ІТ-Табір: Літо, Компи, Дрони і незабутні враження для наших дітей (новини компаній)

ІТ-Табір: Літо, Компи, Дрони і незабутні враження для наших дітей (новини компаній)

Давайте подаруємо нашим дітям незабутні враження, змістовний час і нових друзів-однодумців цього літа.

Лише раз на рік Школа Хакерів відкриває такий захоплюючий сучасний світ інформаційних технологій в Літньому ІТ-Таборі. Де навчальний змістовний фан поєднується з новітніми інформаційними технологіями та прогресивними європейськими підходами до навчання. Привітний персонал і викладачі-практики Вінницької ІТ-Академії щодня діляться з дітьми позитивними емоціями і корисними знаннями!

Що ми робимо? - спитаєте Ви.

Вивчаємо графіку та дизайн, логіку, алгоритмізацію та програмування плюс новинка цього року - управління, конструювання і програмування дронів.

Давайте будемо пам'ятати, що все ж таки ЛІТО і дітям потрібно відпочити” - скажете Ви. Ми цілком і повністю погоджуємося із Вами, тому підготували нашим таборівцям розваги і творчі конкурси, спорт і рухливі ігри на свіжому повітрі, походи в ліс - де діти зможуть на повну набратися сил та натхнення, насолодитися живописними краєвидами.

Кожен день, в ІТ-Таборі,  дуже насичений на приємні події та цікаві знання.

Це унікальний шанс Вашій дитині зануриться у сферу ІТ і, можливо, далі розвиватися в ній, прокладаючи свій особистий шлях успіху, а ми їй в цьому допоможемо. Також - це гарна можливість познайомитись з однодумцями і знайти собі нових друзів що дуже важливо в соціалізації кожної дитини.

Для кого Літній ІТ-Табір? 

Для дітей до 17 років. Заняття проходять в комфортних, спеціально обладнаних аудиторіях в компанії креативних викладачів і щодня активності на природі. ІТ-Табір триває - 4 тижні, 5 днів на тиждень, по 6 годин щодня.

Неймовірна пригода на все життя! Саме такими словами описують свої враження попередні таборівці і просять записати їх одразу на наступний рік:

Що далі?

Для нас важливо, що крім отриманих знань та емоцій, багато дітей знайшли тут справжніх друзів.

Кожен учасник Літнього ІТ-Табору отримує знижку на навчання в Школі Хакерів Вінницької ІТ-Академії і зможе продовжити свій шлях до успіху!

Записуйтесь у Літній ІТ-Табір від Школи Хaкерів!

Тут діти заряджаються терабайтами цікавої інформації, розвинуть свої творчі здібності та ідеї, створять свої власні сайти, навчаться управляти справжніми, сучасними дронами :-)

Не пропустіть цей шанс для Вашої дитини вже цього літа почати програмувати своє майбутнє! 

Кількість місць обмежена - реєструйтесь: https://hack.intita.com/

Ми вирощуємо таланти!

Прес-служба Вінницької ІТ-Академії

Веб-сайт: https://ita.in.ua/ 

Тел.:  063-189-22-56

 

keyboard_arrow_up