Мар'яна ДОХВАТ - Всі Статті (4128)

Дена ангела Анни (Ганни) відзначають 22 грудня. Як святкують і чи святкують свої іменини тернопільські Анни та Ганни та чому їх назвали саме так дізнавалась «20 хвилин». 

Традиції святкування Різдва у кожній родині свої, деякі з них подібні, інші абсолютно відрізняються. Але традиційно на Святу вечерю на кожному столі має бути кутя.   

Напій Coca-Cola придумав фармацевт Джон Стіт Пембертон 8 травня 1886 року. Напій був запатентований як лікарський засіб "від всіх нервових розладів" і почав продаватися через автомат у найбільшій міській аптеці Джекоба в Атланті. Тепер це один із найпопулярніших напоїв у світі. Особливість "коли" у тому, що її використовують і в побуті. 

У Чистий четвер традиційно печуть паски. Паску кожна господиня пече за власним рецептом. Своїми особливими рецептами діляться тернополянки Любов Бурак, Любов Вовк та Наталія Литвин. 

Під час двох останніх сесій Тернопільської міської ради 20 та 23 грудня йшлося про транспорт міста. 27 грудня на позачергову сесію знову збирають депутатів.

Прямий ефір 15 випуску шоу "Х-фактор 10" транслювали ввечері 21 грудня. Чотири учасники боролися за можливість пройти у суперфінал, проте вдалося це лише двом. На жаль, тернополянка Марія Стопник не увійшла в число суперфіналістів. 

Святкова фотозону "2020" уже традиційно встановили біля пам'ятника Соломії Крушельницької. Запрацювала вона на Миколая. 

У червоний новорічний костюм Олександра Пушкіна на Чорновола одягнули 20 грудня. До пам'ятника прикріпили табличку із надписом Йоулупуккі. 

На судовому засіданні у справі вбивства 27-річної тернополянки Тетяни Підвашицької 19 грудня почали досліджувати документи. Коли дійшло до відео слідчого експерименту, який проводили на квартирі убитої, журналістів попросили вийти, аби його оприлюдення не зашкодило судовому процесу. Адже в подальшому допитуватимуть свідків у справі.

Участь у "Народному бренді 2019" взяло 2192 компанії і лише 50 з них отримали свої бажані нагороди.  Голосування на сайті brand.20.ua завершилось 30 листопада. Загалом у голосуванні взяло участь майже 15 тисяч тернополян.  Учасників голосування теж не залишили без подарунків. Тернополянка отримала подорож для двох у Будапешт та Відень.   

keyboard_arrow_up