Допомога

Юлія та Володимир Антонишини мріють, що їх однорічний Максимко буде самостійно ходити. Та для цього потрібна допомога. Хлопчику необхідно пожиттєво приймати дорогі ліки, та родина звичайних тернополян таких коштів не має.

Біда трапилась у родині Стасюків з Теребовлі. У 29-річного Ярослава Стасюка гострий менінгоенцефаліт ускладнений ішемічними інсультами. Він перебуває у реанімаційному відділенні Тернопільської обласної клінічної-психоневрологічної лікарні. Вдома на нього чекає маленький син та донечка, дружина і батьки. Для лікування потрібна чимала сума, тому родина хлопця вимушена звертатись до всіх небайдужих.

Коли дитина самостійно робить перші кроки – це велике щастя для батьків. Юлія та Володимир Антонишини мріють, що їх однорічний Максимко також буде самостійно ходити. Та для цього потрібна допомога. Хлопчику необхідно пожиттєво приймати дорогі ліки, та родина звичайних тернополян таких коштів не має.

У мами Світлани, як виявилось, — семеро дітей. П’ятьох вже відібрали, вони в дитячих будинках двох міст. Найстаршого народила у 15. Найголовніше, що потрібне дітям, — знайти їм хорошу прийомну родину. Малюки чудові, розумні і головне — здорові. Усвідомити і сприйняти все, як жили діти, без сліз неможливо. Які жахіття довелось пережити одно- і дворічному малюкам, читайте. 

Операцію відкладати не можна, бо це може коштувати пацієнтці життя, попереджають медики. Ціна питання – 150 тис. грн. Чоловік благає врятувати йому дружину і маму їхнім двом діткам. Номер рахунку — у довідці в тексті.

Знайомі, друзі та родина зібрали вже, що могли. Проте це лише десята частина від суми, яка потрібна для операцій. Часу обмаль. Володя вже майже не ходить. Місяць-два і молодий чоловік зовсім не зможе звестись на ноги.

Маленькому Арсену рік та три місяці. Лікарі виявили в нього рідкісну хворобу – спинальна м’язова атрофія. Для лікування потрібно ввести хлопчику дороговартісний препарат за 2,3 млн доларів. Родина Борис просить усіх небайдужих про допомогу.

Усього за два місяці життя 20-річної Іванки Іванчук з села Татаринці Лановецького району перевернулося з ніг на голову. Вона різко почала втрачати зір, лікарі шокували звісткою – у дівчини пухлина головного мозку. Студентка вже перенесла операцію та готується до ще однієї, а потім на неї чекає довгий курс реабілітації.

Чоловік днем раніше примусив похвилюватись друзів і близьких. Але загроза ніби відступила. Зараз він ще під маскою з киснем, але вже просить електронних книжок. А це — добрий знак, переконані друзі. На заклик журналістів та друзів допомогти Назарові відгукнулись тернополяни, люди з-за кордону. Більшість з них жодного разу не бачили чоловіка.

Підполковнику Ігорю Стопчаку медики діагностували гострий менобластний лейкоз (рак крові), цукровий діабет та ішемічний інсульт. Він знаходиться в Києві в стані медикаментозної коми та потребує вашої допомоги.

keyboard_arrow_up