ua і світ

Більше половини тих, хто має досвід заробітчанства у Польщі, їздили туди на роботу не більше трьох разів.

У сферах цифрових технологій і туризму часто працюють українці у Малайзії. У цій країні легко адаптуватися,...

Від 150 до 300 тисяч українців-емігрантів та їхніх нащадків навіть у п’ятому поколінні проживають в Аргентині. Ця країна...

Приблизно сотня українців проживає в Уганді. Майже всі вони осіли у столиці, місті Кампала. Приблизно половина угандійських...

Країною, де люди зазвичай мало знають про Україну і часто думають, що це те ж саме, що й Росія, є Нідерланди. Останнім часом українська громада у цьому королівстві активізувалася — туди часто їдуть наші письменники, є українські школи і вечірки Близько 5000 українців проживають у Королівстві Нідерланди, за даними посольства України у цій державі. Насправді їх більше, адже не всі стають на консульський облік, а дехто перебуває там нелегально.

Приблизно 2000 українців проживають у В’єтнамі, з них 140 перебувають на консульському обліку, повідомили нам у Посольстві України в цій державі. Офіційна назва країни — Соціалістична Республіка В’єтнам. Більшіть із українців проживають у курортних містах, як-от Муйне, Нячанг, Дананг, а також у Ханої та Хошиміні. У В'єтнамі є можливість відкладати від 500 до 1200 доларів на місяць і витрачати певну суму на життєві потреби та маленькі приємності, розповідає українка, котра живе і працює в цій країні.

Власну асоціацію, бізнес-клуб, кіноклуб та численні культурні події організували учасники української громади у Шанхаї. Хтось поїхав туди навчатися, а хтось – навчати інших. Конкурс на місце викладача – 120 осіб на місце! Три сотні українців зареєстровані як такі, що проживають у китайському мегаполісі Шанхай та околицях, але насправді їх – біля 700. Ця громада активна і складається переважно з молоді.

Понад 10 тисяч українців проживають у Франції за даними статистичної служби Eurostat. Щотижня "20 хвилин" розповідає про те, як живуть наші співвітчизники у різних країнах світу

Днями в рамках Мінських угод на Донбасі відбувся масштабний обмін полоненими за формулою "74 на 306". Українських полонених обміняли на так званих прихильників “Русского міра”.  

Безвіз почав діяти, літо ще не спекотне - хіба не гарний привід спакувати валізку чи наплічник і податися у туристичні мандри? Якщо вже визначилися куди, на черзі питання - чим їхати.  

Інтернет газета Wschodnik.pl інформує, що українців можуть не пустити до ЄС 

У середу в Європарламенті відбулася урочиста церемонія підписання законодавчого акта, яким буде запроваджений безвізовий режим для громадян України.

11 травня Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України.

Комітет постійних представників ЄС (COREPER) 26 квітня затвердив надання безвізового режиму для України.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up