ua і світ

Через пандемію Covid-19 у світі, близько 90 країн закрили свої кордони для туристів повністю або частково.   Та поступово поступово країни починають виходити з жорсткого карантину. Які країни планують відкривати свої кордони та відновлювати туризм.

З 00.00 год. 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення.

Через поширення коронавірусу ситуація змінюється дуже динамічно. Після рішення Володимира Зеленського з 28 березня закрити кордони для всіх, в Україну тепер потрапити можна лише автомобілем або пішки.

З 28 березня український кордон можна буде перетнути тільки автомобілем або пішки, про це повідомили в Міністерстві закордонних справ.

Літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт «Бориспіль» (Київ) з китайського Гуанчжоу партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції.

Через закриття кордонів українці масово почали вертатися на Батьківщину. Найбільший ажіотаж припав на вихідні.  

Українські туристи, які відпочивали в Єгипті в готелях Reef Oasis Beach Resort 5* та Sentido Reef Oasis Senses Resort 5* перебуватимуть на карантині. Про це повідомило Міністерство інфраструктури України на соїй сторінці у Фейсбук.

З 16 на 17 березня 2020 року з 00 годин 00 хвилин до 00 годин 00 хвилин 3 квітня (у ніч з 2 на 3 квітня) припиняється в’їзд на територію України для іноземців та осіб без громадянства.   Заборона на в’їзд може бути скасована чи продовжена в залежності від ситуації із поширенням коронавірусу в світі.   Що робити українцям, які хочуть повернутися на Батьківщину

Країни Європи, суміжні з Україною, закривають кодони для іноземців через поширення коронавірусу, повідомляє Державна прикордонна служба України.

У ніч з 14 на 15 березня призупиняється пасажирське залізничне сполучення з Польщею у зв'язку з рішенням уряду Республіки Польща про тимчасове закриття міжнародного сполучення з іншими країнами,

keyboard_arrow_up