Допомога

37-річний тернополянин Володимир Гринчишин в Парижі  працював недовго, карантин у Франції змусив його сидіти без роботи. Чоловік помер дуже стрімко, особливо не хворів, але мав біль у грудях, кажуть рідні.

Чоловіки з християнського реабілітаційного центру «Спасіння» впевнені, що люди повинні робити добро завжди та безкорисливо. Саме тому вони організували своєрідну волонтерську допомогу одиноким та немічним людям з доставки їм необхідних ліків та продуктів.

Літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт «Бориспіль» (Київ) з китайського Гуанчжоу партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції.

У Тернополі створюють базу волонтерів на час імовірного спалаху коронавірусу. Зареєструватися можна відсьогодні, 18 березня.

У микулинчанина Володимира Сирника - гліобластома. Йому вже зробили операцію, але необхідно ще пройти курс післяопераційного лікування, на це потрібні значні кошти.

Зібрані кошти спрямують для допомоги безпритульним тваринам.

Із зібраних 600 тис. грн. витратили близько 35 – в основному на поїздки до столичної клініки. Загалом кошти перерахували майже 4 тисячі людей. Ініціатори лікування малечі повідомляють про продовження збору коштів. Адже потрібні будуть ще дороговартісні операції та довготривала реабілітація.   

Сім’я Ганусяків вимушена боротися за повноцінне життя своєї дитини. Максимку 2 роки і йому встановили діагноз – ДЦП. Для того щоб поставити на ноги дитину, родина має пройти кілька дороговартісних курсів реабілітації в КНР. Батьки хлопчика змушені просити допомогу у небайдужих людей.

Десятки небайдужих напередодні Міжнародного жіночого дня вирішили влаштувати благодійну ярмарку у Тернополі, щоб допомогти зібрати кошти на лікування 14-ти річного Артема Сілецького. Ярмарка відбудеться 7 березня у Тернополі на двох локаціях – біля пам’ятника Івану Франку, що біля Катедри, та у Парку ім. Тараса Шевченка біля головних сходів напроти причалу теплохода. Відвідувачів чекають з 13.00.  

Різні служби таксі з власної ініціативи допомагають медикам та безкоштовно возять їх на роботу та з роботи.   У цьому матеріалі ми будемо додавати різні служби таксі, які погодились допомогти. У разі потреби, ви зможете з ними зв'язатись.

keyboard_arrow_up