Допомога

Допомоги на лікування потребує 8-річна Вікторія Павлік з Волинської області. Мама дівчинки вже неодноразово зверталася...

21-річний випускник Бережанського інтернату Юрій Кошіль після завершення навчання не має де жити. Хлопець звертається...

17-річна Аліна Василишин – сирота. Батька у неї немає, а три роки тому дівчина втратила матір. Вона померла від раку у...

Про діагноз "гострий мієлоїдний лейкоз" Віта Середа дізналась сьогодні 8 листопада. Зараз вона готується до хіміотерапії.   Жінка...

Допомоги на лікування потребує 10-річний Максим Кусьмій з Тернополя. У хлопчика пухлина головного мозку.

Щоб взяти участь в благодійному аукціоні, треба додатись в групу "Життя без меж" в Фейсбуці Аукціон триває до 26 листопада

Боротися за життя продовжує тернополянка Галина Гетьман. Нагадаємо, минулого року в жінки діагностували рак печінки. Дороге лікування, яке триває вже рік, значних результатів не дає.

Наталя Левицька, родом із с. Мшанець, що на Теребовлянщині звернулась по допомогу до лікарів із болем у спині. Натомість медики діагностували рак лівого наднирника з експансивним ростом. Операція із видалення пухлини пройшла успішно, але дівчині призначили кілька курсів хіміотерапії, які вона має пройти закордоном.  

10-річній Яні Бордун важко ходити, її мучать головні болі, дівчинка страждає через приступи епілепсії. Через це змушена вчитися індивідуально.

Аварія трапилась 21 жовтня поблизу села Вигнанка біля Чорткова. Сім'я Ольхів була в одному із автомобілів, які розбились. Двох хлопчиків 9-ти та 7-ми років і їх 28-ми річну матір вже прооперували, у батька теж важкі травми. У школі, де навчаються хлопчики, організували збір коштів для допомоги. Вчителі закликають підтримати сім'ю.

У 34-річної Тетяни Куценко рак молочної залози 4-ї стадії  з метастазами в легені і печінку. Жінці потрібен курс лікування дорогим препаратом.

"Здай макулатуру - нагодуй собаку" - благодійна акція пройде 28 жовтня біля центрального входу ТРЦ "Подоляни" з 12 до 16.00.  Волонтери, які опікуються безпритульними тваринами просять приносити старі журнали, газети та інші папери. За зібрані кошти куплять корм для собак та котів. 

Ще три місяці тому жінка насолоджувалась життям та навіть не підозрювала, що все перекреслить рак. Родина благає допомогти молодій мамі, яка сама виховує півторарічного малюка та зі всіх сил бореться з хворобою.

У маленької Карінки Заблоцької, якій лише рік, вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дитині потрібна термінова операція, вартість якої 100 000 гривень. Батьки не мають коштів на лікування, тому просять усіх небайдужих врятувати сердечко їх єдиної донечки.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up