На дамбі водій в'їхав у дерево. Є потерпілі (ОНОВЛЕНО)

На дамбі водій в'їхав у дерево. Є потерпілі (ОНОВЛЕНО)
Водій Lada Kalina не впоравшись з керуванням авто, близько 22.40 у середу 29 жовтня з'їхав на узбіччя на дамбі Тернопільського ставу та в'їхав у дерево. Пасажири авто отримали травми.

- Я їхав у маршрутці з Центру на "Дружбу" близько 23.00, - каже тернополянин Назар. - Побачив багато авто і одне було перевернуте на тротуарі. Хто з ким там зіткнувся не знаю. А зранку, як їхав на роботу, то помітив, що те авто ще й лавочку добре помнуло. 

Читайте також: Жахлива аварія біля Тернополя: двоє загиблих, двоє травмованих

Як повідомив начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Василь Барановський, 19-річний водій Lada Kalina їдучи по вул. Руській, в сторону вул. Гетьмана Мазепи, на дамбі не впорався з керуванням авто і з'їхав на узбіччя, де в'їхав у дерево.

- Внаслідок ДТП два пасажири авто отримали тілесні ушкодження, - додає Василь Барановський. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 17 лютого (оновлюється) 22:00 Зборівський суд засудив жінку за зберігання і розсилку порнографічних фото 21:00 Відійшла у вічність вчителька тернопільської школи №22 Ольга Михайлова 20:00 Відзнаки, годинники, парасолі й не тільки: понад мільйон витратила міськрада для нагородження Від читача 17:21 Сьогодні жінки впевнено освоюють професії, які ще донедавна вважалися суто «чоловічими» завдяки навчанню від Служби зайнятості, про умови якого розповіли для глядачів місцевого телеканалу 19:01 Через бурульки тріснуло скло: мешканці на Кривоноса скаржаться на ЖЕК. Але там вину відкидають 18:07 До 15% повернення: з 1 березня запрацюють нові правила нарахування Національного кешбеку 17:20 Охоронці, металодетектори та відеоконтроль: в усіх школах запровадять нові заходи безпеки 16:50 Омбудсман перевірив навчально-реабілітаційний центр у Теребовлі: є зауваження до укриття 16:10 Без генератора й тепла — у групах 11 градусів. Батьки бояться водити дітей у садок, влада мовчить 15:46 Голосував за рішення щодо бізнесу своєї свахи: староста з Микулинецької громади сплатись штраф 15:22 Рибалки зі всієї України змагались за найбільший улов на Дністрі 14:36 500 доларів за «допомогу» на іспиті з водіння: затримали 44-річну жінку з Підволочиська 14:24 На Коновальця зіткнулися чотири авто. На місці поліція і швидка 14:00 Жителька Тернопільщини через шахраїв втратила 70 тисяч гривень 13:30 Троє жителів Кременеччини хотіли «відкупитися» від поліції за п'яну їзду 12:55 «Липова» інвалідність за $2000: правоохоронці повідомили про підозру 29-річній жінці з Тернополя 12:00 12-річного хлопця збили на пішохідному переході в Тернополі 11:30 В аварії у Тернополі постраждала вагітна 11:00 Тепло сердець — для фронту: у Тернополі провели благодійний ярмарок для збору коштів на автівки бійцям
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up