Допомога

photo_camera

Три мобільні інформаційні пункти діяли 15 серпня у Тернополі в рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проєкту...

Тут люди, які опинилися в складних життєвих обставинах, можуть безкоштовно взяти потрібні речі. 

Надійці Славко два рочки. Вона народилась з пухлиною на обличчі. Останнім часом пухлина стрімко росте, малеча ще й почала...

Юлія Борківська родом з Заліщицького району, вона мати 6-річного синочка та 10-місячної донечки. Після народження доньки...

Саші Саган - 6 місяців. Він народився з вродженим незрощенням піднебінням, а нещодавно хлопчику поставили ще один діагноз, щоправда поки ймовірний, порок серця.  Малеча дуже погано набирає вагу і якщо не зробити операції, то Саша не зможе повноцінно харчуватись, розмовляти та дихати.  Рідні хлопчика просять усіх небайдужих допомогти їм зібрати кошти на операцію.   

Солодкі обійми маленького сонечка, крихітні ручки та сповнені надією дитячі оченятка… Активістка з Кременця Олена Каменярська 26 липня народила донечку на 26-му тижні вагітності. Вона ще досі її не бачила, бо не можна вставати з ліжка. А маленька у спеціальному кювезі для недоношених немовлят. Лікарі обласного перинатального центру «Мати і дитина» борються за кожну хвилину її життя.

14-річний Станіслав Дякін з села Горинка Кременецького району Тернопільської області бореться з саркомою, яка пустила метастази в лімфовузли. Зараз хлопець перебуває на лікуванні у Ізраїлі. Стас прибув на лікування у дуже тяжкому стані, однак лікарі дають велику надію на одужання.

Допомоги на лікування потребує 24-річна Оксана Нежива, жителька села Заруддя Зборівського району. У дівчини ниркова недостатність V стадії. Рідні дівчини просять допомоги у всіх небайдужих .Потрібні кошти на лікування і трансплантацію нирки.   

Яні Кульчак шість років. Лікарі виявили у неї діагноз «Кістозна лімфангіома нижньої кінцівки. Комбінована лімфостаза. Мельформація судин лімфатичної системи». Потрібне дороговартісне лікування у Німеччині, однак через відсутність грошей у родини його довелось відкласти до наступного року.

У 37-річного Сергія Довганя виявили синдром Бадда-Кіарі, вкрай рідкісне захворювання, яке супроводжується тромбозом вен печінки.  Понад рік чоловікові не могли поставити точного діагнозу. Зараз йому потрібна фінансова підтримка. Сім'я із Вінниці просить небайдужих відгукнутись та допомогти Сергію подолати недугу. 

Тернополянка Олена Букшована 1944 р.н. потребує допомоги небайдужих людей. У жінки лікарі виявили діагноз – фолікулярна лімфома ІІІ ст. Коштів на лікування у родини немає. Усі заощадження витрачають на ліки.

Жили спокійно, як і всі молоді сім’ї. Дуже тішилися появі на світ молодшого синочка Іллюші. Але раптом звичний ритм родини змінився на щоденну боротьбу за життя. Молодій мамі двох діточок Катерині Паламарчук-Циганець потрібна допомога усіх небайдужих. У неї діагностували рак шкіри. Тривалий час родина боролася самотужки з недугою, але зараз без підтримки не обійтися.

Багатодітну сім'ю Задойоних із Тернополя спіткала біда. У батька дев'яти дітей Андрія виявили страшну недугу.  Діагноз 53-річного чоловіка - рак прямої кишки з метастазами. На дороговартісну операцію коштів у сім'ї немає. Зараз людям потрібна фінансова підтримка.

Після операції на хребті стало ще гірше, каже Василь Срібний. Жахливий біль не дає жити. Необхідно назбирати 60 тис. грн. на лікування та реабілітацію. У родини таких коштів вже немає.  

keyboard_arrow_up