Допомога

Наш земляк Іван Смірнов у важкому стані в польській лікарні. За кордон він поїхав у травні, влаштувався на роботу. А потім трапилось нещастя. Мати чоловіка просить про допомогу фінансову та молитовну...

Відбулися зміни щодо призначення допомоги одиноким матерям, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на дітей із тяжкими захворюваннями, яким не встановлено інвалідність та призначення соціальних стипендій.

6-річний Давид Ревнюк з Тернополя вже три роки бореться із страшним діагнозом "Гліоз". Мама хлопчика розповіла, що єдина надія врятувати хлопчика — пересадка стовбурових клітин. Але коштів на дороговартісну операцію в сім'ї не було. Практично за місяць небайдужі зібрали необхідну суму і зараз Давидко вже у дорозі на омріяну операцію. Мама хлопчика дякує людям за допомогу і просить молитви за щасливу операцію.

6-річний Давид Ревнюк з Тернополя вже три роки бореться із страшним діагнозом "Гліоз". Мама хлопчика розповіла, що усе розпочалось після щеплення. Хоча медичних доказів, що це є причиною захворювання, немає. Клітини у головному мозку дитини почали відмирати. І єдина надія врятувати дитину — пересадка стовбурових клітин. Донора вже знайшли, операцію мають зробити у Грузії, вона вартує 18 тисяч доларів. І до омріяної суми сім'ї залишилось зовсім небагато.

Надія Балацька з села Литвинів Підгаєцького району бореться зі страшною хворобою. У жінки – рак молочної залози. Для порятунку потрібна велика сума грошей. У родини таких коштів немає, тому вся надія на небайдужих людей.

Арсенчик хоче жити! На лікування малюка від рідкісної хвороби потрібно зібрати ще половину суми.   Долучитись до лікування малюка може кожен. Важлива кожна гривня!  

Затоплення квартири, шум, неадекватна поведінка, гори сміття – це далеко не всі порушення правил спільного проживання у багатоквартирному будинку, на які здатні сусіди. Чи не кожен другий стикався із подібними ситуаціями. Для когось – це справжня болюча тема. Тож як вирішити конфлікти: мирно чи у судовому порядку? І чи взагалі вдасться їх вирішити? З’ясовували журналісти «20 хвилин».

Тернополянину Сергію Крохмальному потрібна допомога на лікування, щоб його діти мали батька. Маму вони втратили через ковід. Друзі родини просять відгукнутися небайдужих і допомогти, адже коштів потрібно багато. Чоловік уже переніс три складних операції. Попереду ще пересадка шкіри та довгі місяці реабілітації.

Ігорю Бойчуку з Кутківців 30 років. Він одружений та має трирічну донечку. Нещодавно лікарі поставили йому діагноз – печінкова недостатність. Потрібна термінова трансплантація, яка коштує чималих грошей.    

Наша з вами допомога – єдиний шанс на порятунок єдиної дитини у родині Смиків. Мама хлопчика – інвалід ІІ групи. Жінка працює, але поки на лікарняному, біля малого. Тато тимчасово без роботи, бо весь час йде на допомогу синові і дружині. І знайомі родини, і батьки хлопчика просять допомогти маленькому одужати та дати йому шанс на життя. Лікувати беруться в Ізраїльській клініці. Ціна питання 240 тис. доларів. Сума не підйомна для родини.

keyboard_arrow_up