Гардеробна в передпокої: ключові види та переваги (на правах реклами)

Гардеробна в прихожій – ідеальний вибір для всіх, хто хоче організувати зручну систему зберігання речей та розвантажити шафи в кімнатах. Вона буде доречною як у квартирі-студії, так і в багатокімнатній оселі.
Плюси гардеробної в передпокої
Перша і головна перевага – це практичність. Адже при виході на вулицю ви матимете під рукою всі необхідні речі – від верхнього одягу й взуття до аксесуарів (окуляри, парасольки, сумки) й ключів. А після повернення – швидко повернете все на місця.
Гардеробна у передпокої часто використовується для:
- Зручного зберігання речей. В гардероб можна прибрати все, що займає місце в шафах кімнат, наприклад, сумки.
- Естетичного оформлення. Ви зможете ретельно продумати інтер'єр, підібрав гардеробну в цікавій стилістиці.
- Економії коштів. Якщо правильно розрахувати бюджет, гардеробна в прихожу обійдеться дешевше, ніж закупівля кількох видів меблів.
У гардеробній можна організувати додаткове освітлення чи встановити диван або пуф для ще більшої зручності.
Види гардеробних
Вибір будь-якого способу облаштування пов'язаний з розмірами коридору, його конфігурацією та вашими особистими побажаннями.
Найпоширенішими варіантами є:
- Кутова гардеробна. Оптимальна для просторого приміщення. Може бути класичною, з прямокутними шафами або напівкруглою. Щоб не виглядала масивною, передбачаються відкриті зони для зберігання.
- Вбудована в нішу. Наявність ніші – справжній успіх, адже ви можете розмістити гардеробну, зберігши корисний простір. Серед переваг – менша вартість й раціональне використання площі. Єдиним мінусом є неможливість переміщення.
- Гардеробна з дверцятами. Ідеальний варіант для просторих прихожих. Завдяки фурнітурі легко внести різноманіття в дизайн. Стандартні відділення: верхнє призначене для головних уборів, середнє – для одягу, а нижнє – для взуття.
- Шафи-купе. Найпопулярніший варіант для економії простору. Важлива перевага шаф-купе – велике дзеркало на дверцятах. А особливістю є можливість придбання вузької конструкції шириною 40 см, що актуально для невеликих коридорів.
- Гардеробна з відкритими полицями. Подібні моделі мають повну або часткову відсутність фасадів. Зазвичай закривається нижнє та верхнє відділення, а сектор для верхнього одягу лишається відкритим. Ці конструкції зручні для невеликих прихожих.
Щоб зрозуміти, який варіант підходить саме вам, рекомендуємо враховувати площу приміщення, загальний стиль оселі та вподобання всіх мешканців.
Наповнення гардеробної у передпокої
При облаштуванні гардеробної враховуйте деякі нюанси:
- вентиляція: повинні бути отвори, що пропускають повітря, щоб забезпечити відсутність сторонніх запахів;
- освітлення: чудовим варіантом є застосування точкових світильників;
- планування наповнення: варто починати з відділу для зберігання верхнього одягу, адже воно найбільше, решта секцій сформується за залишковим принципом;
- глибина стаціонарних полиць: не має перевищувати 80 см, якщо більше – зверніть увагу на висувні конструкції;
- довжина штанг під вішалки: оптимальна – 1 м, але якщо є потреба в довших, то необхідно встановити додаткову опору.
Зараз багато людей відмовляються від традиційних шаф на користь гардеробних систем зберігання. І не дарма, адже це дійсно зручно! Якщо ви теж так думаєте, звертайтесь в спеціалізований магазин та замовляйте гардеробну відповідно до ваших побажань.