Допомога

Два тижні тому у дівчини почали з’являтись синці на тілі, і їй поставили діагноз - гостра мієлоїдна лейкемія. 21-річна...

У маленького тернополянина Максима Кусьмія діагноз медулобластома. Лікарі кажуть, що пухлина зменшується, та потрібно...

У неповний рік Анастасія Кардаш із Ланівців Тернопільської області не може самостійно тримати голову і пів свого життя...

Про допомогу 9-річній Вікторії просить її мама Леся Павлік.

У Володимира Литвина із села Кам’янка Теребовлянського району - енцефаліт із ураженням кори головного мозку. Він у комі. Лише одні з ліків, які стимулюють імунну систему коштують 16 тис. гривень. Рідні та друзі Володі просять небуйдужих про допомогу на лікування.

Вона називає себе “Лисою черепушкою”, має багато друзів і в соцмережах просить її не жаліти. Хештег “РакДурак” став відомим саме завдяки мужній чернівчанці Олі, яка своїм прикладом доводить, що онкологічний  діагноз - не вирок. Ольга Гердега просить небайдужих допомогти із коштами на лікування У Китаї та закликає усіх  насолоджуватись кожною хвилиною життя.

У шестирічного хлопчика виявили рідкісне захворювання – синдром Циннера. У дитини немає одної нирки, а у малому тазі – новоутворення. Зібрати кошти на операцію хлопчику допомагали сотні тернополян. Зараз найгірше уже позаду. Матвій пішов у перший клас. 

Сім'я Цокало з Козівського району просить допомогти їхній донечці одужати.

У хлопця - онкологічне захворювання лімфатичної тканини. Сім’я Петрика із села  Бертники налаштована на боротьбу за здоров’я хлопця та просить про фінансову підтримку на лікування у Києві.

Допомога дітям перед новим навчальним роком стає актуальною, бо не всі сім’ї мають змогу забезпечити дітям нормальні засоби для навчання. Особливо це стосується дітей, що опинились в складних життєвих обставинах.

Батьки вихованців садочку №20 просять допомогти вчителю християнської етики Світлані Кучан,  у якої  важке ураження опорно-рухового апарату. Пані Світлана вже пережила операцію зі зміни кульшового суглоба на одній нозі та відчула значне  покращення, операцію на іншій нозі жінка постійно відкладає через брак коштів.

На Тернопільщині з 2012 року статус людей, які постраждали від торгівлі людьми, офіційноотримали 30 осіб, з яких 9 - уже у 2018 році.

У маленького тернополянина Кусьмій Максима пухлина головного мозку. Рідні хлопчика просять допомоги у небайдужих.

Акцію “Шкільний портфелик” благодійний фонд "Карітас" проводить щорічно. Для дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей та переселенців збирають усе необхідне шкільне приладдя.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up