Біля Надставної церкви – аварія. Один із водіїв, кажуть, нетверезий

Біля Надставної церкви – аварія. Один із водіїв, кажуть, нетверезий

Біля Надставної церкви  зіткнулись VOLKSWAGEN VENTO та GEELY. Аварія  трапилась у п'ятницю, 23 листопада, близько 15.00.   


 Автомобілям добряче дісталося, потерпілих, на щастя, нема. За словами водія GEELY, правила порушив водій VOLKSWAGEN.

- Стояв на світлофорі, на червоне світло. Нікому не мішав. І тут мені прямо зі зустрічної смуги,  лоб в лоб, в’їхало біле VENTO, - розповідає водій GEELY Анатолій. 

За словами пана Анатолія, водій іншого авто –  був у нетверезому стані і це було видно неозброєним оком. Мовляв, на час зіткнення у салоні VENTO була ще й пасажирка, тортик і вино. Однак після зіткнення дівчина, додає він, зникла.

- Казав, що в машині була його донька, - кажуть  друзі Анатолія. – І нібито то вона трохи в лобове скло  вдарилась. Але як там було, не знаємо. Її тут нема.

Також  вони розповіли, що водій VENTO відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння. Останній,  на час нашого спілкування з одним учасником, ще перебував у салоні авто патрульної поліції. Тож поспілкуватись з ним не вдалось. 

Інформацію про те, що один із учасників був на момент зіткнення нетверезим, підтвердили і у Патрульній поліції.

- Водій VOLKSWAGEN - з явними ознаками алкогольного сп’яніння, - кажуть у прес-службі. - Пройти огляд на місці та в найближчому медичному закладі -  відмовився. Складено протокол за керування в стані алкогольного сп’яніння (ч. 1 ст. 130 КУпАП) та за ст. 124 порушення ПДР , що призвело до ДТП.
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:20 Тернополянин Данило Збараський виборов бронзу на чемпіонаті України з плавання 16:50 Грозами завершиться робочий тиждень на Тернопільщині: штормове попередження 16:17 Долар перетнув позначку в 45 гривень за середнім курсом в банках 15:50 На Шумщині зафіксували 160 пошкоджених будівель через негоду. На відновлення виділили мільйон Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 15:14 Мертву жінку виявили перехожі в Тернопільському ставі. Поліція встановлює її особу 15:06 У Стрипу потрапили невідомі білі речовини. Їх дослідять на можливу небезпеку 14:30 Триває ремонт вулиці Горбачевського. Що хочуть робити за 57 мільйонів 13:45 «Парк Дивотварин» працюватиме У Тернополі 25–26 липня: вхід безоплатний 13:15 На Тернопільщині помирає втричі більше людей, ніж народжується: Опендатабот 12:40 Драгер показав майже в 12 разів більше норми: біля Смиківців п'яний водій Nissan врізався у вантажівку 12:04 23-річний чоловік отримав запобіжний захід в вигляді тримання під вартою за крадіжки з водоматів 11:23 У маршрутці на Тарнавського травмувалась пасажирка 10:55 Без розрізів на черепі: в Тернополі медики провели одну з найскладніших операцій у нейрохірургії 10:15 За обіцянку «домовитися» із судом та поліцією після аварії на Тернопільщині затримали чоловіка 09:36 У Почаївської лаври виявили ознаки зв'язку з Російською православною церквою, що заборонена в Україні 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Польового, Івана Мазура та Василя Іваніва 08:00 Пенсія після 65 років: кому підвищать виплати без заяви та звернення до ПФУ 22:00 Вшанували загиблих медиків: у Тернополі 88 донорів здали кров на потреба ЗСУ 21:00 У Тернополі організували фотосесію для дружин Героїв photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up