Допомога

У Оксани Бурди з Тернополя діагноз грижа міжхребцевого диску. Два роки тому жінці зробили операцію, але після неї покращення не було. Жінка сама виховує , але сама доглядає дочку-школярку.

Всеукраїнська Благодійна організація "Дарунок" нещодавно розпочала волонтерську роботу в Тернополі.  Небайдужі розпочали марафон добрих справ із збору допомоги вихованцям дитячого будинку "Малятко". Як приєднатись до акції та чим допомогти діткам - читайте у матеріалі. 

Дівчинка, за долею якої стежить вся країна, приїхала в клініку Валіхновського через місяць після операції. Малеча на відео щиро посміхалась і махала ручкою всім, хто за неї вболівав. Не раніше як через місяць їй проведуть лазерне шліфування рубців та медичний татуаж, аби рубці були кольору шкіри дитини. Збір коштів не припиняють. Куди подінуть залишок, якщо такий буде - читайте у статті. 

14-річний Артем Сілецький потребує допомоги небайдужих людей. Лікарі виявили у нього лімфому. Коштів у батьків на лікування немає, тому допомоги просять у всіх небайдужих. Як себе почуває Артем та чи можна допомогти одужати хлопцю, дізнавався журналіст «20 хвилин».

У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці започаткували постійну бібліотечну соціальну акцію «Читацький квиток у дарунок», яка проводиться в межах всесвітнього соціального руху «Відкриті долоні».

Пухлину головного мозку діагностували у 1,2-річної Яночки Мандзюк із Тернополя.  Зараз малечі зробили операцію, встановили шунт, але занесли інфекцію. Яні потрібні кошти для подальшого довготривалого лікування та реабілітації. Батьки просять матеріальної та духовної допомоги у всіх небайдужих.   

Давид Періг народився 10 грудня 2019-го. Проте через важку недугу уже змушений боротися за своє життя.  При народженні медики виявили в дитини важкі вади головного мозку і серця. Немовляті потрібно робити операцію за кордоном, проте лікування обійдеться недешево. Рідні просять допомоги у всіх небайдужих, батьки вірять у порятунок свого сина. 

Прикраси, які створюють затишок в домі напередодні Різдва, власними руками створює Юлія Рихліцька із Збаража. Жінка каже, що творчість допомагає їй реалізувати себе, а також – зібрати гроші на реабілітацію синочка Олександра, у якого аутизм.

Тернополянка Лариса Душатинська вже понад рік бореться із раком. Зараз на жінку чекають чергові курси хіміотерапії, на які потрібно 200 тисяч гривень, але коштів у сім'ї немає.  Донька Лариси Душатинської Ірина зі сльозами на очах розповіла історію її сім'ї та просить небайдужих не залишати їх у біді. 

Медики відзначають, що операція минула вдало і результати добрі. Попереду в дитини - ще тривалий курс реабілітації, яку не проводитимуть вже благодійно. Тому ініціатори лікування малечі продовжують збір коштів.

keyboard_arrow_up