долучилися до процесу створення першого обігрівача для захисників.

Простір духовного росту, підтримки та відновити відчуття справжньої людської гідності.

Аварія сталася близько 12-ї години вулиці Замонастирська.  Зіткнулись три автомобілі

keyboard_arrow_up