Допомога

Можливість пройти санаторно-курортне лікування і психологічну реабілітацію мають постраждалі учасники Революції Гідності...

Вона боєць і дуже старається, аби недуга відступила. Все заради того, щоб бути поруч з дворічним синочком і бачити, як...

У Тернополі відбувся благодійний вечір-аукціон на підтримку проекту “Pro_милосердя”. Організатори планують...

У маленького Матвійка вже три дні тримається висока температура. У його старшої сестри все тіло посічено осколками. Ще...

Діти з двох родин і один дорослий постраждали, коли в приміщення на Чортківщині влучила блискавка.  Чоловіка готують до операції. У нього серйозні проблеми із вухом. Троє дітей однієї родини і двоє з іншої теж у лікарні. У них проблеми зі слухом та тіла посічені осколками. Земляки постраждалих просять усіх небайдужих допомогти.

Він розмальовував церкви та мріяв про щасливу сім’ю. Тепер змушений поставити усі своє бажання на паузу. Адже несподівано у двері постукала біда. Тернополянка Наталя Слота просить допомогти її рідному брату – Василю Кальмуку.

Тернополянка Тетяна Барладин має онкологічне захворювання. Через множинні метастази їй потрібна медикаментозне лікування, яке коштує дорого. Рідні жінки просять допомоги у всіх небайдужих.  

У 2018-ому у тернополянина Ігоря Сугая виявили хронічну мієлоїдну лейкемію. З того часу чоловік щохвилини бореться за життя. Зараз йому потрібна фінансова допомога на повторну операцію. 

10-річному Максиму Кусьмію з Тернополя потрібна допомога кожного з нас. У хлопчика – пухлина головного мозку. Його прооперували, він пройшов променеву та хіміотерапію, але недуга не відступає. Наразі дитині призначили новий курс лікування, на який потрібні чималі кошти.  

23 онкохворі дівчинки вже отримали перуки завдяки проекту #HairForShare. Діти дуже дякують усім небайдужим,  які постригли своє волосся задля доброї справи. А це більше сотні дівчат та хлопців з різних міст України. Серед них є й тернополянки.

Вже понад три місяці лежить у комі тернополянин Ігор Кав'юк. Чоловік через черепно-мозкову травму у Словаччині, впав у кому і досі не прокинувся. Лише один день перебування у центрі нейрореабілітації  коштує понад 6 тис. гривень. Рідні Ігоря просять небуйдужих про допомогу на лікування.  

Терміново потрібно здати кров для тернополянина Андрія Шморгана. Приходьте у станцію переливання крові на вул. Клінічну, 8 завтра, 22 квітня з 8.15. Про це повідомила одногрупниця Андрія Ольга Жеруха.

Чи існує чудодійна таблетка для родини, де росте дитина з інвалідністю, що потрібно робити батькам таких дітей, аби зберігати життєву рівновагу і чому насамперед треба бачити дитину, а не її діагнози

У реанімації обласної університетської лікарні рятують життя 27-річного тернополянина Андрія Шморгана. Чоловік у вкрай важкому стані. Рідні та близькі просять усіх небайдужих про допомогу на лікування та молитву.

keyboard_arrow_up