У Тернополі знову спекотно – стовпчики термометрів сягають 36 градусів тепла. Деякі мешканці скаржаться, що вдень їздити громадським транспортом майже неможливо через задуху в салонах автобусів, маршруток і тролейбусів.
Журналісти «20 хвилин» перевірили, яка температура у громадському транспорті, чи працюють кондиціонери та чи допомагають відчинені вікна й люки. Більше у матеріалі!
Анна Васильева
Їздити нормально було б в маршрутках якщо бабульки не орали закрийте вікна бо дує
З 1 липня 2026 року пільговий проїзд у громадському транспорті Кременця для більшості пільгових категорій буде доступний лише за наявності електронної «Картки кременчанина», оформлення якої вже розпочалося.
У Тернополі зареєстрували петицію про відновлення тролейбусного маршруту №6 (колись - №11) у версії до 2024 року та переведення маршруту №16 на тролейбуси.
Мешканці «Дружби» нарікають, що втратили один із ключових прямих маршрутів до Центру, вокзалу та «Східного» і змушені годинами чекати на зупинках або добиратися з пересадками. А що пояснюють у КП «Тернопільелектротранс» та міськраді, з’ясували «20 хвилин».
Spirit Floor
У ТЕТ і з автобусами проблеми, на А1 вже давно давним 8 автобусів не їздить, а 4-5, як пощастить. Так само, заявлені збільшення автобусів на маршрутах А35 з 5 до 8 од. І А37 з 1 до 2од. минулого року так і не здійснилися
У Тернополі опрацьовують економічно обґрунтовані тарифи на проїзд у громадському транспорті. Перевізники подали пропозиції, згідно з якими вартість проїзду може становити від 26 до 32 грн за поїздку. У міськраді розглядають тарифи на рівні 20-25 грн. Тож 29 травня у місті запланували провести громадські слухання.
Марія Кубей
Вже зовсім зглузду заїхали,вода,проїзд,а зарплату підняти нє?
У Кременці з 20 травня розпочнуть оформлення «Картки кременчанина», а з 1 липня пільговий проїзд у міському транспорті для більшості категорій буде доступний лише за електронною карткою.
Через ремонт дороги від 11 до 24 травня перекриють рух транспорту на вулиці Веселій. На даній ділянці громадський транспорт курсуватиме зі змінами. Рішення прийняв виконком.
Розпочались випробування нових тролейбусів «Електрон», виготовлених для Тернополя. Транспорт уже оформлено у фірмову міську ліврею
Алабама
Шановні журналісти, а завітайте на саме КП «Тернопільелектротранс», пройдіться по тій території по якій будуть їздити ті "Електрони" та задайте собі питання, а чи на довго їх вистачить тих нових тролейбусів?
З 1 травня запровадили нові тарифи на перевезення пасажирів у Байковецькій громаді. Вартість за квиток становитиме від 20 до 40 гривень. Напередодні ціни піднімали з 16 березня.
До понад 32 градусів у салоні: журналісти перевірили, яка температура у маршрутках і тролейбусах Тернополя
У Тернополі знову спекотно – стовпчики термометрів сягають 36 градусів тепла. Деякі мешканці скаржаться, що вдень їздити громадським транспортом майже неможливо через задуху в салонах автобусів, маршруток і тролейбусів. Журналісти «20 хвилин» перевірили, яка температура у громадському транспорті, чи працюють кондиціонери та чи допомагають відчинені вікна й люки. Більше у матеріалі!
Їздити нормально було б в маршрутках якщо бабульки не орали закрийте вікна бо дує
У Кременці розпочинають другий етап переходу на безготівкову оплату проїзду в міських маршрутках
З 1 липня 2026 року пільговий проїзд у громадському транспорті Кременця для більшості пільгових категорій буде доступний лише за наявності електронної «Картки кременчанина», оформлення якої вже розпочалося.
Фото дня: перші два нові тролейбуси уже привезли в Тернопіль
Вперше за 18 років на дорогах Тернополя курсуватимуть нові тролейбуси. Два перших із запланованих 44-ох уже доставили в місто.
Нові це добре,але відмова в базовій комплектації від АХ (3км).це дивно .Коли ціна його 400+ тисяч євро.
Тернополяни у петиції пропонують відновити колишній маршрут №6, а маршрут №16 — перевести на тролейбуси
У Тернополі зареєстрували петицію про відновлення тролейбусного маршруту №6 (колись - №11) у версії до 2024 року та переведення маршруту №16 на тролейбуси.
Обов'язково перевести 16 на тролейбуси!
Тернополяни скаржаться, що забрали тролейбус №5. У міськраді проблеми не бачать
Мешканці «Дружби» нарікають, що втратили один із ключових прямих маршрутів до Центру, вокзалу та «Східного» і змушені годинами чекати на зупинках або добиратися з пересадками. А що пояснюють у КП «Тернопільелектротранс» та міськраді, з’ясували «20 хвилин».
У ТЕТ і з автобусами проблеми, на А1 вже давно давним 8 автобусів не їздить, а 4-5, як пощастить. Так само, заявлені збільшення автобусів на маршрутах А35 з 5 до 8 од. І А37 з 1 до 2од. минулого року так і не здійснилися
Нові тарифи на проїзд у транспорті обговорять у Тернополі: скільки пропонують перевізники і міська рада
У Тернополі опрацьовують економічно обґрунтовані тарифи на проїзд у громадському транспорті. Перевізники подали пропозиції, згідно з якими вартість проїзду може становити від 26 до 32 грн за поїздку. У міськраді розглядають тарифи на рівні 20-25 грн. Тож 29 травня у місті запланували провести громадські слухання.
Вже зовсім зглузду заїхали,вода,проїзд,а зарплату підняти нє?
У Кременці запроваджують «Картку кременчанина» для безкоштовного проїзду
У Кременці з 20 травня розпочнуть оформлення «Картки кременчанина», а з 1 липня пільговий проїзд у міському транспорті для більшості категорій буде доступний лише за електронною карткою.
На два тижні перекриють вулицю Веселу та змінять маршрут автобуса №21
Через ремонт дороги від 11 до 24 травня перекриють рух транспорту на вулиці Веселій. На даній ділянці громадський транспорт курсуватиме зі змінами. Рішення прийняв виконком.
У Тернополі курсуватимуть нові тролейбуси «Електрон»
Розпочались випробування нових тролейбусів «Електрон», виготовлених для Тернополя. Транспорт уже оформлено у фірмову міську ліврею
Шановні журналісти, а завітайте на саме КП «Тернопільелектротранс», пройдіться по тій території по якій будуть їздити ті "Електрони" та задайте собі питання, а чи на довго їх вистачить тих нових тролейбусів?
У Байковецькій громаді знову підвищили ціни на проїзд
З 1 травня запровадили нові тарифи на перевезення пасажирів у Байковецькій громаді. Вартість за квиток становитиме від 20 до 40 гривень. Напередодні ціни піднімали з 16 березня.
Бо понижати ніхто не збирається