Онлайн-голосування за роботи у конкурсі логотипів "Дудл для Google" завершилося 3 лютого. Було анонсовано, що участь у ньому може взяти кожна дитина, намалювавши власний варіант логотипу Google на тему "Україна моєї мрії".
- Всі вимоги були виконані, роботи наші діти подали вчасно, - розповідає Олег Шупляк. – Учні дуже загорілися цим конкурсом, шукали ідеї для малюнків, так хотіли побачити свої творіння в Інтернеті, серед робіт інших дітей зі всієї України. А їхні малюнки навіть не запостили для голосування на офіційну сторінку конкурсу. Я запитував у коментарях, в чому ж причина. Жодної відповіді. Натомість мої коментарі просто видалили.
Серед малюнків, які з невідомих поки причин "загубилися" в організаторів, – роботи Руслана Козара, Богдана Максименка, Іринки Кузяк та інших
малюнок Богдана Максименка
малюнок Богдана Максименка
малюнок Богдана Максименка
малюнок Ірини Кузяк
- Моїм учням буде приємно побачити свої роботи на сайті 20minut.ua, - додає пан Шупляк. – Сподіваюся, у такий спосіб ваш ресурс компенсує їм моральні збитки, нанесені організаторами конкурсу "Україна моєї мрії".
Як художник-професіонал, Олег Шупляк наголошує, що кожен з цих малюнків заслуговує на увагу. Діти справді вклали в них свою душу. Чітко дотримались умов і тематики конкурсу. А їх проігнорували.
- На офіційній сторінці я зустрічав не один коментар з підозрами у непрозорості (головний приз – 50 тис. грн для школи, де вчиться переможець, - прим. ред.). Але справа не в грошах, - додає він. - Справа не в учнях Бережанської школи, а в принципах, за якими такі конкурси проводять. По-друге - хто ті люди, які відбирали роботи на першому етапі? Чому на сайті конкурсу не опубліковані їхні імена і фах? З дітьми направду так чинити негарно! Розмістити дитячий малюнок на сайті – це ж нічого не коштує.
малюнок Оксани Данилюк - ще однієї дівчинки, чию роботу організатори не прийняли. Сама Оксана залишила на офіційній сторінці такий коментар: "Я також все зробила згідно з вимогами, та мою роботу не прийняли. Не знаю, можливо, помилка була, коли я її надсилала".
Журналіст "20 хвилин" письмово звернувся до організаторів конкурсу з проханням пояснити причини, з яких роботи учнів Бережанської художньої школи не були виставлені для загального голосування. Ми отримали таку відповідь:
"Згідно з правилами конкурсу, що доступні на сайті http://www.google.com.ua/doodle4google, з усіх робіт, що надійшли на конкурс, 300 робіт було обрано співробітниками Google відповідно до критеріїв відбору. Саме ці роботи представлені в онлайн-галереї дудлів з 15 січня 2014 року.
Відповідно, з цих 300 робіт поважне журі обрало15 півфіналістів, по 5 робіт у кожній категорії.
Детальна інформація про етапи конкурсу доступна за посиланням http://www.google.com.ua/doodle4google/prizes.html".
№ 14 від 2 квітня 2025
Читати номер
Anonymous
Anonymous
Anonymous
Anonymous