Чи довіряють тернополяни прогнозам синоптиків (опитування)
19 листопада - день працівників гідрометеорологічної служби. Без прогнозу погоди важко уявити діяльність різних галузей. Вчасні попередження синоптиків і гідрологів дозволяють запобігти лиху або ж зменшити його можливі наслідки.
Ми запитали тернополян, чи вірять вони прогнозам погоди і чи допомагають вони їм.
Тернополянин Назар розповів, що користується прогнозами погоди щодня.

Тернополянка пані Інна переконана, що всі прогнози відносні.
- Я не довіряю прогнозам погоди, - пояснює жінка. - Завжди, щоб знати що вдягнути виходжу на балкон. Саме тоді розумію, якій погоді має відповідати мій одяг.

Павло довіряє інтернет-сайту rp-5.
- Зазвичай стараюся користуватися прогнозами погоди, - каже хлопець. - Як на мене, то на сайті rp-5 найправдивіша інформація.

- Здебільшого дивлюся на sinoptik, - зазначає дівчина. - Я повністю довіряю таким прогнозам і сайт виправдовує мої надії.
Студентка Ілона розповіла, що їй не потрібно ніяких прогнозів, адже про зміни в погоді їй сигналізує організм.
- Зазвичай мені ломить ноги, якщо має падати дощ або мокрий сніг, - каже дівчина. - Ще з дитинства у мене чутливість до таких погодніх явищ.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.