Військового з Тернопільщини нагородили почесним Орденом Архистратига Михаїла

Військового з Тернопільщини нагородили почесним Орденом Архистратига Михаїла

Орден Архистратига Михаїла заснований для вшанування людей за заслуги перед Помісною церквою.

Командира другої роти другого батальйону ДУК «Правий сектор» Назара Сарабуна нагородили орденом Архістратига Михаїла ІІ ступеня.

Про це чоловік написав на своїй сторінці. 

«Орден який належить всім побратимам з Правого Сектору, з якими ми разом, впродовж 8-ми років продовжуємо боротьбу за Українську Самостійну Соборну Державу на військовому фронті і на фронті духовному. В Україні не місце московській секті під назвою «московський патріархат» і в цьому напрямку також маємо багато спільних перемог. Ми йдемо шляхом Господнім, а шлях Господній то перемога!», — каже військовий.

Відео дня

Назар Сарабун — уродженець села Жовнівка Бережанської громади. Громадський активіст, музикант, гітарист гурту «Новимний Кудень». Учасник Революцї Гідності. У 2014 році пішов захищати схід України від окупантів. З початку повномасштабного вторгнення є командиром другої роти другого батальйону ДУК «Правий сектор».

Орден Архистратига Михаїла — український недержавний орден, заснований Православною Церквою України для вшанування людей за заслуги перед Помісною церквою. Орден має два ступені. Нагородження здійснює Предстоятель ПЦУ.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up