Допомога

Тернополянка Лариса Душатинська вже понад рік бореться із раком. Зараз на жінку чекають чергові курси хіміотерапії, на які потрібно 200 тисяч гривень, але коштів у сім'ї немає.  Донька Лариси Душатинської Ірина зі сльозами на очах розповіла історію її сім'ї та просить небайдужих не залишати їх у біді. 

Медики відзначають, що операція минула вдало і результати добрі. Попереду в дитини - ще тривалий курс реабілітації, яку не проводитимуть вже благодійно. Тому ініціатори лікування малечі продовжують збір коштів.

До різдва дітям з дитбудинку збирають допомогу. Долучитися до цього та подарувати дітям свято може кожен небайдужий. Щоб зібрати кошти, для батьків та дітей віком від 5 до 10 років організують казковий благодійний вечір «Різдвяні Традиції». На зібрані кошти діткам з дитячого будинку придбають подарунки.

14-річний Станіслав Дякін з села Горинка Кременецького району Тернопільської області бореться з саркомою, яка пустила метастази в лімфовузли. Хлопець вже рік лікується. Зараз він на стаціонарі у м. Тель-Авів, що в Ізраїлі. Рідні звернулись по допомогу, бо на лікування витратили усі збереження.

Малеча вже відійшла від наркозу. Біля неї чергує медперсонал, батько, а також приїхали родичі. Видалену пухлину відправляють на додаткове дослідження для точної діагностики гістологічної природи.  Збір коштів не припиняємо, адже попереду - ще операції та довготривала і вартісна реабілітація. 

У клініці перетворили палату, де готують малечу до надскладної операції, на ігрову кімнату і балують Надійку сюрпризами. Вже наступного тижня, якщо дозволить стан здоров’я, можна буде проводити операцію, прогнозують лікарі.

У 34-річного Руслана Смаля - гостра форма лейкозу. Чоловік - батько двох маленьких донечок, який вірить у свою перемогу над недугою. Проте лікування лейкемії - дороговартісне, щоб вигнати лейкоз з організму, чоловікові треба зробити трансплантацію кісткового мозку. На це потрібно близько 150 тисяч доларів. Така сума непідйомна для родини, тому рідні просять допомогти врятувати життя Руслана. 

У 18-річного Олега Галаса важкий діагноз - лімфома. Хлопець вже переніс 15 хіміотерапій і операцію. Хвороба почала відступати, але кілька тижнів тому у нього трапився рецидив.  Рідні просять врятувати життя хлопця. Кажуть, самостійно назбирати кошти на лікування їм не вдасться

17 хіміотерапій, кожна з яких потребує невимовних сил, які рідко знаходять у собі навіть дорослі. Юрі Гладищуку з Кременця лише 16 і зараз він бореться за життя. У серпні минуого року в хлопця виявили саркому правої великогомілкової кістки ІV ступеня. Сім'ї Гладищуків потрібна негайна допомога. 

Родичі чоловіків з Тернопільщини, які загинули в Польщі під час заробітків, потребують допомоги небайдужих людей: потрібні кошти для перевезення тіл. Сума для обох родин непідйомна. Журналісту «20 хвилин» вдалось поспілкуватися з сестрою одного з загиблих – Світланою Кметь.

keyboard_arrow_up