Відкрили барельєф Героя Небесної Сотні Назара Войтовича

Відкрили барельєф Героя Небесної Сотні Назара Войтовича
Молитвами та віршами вшанували сьогодні, 24 лютого, пам'ять наймолодшого Героя Небесної Сотні Назара Войтовича біля кооперативного торгівельно-економічного коледжу, де хлопець і навчався. Там відкрили пам'ятний барельєф хлопцю.

 - Це повністю ініціатива колективу навчального закладу, - розповідає батько Героя Юрій Войтович. - Приємно, що про нашу дитину не забувають там, де він вчився. Адже Назар загинув не за нове керівництво держави, а за весь наш народ.

Хлопець дуже любив історію та подорожувати, згадує батько.

 - Бувало, підійде до мене і питає, чи я знаю, який сьогодні день, - каже пан Юрій. - І не дочекавшись моєї відповіді, каже, що сьогодні день народження Бандери чи якась визначна дата із козацьких часів.

Відео дня

Барельєф Назарія Войтовича створили буквально за місяць часу, розповів директор коледжу Василь Мулярчук.

 - Ініціатива щодо вшанування пам'яті Назара в стінах коледжу виникла одразу ж після того, як оголосили про смерть нашого студента, - розповідає директор торгівельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.  - Спочатку ми встановили куток пам'яті, тепер же на фасаді буде і барельєф, щоб Назар завжди був серед нас. 

Створював пам'ятний знак тернопільський скульптор Роман Вільгушинський, він же працював над пам'ятником Степану Бандері, а також допомагав із встановленням скульптури Матері Божої, яка стоїть біля входу в коледж, зазначив пан Мулярчук.

Нагадаємо, 17-річний Назарій Войтович загинув 20 лютого під час Революції Гідності.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:45 Довічне ув'язнення отримав житель Чортківщини, який убив матір та брата, який став на її захист 17:30 Ватикан оголосив дату офіційного вступу Лева XIV на престол 17:03 Можуть бути затори: на Дружбі облаштовують постійний кільцевий рух photo_camera 16:10 Біля видавництва «Збруч» встановлюють нові бордюри та укладають бруківку: на Торговиці ремонтують тротуар photo_camera Від читача 16:49 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини: 15:35 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 10-11 травня 15:00 Тернополянка викопала 100 кущів в парку, щоб обсадити дачу — поліція 14:03 «Ми Є»: в Українському домі музикою відзначили День Європи та підтримали ЗСУ photo_camera 13:15 Хто такий Лев XIV: ЗМІ дізналися цікаві факти про нового Папу Римського 13:02 «Діти кричали – наш Олежик повернувся!» З полону визволили 23-річного Олега Семчишина 12:17 43-річному чоловікові, який зберігав дитячу порнографію, оголосили про підозру 11:53 Частково ускладнений рух на дорозі регіонального значення у Шумську 11:20 Під час екстреного гальмування тролейбуса травмувалася жінка 10:35 Визначили перевізників на міських автобусних маршрутах у Тернополі — список 10:00 На території новобудови в Тернополі виявили 30 снарядів минулої війни 09:35 Жителька Золотого Потоку відзначила 100-літній ювілей і поділилася секретом довголіття play_circle_filled 09:02 Національний ярмарок вакансій відбудеться у Тернополі, Кременці та Чорткові 08:00 Нацбанк почав піднімати курс долара 22:00 У Тернополі Ірина Білик виступить з ексклюзивним концертом до свого дня народження play_circle_filled 21:00 У Тернополі створили футбольну команду ветеранів війни з ампутаціями photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up