Допомога

Анастасійці Романюк із Чорткова два роки та сім місяців. У дитини фактично відбувається відмирання головного мозку, а...

10-річна Уляна Данченко  хворіє на рідкісну прогресуючу  недугу - спінальну м’язову атрофію (СМА). У 2016 році з’явилися...

10-місячний Артем Похилко із села Залісці Збаразького району під час народження отримав важку травму, в результаті якої...

Допомога на лікування потрібна 4-річному Славчикові Яворському з села Дзвиняч Заліщицького району. Хлопчик вже третій...

У реанімації Тернопільської обласної дитячої лікарні провів ці різдвяні свята чотирирічний Владислав Шпундер із с. Кошляки Підволочиського району. Хлопчику лікарі встановили страшний діагноз – набута аутоімунна гемолітична анемія. Це значить, що в організмі дитини утворилися антитіла, які вбивають червоні тільця. Гемоглобін 4 січня впав до 30 одиниць при нормі 110. Наразі медикам вдалося підняти його до 70 одиниць.

Впродовж тижня синоптики прогнозують мороз. У Тернопільській області станом на 8 січня діє 247 стаціонарних пунктів обігріву, три з них у Тернополі. 

З народження Ігор Статкевич страждає важким рідкісним захворюванням. Хлопчик переніс вісім операцій, але нещодавно його стан знову погіршився - потрібно робити дороговартісну операцію. Родина щиро просить допомоги у всіх небайдужих.  

Через стреси у Іванни Юрків почав різко погіршуватись зір. На праве око пані Іванна майже не бачить, з лівим також проблеми.  Жінка просить допомоги у всіх небайдужих людей.

8-річній дівчинці Вікторії Павлік з Волині терміново збирають кошти на лікування. На операцію за кордоном необхідно 100 000 тисяч доларів.

Родина 29-річного жителя с. Борсуки Лановецького району  Олега Киреї благає по допомогу. Чоловік уже почав проходити курс імунотерапії, лікарі обнадіюють та дають непогані прогнози, але сім’ї бракує коштів на дві процедури.    Потрібно ще 280 000 грн. Ця сума - непідйомна для сім'ї. 

Тернополянка Мар'яна Котик потребує допомоги. У 24-річної дівчини виявили рак крові. Родина Мар’яни щиро просить допомоги небайдужих людей.  

Подружжя Світлани та Андрія Рожицьких нещодавно відкрило будинок сімейного типу у Підволочиську. Вони мають має п’ятеро рідних і п’ятеро прийомних неповнолітніх дітей. Редакція "20 хвилин" спільно з читачами і спонсорами підготували для родини подарунки.   

За допомогою для Анжели Філанчук з 9-річним сином Дмитром в редакцію “20 хвилин” звернулася класний керівник хлопчика Галина Василько. Вона розповіла історію свого учня, який переїхав до Тернополя з Херсона минулого року. Мама з сином, як каже вчителька, просто втекла через сімейні конфлікти з татом дитини. Хлопчик зазнав через це багато стресу, що і позначилося  на його здоров’ї.

Третьокласник Максим Лемега жив радісним та безтурботним життям, але хвороба несподівано увірвалася у його життя. Зараз учень третього класу початкової школи з поглибленим вивченням іноземним мов перебуває в тернопільській обласній лікарні. Друзі, однокласники, батьки та знайомі просять помолитися за здоров'я хлопчика та допомогти родині фінансово.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up