Теребовля попрощається з Героєм Дмитром Грицишиним

Теребовля попрощається з Героєм Дмитром Грицишиним
 • 35-річний Матрос Дмитро Грицишин загинув ще 28-го жовтня 2022 року.
 • І тільки зараз з’явилась можливість гідно попрощатись з Героєм.

 

Захисник служив навідником навідником відділення морської піхоти 501-го окремого батальйону морської піхоти, розповідають у Теребовлянській міській раді. Говорять, що про загибель Дмитра стало відомо ще в листопаді минулого року. Але тільки, майже через 6 місяців, це підтвердили офіційно за допомогою тесту ДНК.

У громаді повідомляють, що тіло загиблого матроса Дмитра Грицишина зустрічатимуть 10-го травня о 13.00, на перехресті біля греко-католицької церкви святого Миколая в м.Теребовля. Чин похорону відбудеться відразу після зустрічі тіла Героя та панахиди за упокій його душі.

Відео дня

Просимо зустріти з молитвою й лампадками домовину з тілом нашого загиблого Героя, матроса Дмитра Грицишина та вшанувати його світлу пам’ять, – закликали у міськраді.

Теребовлянська міська рада висловила співчуття родині Захисника з приводу його загибелі:

– На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна та світла пам'ять полеглому захисникові! Герої не вмирають!

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» розповідали, що 9-го травня Борщівська громада у жалобі зустріла своїх загиблих молодих Захисників – Михайла Теслюка та Ярослава Ткача. Також просили підтримати петицію про присвоєння звання «Герой України» загиблому капітану з Тернополя Сергію Королю.

 

Читайте також:

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (28)
 • Любов Мидло

  Вічна Пам'ять  Герою!
 • Volodymyr Stashchuk

  Світла пам'ять герою
 • Оксана Віцінська

  Світла пам'ять герою царство небесне співчуття рідним
 • Nadiia Vovk

  ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ УКРАЇНИ...

keyboard_arrow_up