Як з 14 травня в Тернополі курсуватимуть тролейбуси і автобуси, що виконують спеціальні перевезення
- З 14 травня в Тернополі тролейбуси та автобуси, які виконують спеціальні перевезення, курсуватимуть частіше. Кількість одиниць транспорту збільшать.
- Години роботи залишаються незмінними: з 6:30 до 09:30 і з 16:30 до 20:30.
- Також з 14 травня змінюється рух тролейбусів на маршруті №8.
У зв’язку із послабленням карантинних заходів та наданням дозволу для роботи окремих видів діяльності, з 14 травня в Тернополі тролейбуси та автобуси, які виконують спеціальні перевезення, курсуватимуть частіше. Кількість одиниць транспорту спеціальних перевезень збільшать, повідомляє пресслужба міської ради.
Години роботи транспорту залишаються незмінними: з 6:30 до 09:30 і з 16:30 до 20:30.
Зокрема, на тролейбусному маршруті №5 середній інтервал руху складатиме 15 хвилин, на маршруті №10 –12 хвилин, на маршруті №11 – 10 хвилин.
На тролейбусному маршруті №7 працюватиме три одиниці транспорту, на маршруті №8 – два тролейбуси.
На автобусному маршруті №1а середній інтервал руху складатиме 12 хвилин, на маршруті №35 – 17 хвилин.

Також від 14 травня змінюють маршрут тролейбуса №8. Тролейбуси від «Газопроводу» знову курсуватимуть до вулиці Леся Курбаса, повідомляють в міській раді.
Розклад відправлень у ранкові години:
«Вул. Митрополита Андрея Шептицького»: 07:05, 07:49, 08:39;
«Газопровід»: 07:23, 08:13, 09:03;
«Залізничний вокзал»: 07:47, 08:37;
«Вул. Морозенка»: 07:20, 08:10, 09:00* (*через центр у депо).
Розклад відправлень у вечірні години:
«Вул. Митрополита Андрея Шептицького»: 16:20, 17:10, 17:54, 18:44;
«Газопровід»: 16:38, 17:28, 18:18, 19:08;
«Залізничний вокзал»: 17:02, 17:52, 18:42, 19:32;
«Вул. Морозенка»: 17:25, 18:15, 19:05*, 19:55* (*через Центр у депо).
Розклади актуальні у робочі дні та вихідні.
Як раніше повідомляла "20 хвилин", з 14 травня тернополяни, які працюють на підприємствах та в установах, що розпочали свою діяльність після послаблення карантину, зможуть користуватися міським громадським транспортом, що здійснює спецперевезення.
Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні міського оперативного штабу.
Перевезення пасажирів здійснюватиметься за спецпропусками або за довідками з місця роботи та з документами, що посвідчують особу. Обов’язковим залишається носіння масок/респіраторів під час поїздки в громадському транспорті.
Нагадаємо, 13 травня міський голова Сергій Надал повідомив, що громадський транспорт Тернополя готовий відновити роботу 25 травня. Його робота залежить від постанови уряду. Якщо і після 22 травня в Україні залишать режим надзвичайної ситуації, то в місті і далі будуть лише спеціальні перевезення.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.