Допомога

Історія 4-річного Серафима, якого жорстоко побив вітчим не залишила байдужими тернополян.  До журналістів звернулись чимало людей, які запитували як допомогти дитині. Зараз хлопчик в теплі та безпеці. Він живе у сім'ї своєї тітки, але психологічна допомога та допомога логопеда дитині не завадить. 

У період карантину для надання адресної допомоги людям, які її потребують, працюють „гарячі лінії” в усіх регіонах України.

Актуальну інформацію про розташування у Тернополі контейнерів для збору одягу малозабезпеченим жителям громади повідомляє пресслужба міської ради.

У Вадима Табаркевича - гостра мієлоїдна лейкемія 4 стадії. Дитина потребує негайної допомоги! Три місяці тому дитина перехворіла – турбували нирки. Коли одужав, всі аналізи були в нормі. А потім почались болі в ногах і руках. Зараз хлопчик у реанімації.

Діагноз 19-річного Ігоря Собчука з Шумська - спадковий нефрит (запалення нирок). Три роки тому у хлопця повністю відмовили нирки.  Час хвороби - це не лише щоденний біль і тривале лікування, а й очікування можливості на пересадку нирок.  Проте зараз Ігор не має змоги навіть відмітитись у черзі на пересадку, адже кордони закриті.  Допоможіть Ігорю зібрати кошти на лікування. Тричі на тиждень йому потрібно робити очищення крові. 

Вже понад півроку п'ятирічний Сашко Алєксєєв з Чорткова бореться з онкологічним захворюванням.  Дитина перенесла п'ять надскладних операцій. А зараз готується до лікування за кордоном. Проте, щоб поїхати туди коштів у сім'ї не вистачає.  Стан дитини важкий, але рідні не втрачають надії та просять небайдужих допомогти коштами, аби мати змогу продовжувати боротьбу... 

Оксана Сіренко – пенсіонерка, що вже декілька років бореться з важкою формою діабету. Стан її здоров’я щодня погіршується. Через ускладнення від хвороби вона втрачає здатність бачити. Аби бодай зберегти зір, тернополянці потрібно пройти коштовний спеціальний курс та операцію з пересадки кришталика ока.

Петро Добривода із села Волиця, що на Гусятинщині , із 7-ми років в інвалідному візку. Коли йому було 30 - відмовили нирки.  Чоловік переніс кілька операцій, але й надалі доводиться боротись за життя. Він змушений через день долати відстані у 70 кілометрів, щоб пройти процедуру, без якої не може жити.

У Тернополі 12 вихованців центру реабілітації розповіли про свої мрії. Організатори опублікували фото та історії діток і сподіваються, що знайдуться люди, які допоможуть втілити дитячі мрії в життя.

Марія Кицкай – молода мама чотирирічної донечки, любляча дружина. Та вже декілька місяців 27-річна тендітна жінка веде боротьбу з онкозахворюванням. Визначити точний тип раку українські лікарі поки не в змозі, тож складніші дослідження скоро проведуть закордоном.

keyboard_arrow_up