Допомога

Осінь — час аби зміцнити свій імунітет та підготуватися до зими. Чи не у кожній сім'ї діткам в цей час стараються дати якнайбільше свіжих сезонних фруктів та овочів, щоб малюки збагатились вітамінами на весь рік.  Але є крихітки, у яких немає турботливих мам і бабусь. Їм потрібна наша підтримка. Тому редакція «20 хвилин», оголошує збір коштів на вітаміни для вихованців Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини, що на вул. Сахарова.  Про всі покупки ми прозвітуємо. Також просимо долучатися підприємців, які можуть напряму забезпечити підвезення необхідних продуктів. 

Мама Артемчика Гудими з Тернополя просить небайдужих допомогти у порятунку її маленького синочка. Гроші потрібні терміново, адже хлопчик слабшає щодня. Дитині два місяці тому діагностували пухлину мозку, він переніс складну операцію і зараз Артемчика чекають непрості курси хіміотерапії. Коштів на лікування наразі бракує. Кожна гривня може врятувати життя хлопчику.

Лише кілька днів тому ми розпочали благодійну акцію для допомоги вихованцям дитячого будинку, який в народі називають «Малятко». І за цей час на неї відгукнулись десятки людей.  Підтримайте малюків і ви. Нижче є перелік необхідного для вихованців. 

Ще два місяці тому сім'я тернополянина Артемчика Гудими, якому 2,5 рочки, не знала, що їх чекає стільки випробувань.  Хлопчику діагностували пухлину мозку і терміново відправили на операцію в інститут нейрохірургії м. Київ.  На щастя, операція пройшла успішно. А зараз Артемчика чекають непрості курси хіміотерапії.  Кожна гривня може врятувати життя хлопчику. Не будьте байдужими.

Чимало тернополян мають одяг в хорошому стані, який вже не носять. Не поспішайте викидати його, адже ви можете допомогти тим, хто потрапив в скрутне становище або не має грошей, щоб купити нове вбрання для себе чи своїх дітей. Ми зібрали місця, куди можна пожертвувати речі в хорошому стані на благодійність. Дивіться адреси та графік роботи фондів!

Добра справа — найкращий подарунок для кожного. Тому учні Старовишнівецької школи з нагоди Дня вчителя вирішили організувати благодійну акцію для допомоги 6-річному тернополянину Давиду Ревнюку.  Хлопчику кошти потрібні для операції. А часу на збір небагато.

Тернополянин Давид Ревнюк у свої 6 років вже переніс непросту операцію. Хлопчику діагностували гліоз. Але, щоб отримати шанс на здорове майбутнє, йому потрібна ще одна операція. Не будьте байдужими до долі дитини. Важлива кожна гривня. 

Марічці Базар з села Хоростець, що неподалік Зборова, рік та вісім місяців. На початку вересня життя її батьків змінилося на до та після. Лікарі поставили дівчинці невтішний діагноз – нейробластома. Потрібна операція, доведеться вирізати нирку…

Все життя дитини і її рідних – це щохвилинна боротьба за повноцінне життя та реабілітації. Однак, після операції стан дівчинки погіршився, а лікарі розводили руками. Спеціальний апарат допоможе зробити перші самостійні кроки. Ціна питання – 80 тисяч гривень.

19 серпня, на свято Спаса, в маленької Олівії Зубик виявили гостру мієлоїдну лейкемію, що в народі називають раком крові. Батьки дівчинки шоковані таким діагнозом. Терміново дитину перевезли в турецьку клініку. Її чекають складні та дороговартісні курси хіміотерапії. Як допомогти?

keyboard_arrow_up