Допомога

Уже фактично три місяці, як до Тернополя приїжджають вимушені переселенці з українських регіонів, де тривають бойові дії. Тільки офіційно в такому статусі зареєструвалися наразі 90 тисяч осіб.  

Повномасштабна війна, розпочата росією 24 лютого, особливо вплинула на роботу приватних підприємств, яким довелось або припиняти свою діяльність через численні труднощі, або перекваліфіковуватись. Другий варіант обрав дружний колектив «ЛіяМеблі Хоростків». Вони з перших днів вторгнення шиють і передають сертифіковані бронежилети для українських військових.  

У Тернополі відкрито понад 540 вакансій із середньою зарплатою більше 12 500 гривень.

Працівники ДСНС та медики Тернопільської міської комунальної лікарні №3 отримали гуманітарну допомогу від міжнародної спільноти з м. Згожелець (Польща) та м. Герліц (Німеччина). 

Іноді буває важко зрозуміти, що ми відчуваємо, здається, що це емоційний смерч, який важко пережити та легше блокувати. Але час, щоб визначити та зрозуміти наші почуття, може допомогти.

Дімі лише 19, але він вже понад півроку контрактник. З перших днів війни – в гарячих точках. Днями отримав осколкове поранення в голову, зараз за його життя борються медики. У родині воюють обоє братів. Доки Дмитра рятують в госпіталі та готують до переведення до столиці, Ростислав залишається там, де надто гаряче…

Житель Тернополя повідомив на лінію "102" про продаж гуманітарної допомоги, а саме кормів для тварин з складу, який знаходиться за адресою Степана Будного в приміщенні недіючого магазину.

Наприкінці березня благодійний фонд «Карітас» відкрив логістичний центр для допомоги переселенцям та усім потребуючим, які наразі мешкають у Тернополі. Приміщення для центру безкоштовно надала компанія «Тернопіль-ПрестижБуд». Як відома у місті будівельна фірма відновила свою роботу у воєнний час? Як взаємодіють з військовими та теробороною? Чи вдається займатись будівництвом на повну? Читайте у нашому матеріалі.

Станом на 04 квітня Тернопільська міська територіальна громада прийняла 23 855 осіб (9968 отримали прихисток на декілька днів, 13887 – залишилися у Тернополі на довший період).

Підтримувати тих, хто постраждав внаслідок злочинницьких дій російських окупантів, у воєнний час надзвичайно важливо. Яскравим прикладом допомоги переселенцям, що знайшли прихисток у Тернополі, є місцеві дитсадки, зокрема заклад дошкільної освіти №17. Тут протягом тижня, від ранку до ночі, небайдужі готують їжу для внутрішньо переміщених осіб.

keyboard_arrow_up