Народний Бренд

Уже відомі імена людей, які здобули народне визнання завдяки голосуванню в конкурсі «Народний бренд-2021».  Церемонія нагородження відбулася 14 грудня. Знайомтесь з людьми, яких тернополяни визнали найкращими в тій чи іншій сфері бізнесу.

Грандіозне дійство в світі місцевого бізнесу церемонія нагородження «Народний бренд 2021» відбувається 14 грудня. Під час свята гостей вітав талановитий скрипаль Антон Вараниця. Перегляньте відео виступу. Ця музика неймовірна

Найкращі в місцевому бізнесі отримали заслужені нагороди під час церемонії нагородження «Народний бренд 2021». Вітання переможців розпочалось 14 грудня в ресторані NOM. І особиста зустріч зараз особливо цінна після перерви на карантин, що вимушено відбулась минулого року.

Вже 17-й рік поспіль корпорація «РІА Медіа» проводить конкурс «Народний Бренд», де тернополяни обирають найкращі компанії міста. Ті, хто брав участь у голосуванні, міг і сам виграти цінний подарунок.

Двадцятий рік поспіль найбільша регіональна медіа корпорація RIA Media проводить конкурс серед компаній «Народний бренд». У Тернополі це вже буде 17-ий рік поспіль. Все починалося з п'яти міст, з часом географія значно розширилась. Ідею створити народний конкурс перейняли в американських колег, які приїздили в Вінницю обмінюватися досвідом.  Акція мала успіх, а її престижність люди відчули вже наступного року. Кожен бізнесмен міста почав прагнути до народного визнання, за свою роботу і якість послуг мріяв отримати статуетку крилатої богині перемоги Ніки.

Найкращі компанії, підприємства та організації в Тернополі знову мають можливість довести своє лідерство. Адже з 1 жовтня стартувало голосування за звання «Народний бренд». Конкурс організовує RIA Media, його називають наймасштабнішим проєктом місцевого бізнесу.

Наймасштабніша подія року у світі бізнесу “Народний бренд 2019” стартувала 1 жовтня. Участь у "Народному бренді" взяло 2192 компанії і лише 50 з них отримали свої бажані нагороди. Голосування на сайті brand.20.ua завершилось 30 листопада. А 15-а ювілейна церемонія нагородження відбудеться 13 грудня.     

У Тернополі стартувала наймасштабніша подія року у світі бізнесу “Народний бренд 2019”. Цьогоріч відбудеться 15-а ювілейна церемонія нагородження. Свій голос за найкращу торгову марку, фірму чи підприємство тернополяни можуть віддати на сайті brand.20.ua до 30 листопада.

Нагороди завжди знаходять гідних їм. Черговий щорічний екзамен на стійкість та успішність здали кращі торгові марки та підприємства Тернополя. Церемонія нагородження переможців конкурсу «Народний бренд-2018» відбулася 12 грудня в готельно-розважальному комплексі Garden Hall.

Розіграш телевізору між учасниками голосування у "Народному бренді 2018" провели у сервісі "RANDOM". Телевізор виграв тернополянин Петро Кушнірик.

keyboard_arrow_up