Допомога

Михайлу Мохуну 42 роки, він багатодітний батько. Наймолодшій омріяній донечці всього чотири роки.  Зараз чоловік бореться з тяжкою недугою – пухлина головного мозку.

30 років Лариса Душатинська лікувала діток, хворих на ДЦП у реабілітаційному центрі, а тепер допомога потрібна і їй. У тернополянки після видалення пухлини в організмі виявили метастази. Тепер потрібно пройти дороговартісний курс хіміотерапії. Допоможіть врятувати життя!

На банківській карті Тетяни Романюк уже  є 48 тисяч гривень від добродіїв, а також майже піврічний запас всіх необхідних ліків для Насті. Буквально нещодавно пані Тетяну намагались обманути телефонні шахраї, котрі представились благодійниками з Києва та попросили зробили декілька маніпуляцій із банкоматом. Якщо до вас телефонуватимуть із цих номерів – 0955855035, 0956876619 – знайте, що це шахраї.

Вчителька англійської мови із смт. Мельниця-Подільська Леся Стратій вже понад чотири роки бореться із онкологією.  Ще до хвороби пані Леся захопилась малюванням писанок. Хвороба не змогла забрати в жінки любов до них. Тож зараз вона продає свої роботи, а виручені кошти збирає на лікування. 

Ліцеїст Коропецького інтернату з посиленою військовою підготовкою зараз у лікарні. Він каже, що мусить триматись, аби підбадьорити маму – та почорніла після звістки про хворобу сина. Друзі-ліцеїсти збирають допомогу та запустили флеш-моб на підтримку Максимка:  «Тримайся, малий, ми з тобою». У хлопця – рідкісна IV(+) група крові. Донорів потрібно буде багато, а підійде кров лише чоловіків до 40 років.

Стан молодого чоловіка вкрай важкий. У нього, за попередніми даними, перелом основи черепа. Родина щиро вдячна всім, хто допомагає фінансово і молитовно. Він дуже хороший, справедливий і завжди спішив помогти іншим - у селі про Михайла говорять тільки хороше. І, додають, таких зараз мало.

У тернопільського священника протоієрея Євгена Заплетнюка стався повторний інсульт. Він перебуває у реанімації і потребує допомоги.

У Тернополі з весни 2018 року діє проєкт «Соціальне таксі», реалізований Тернопільською міською радою спільно з Волонтерським лідерським рухом та благодійним фондом «Карітас».

32-річний тернополянин Василь Кожурін терміново потребує допомоги у боротьбі з раком. Чоловік вже мав складну операцію, але ще не повернув кошти за її проведення. Проте хвороба не чекає. Йому негайно потрібна хіміотерапія. Затримка - лише у грошах.

Кров вже здали друзі, сусіди і знайомі родини. Але двічі на тиждень чоловікові переливають кров від двох донорів. Рідні благають про допомогу. Кров потрібно здати для Зіновія Фіка, Університетська лікарні, відділення гематології.

keyboard_arrow_up