Допомога

Малеча зараз в Києві, у клініці Валіхновського, разом з мамою, татом, та тримісячною сестричкою. Зараз саме вирішують питання...

У родині переселенців, яка мешкає  в орендованій однокімнатній квартирі у Тернополі, сталася біда. Мамі двох дітей Маргариті...

Ми звертаємось до всіх небайдужих тернополян з проханням підтримати родину Гайдуків у їхньому горі. Допомогти коштами на...

Місяць тому в 13-річної Вероніки Поточняк виявили злоякісну пухлину на нозі.  Попереду на дівчинку чекає тривале лікування...

15-річному Богданчику Клим'юку із Почаєва потрібна операція на серці.  Діагноз "вроджена хвороба серця" хлопчику поставили у віці 1,5 місяців. Далі були важкі місяці в лікарнях, кілька операцій та кома... Мама хлопчика каже, що за час реабілітації хлопчика вже витратили всі заощадження, тому звертається за допомогою до небайдужих людей. 

Небайдужі тернополяни зібрали для малечі вже близько 300 тис грн. Першу операцію в столичній клініці Валіхновського зроблять за рахунок закладу. Всі наступні, як і реабілітації, оплатять із зібраних коштів. Якщо певна сума залишиться, її офіційно передадуть благодійному фонду, а звідти вже скерують на лікування когось з хворих діток

Маленька Софія Копач мріє повернутись до звичайного життя і стати на ноги. Кілька років тому дівчинці поставили діагноз - дисплазія кульшових суглобів і підвивих стегнової кістки. 11-річна Софійка вже пережила три дуже важкі операції і зараз їй потрібно терміново робити ще одну.  Рідні дівчинки просять допомоги у всіх небайдужих тернополян. 

Володя Кузьків із Бережанщини, у хлопця вроджений діагноз - ДЦП. Він самостійно не ходить, але дуже хоче навчитись.  Нещодавно лікарі сказали хлопцеві, що якщо пройти реабілітацію у Трускавці, то у нього краще почнуть працювати кінцівки.  Володя просить допомоги у всіх небайдужих людей.

Діагноз "рак" сім'я Задойоних почула навесні цього року. З того часу вони живуть у боротьбі. У 53-річного батька дев'яти дітей Андрія Задойоного виявили рак прямої кишки з метастазами. Коштів на дороговартісну операцію у людей немає. Вони звертаються до небайдужих із проханням допомогти. 

«Вона – молодець, тримається заради діток, але часом дуже розкисає, бо бракує сил винести всю біль», - говорить про дружину Юрій Паламарчук. Його коханій, мамі двох діток – Катерині Паламарчук- Циганець терміново потрібна допомога усіх небайдужих. Хвороба – Т-клітинна лімфома не відступає. А всі кошти, які попередньо зібрала родина на лікування, уже витратили.

14-річний Станіслав Дякін з села Горинка Кременецького району Тернопільської області бореться з саркомою, яка пустила метастази в лімфовузли. Зараз хлопець перебуває на лікуванні у Ізраїлі. 12 вересня небайдужі кременчани організували благодійний концерт та збір коштів на лікування Стаса. 

У “Малятку» кажуть, що всім забезпечені державою. Але від допомоги, як і від одягу в гарному стані, - не відмовляться. Фрукти волонтери купуватимуть самі безпосередньо перед поїздкою. Це ж стосується і печива. Обиратимуть те, що не зіпсується та не викликатиме алергій і отруєнь.  

У понеділок, 2 вересня, Нікон Мацюк вийшов з вул. Живова на вул. Шептицького, щоб віднести показники лічильників. До газової служби він так і не дійшов. Родичі дідуся просять небайдужих допомогти знайти чоловіка, якого вже тиждень шукають правоохоронці та близькі.

Родичі щиро дякують кожному, хто долучився до допомоги батькам загиблого АТОвця. Збір коштів не припиняємо, адже потрібно відремонтувати хоча б одну кімнату для погорільців, аби мали де перезимувати.

keyboard_arrow_up