ua і світ

За минуло добу, 30 листопада, на кордоні з Росією Україна відмовила у в’їзді 100 громадянам РФ. Це була перша доба дії...

Більше половини тих, хто має досвід заробітчанства у Польщі, їздили туди на роботу не більше трьох разів.

Про Плебанівський віадук повинна знати уся Європа, переконані в «УкрПошті» тому відправили марку з його зображенням на конкурс...

День робототехніки ArduinoDay вперше відсвяткують у Тернополі, 12 травня. Всі охочі зможуть власноруч сконструювати робота...

Більше половини тих, хто має досвід заробітчанства у Польщі, їздили туди на роботу не більше трьох разів.

У сферах цифрових технологій і туризму часто працюють українці у Малайзії. У цій країні легко адаптуватися, тут переплелися різні традиції і люди дуже доброзичливі. І все ж більшість українців не планують там залишатися.

Від 150 до 300 тисяч українців-емігрантів та їхніх нащадків навіть у п’ятому поколінні проживають в Аргентині. Ця країна у Південній Америці у 4,5 раза більша за Україну, а її населення - трохи більше 40 мільйонів осіб.

Приблизно сотня українців проживає в Уганді. Майже всі вони осіли у столиці, місті Кампала. Приблизно половина угандійських українців — діти від змішаних шлюбів, що мають українське громадянство.

Країною, де люди зазвичай мало знають про Україну і часто думають, що це те ж саме, що й Росія, є Нідерланди. Останнім часом українська громада у цьому королівстві активізувалася — туди часто їдуть наші письменники, є українські школи і вечірки Близько 5000 українців проживають у Королівстві Нідерланди, за даними посольства України у цій державі. Насправді їх більше, адже не всі стають на консульський облік, а дехто перебуває там нелегально.

Приблизно 2000 українців проживають у В’єтнамі, з них 140 перебувають на консульському обліку, повідомили нам у Посольстві України в цій державі. Офіційна назва країни — Соціалістична Республіка В’єтнам. Більшіть із українців проживають у курортних містах, як-от Муйне, Нячанг, Дананг, а також у Ханої та Хошиміні. У В'єтнамі є можливість відкладати від 500 до 1200 доларів на місяць і витрачати певну суму на життєві потреби та маленькі приємності, розповідає українка, котра живе і працює в цій країні.

Власну асоціацію, бізнес-клуб, кіноклуб та численні культурні події організували учасники української громади у Шанхаї. Хтось поїхав туди навчатися, а хтось – навчати інших. Конкурс на місце викладача – 120 осіб на місце! Три сотні українців зареєстровані як такі, що проживають у китайському мегаполісі Шанхай та околицях, але насправді їх – біля 700. Ця громада активна і складається переважно з молоді.

Понад 10 тисяч українців проживають у Франції за даними статистичної служби Eurostat. Щотижня "20 хвилин" розповідає про те, як живуть наші співвітчизники у різних країнах світу

Днями в рамках Мінських угод на Донбасі відбувся масштабний обмін полоненими за формулою "74 на 306". Українських полонених обміняли на так званих прихильників “Русского міра”.  

Безвіз почав діяти, літо ще не спекотне - хіба не гарний привід спакувати валізку чи наплічник і податися у туристичні мандри? Якщо вже визначилися куди, на черзі питання - чим їхати.  

keyboard_arrow_up