Ірина ПОГОРІЛА
Ірина ПОГОРІЛА - Всі Статті (318)

Усе нові методи лікування від алкоголізму з'являються останнім часом. Є й такі, що обіцяють раптове чудодійне зцілення. Однак вони не завжди дієві, вважає лікар-нарколог. А основною проблемою залишається те, що хворі вперто відмовляються від лікування, не визнаючи свою хворобу.

Переживши один раз напад паніки, згодом людина починає боятися його повторення. Наполегливо шукає в собі хворобу і не знаходить її. Зазвичай у таких випадках пацієнтові потрібна допомога психотерапевта.

Про життєві історії провідників ОУН, як працювала підпільна пошта, звідки походить символіка УПА, історію ОУН на прикладі одного окремого села, і навіть про те, як ставились повстанці до алкоголю та багато інших цікавих фактів розповідали в Бережанському краєзнавчому музеї.

- З дітьми так не можна! І справа навіть не в призах, - каже вчитель Бережанської художньої школи Олег Шупляк. – Як тепер пояснювати дітям, чому їхні роботи організатори конкурсу просто проігнорували?

Із нового року наша "20 хвилин" перестане виходити на папері і продовжить повідомляти все найцікавіше з життя нашого міста в електронній версії для планшетів. Також читайте нас на сайті 20minut.ua і тижневику "RIA плюс".

"20 хвилин", улюблена газета багатьох тернополян, відтепер стала доступна і користувачам планшетів. Перший номер її планшет-версії вийшов 3 грудня.

Отримати приз за фото вашого малюка на дитячому святі можна від Медіа Корпорації RIA. Розпочнеться воно у неділю, 13 травня, об 11.00 на майданчику біля центрального стадіону.

Нинішні депресії – менш помітні, але не менш небезпечні, ніж ті, що були десятиліття тому. Вони більше схильні “.ховатися”. Однак без лікування можуть призвести до найгірших наслідків. Розпізнати ж їхні перші прояви може лише досвідчений фахівець.

Найчастіше донорами на Тернопіллі стають чоловіки віком 30-40 років і родичі хворих. Та водночас є й такі люди, які здають кров, щоб заробити гроші.

Однією із найбільших помилок є те, що ми у святкових стравах поєднуємо ті продукти, які поєднувати не бажано.

keyboard_arrow_up