Мар'яна ДОХВАТ - Всі Статті (31021)

Від телефонного шахрая потерпів житель Тернопільщини. Чоловік позбувся чималої суми, оскільки повірив псевдопрацівнику банку.

Ледь не щодня правоохоронці реєструють заяви про шахрайство. Цього разу у пастку інтернет шахраїв потрапила 52- річна тернополянка. Через свою довіру жінка втратила 14 тисяч гривень.

Про зникнення банківської карточки правоохоронців повідомила чортківчанка. Жінка розповіла, що на карточці написала пін-код. Згодом з рахунку було знято 16 тисяч гривень.

24 січня відбудеться офіційна передача статусу «Молодіжна столиця України» від міста Кам’янця-Подільського до міста Тернополя. Захід відбудеться в Українському Домі «Перемога». Урочисте відкриття об 11.00.

Двом чоловікам доведеться відповісти перед законом за скоєні протиправні вчинки. Штовхало на такі кроки крадіїв - бажання збагатитися, об'єктом злочину обирали телефони.

Рятувальники та місцеві жителі продовжують знаходити небезпечні знахідки з часів Другої світової війни на Тернопільщині. За минулу добу було виявлено 5 небезпечних знахідок.

У середу, 22 січня у Тернополі планується проведення акції "День Соборності України". Тернополянам та гостям міста пропонують долучитися до урочистої ходи.

Повідомлення про крадіжку до Бережанських правоохоронців надійшло від жінки. Вона повідомила, що помешкання її покійного чоловіка хтось пограбував.

НБУ встановив офіційний курс валют на середу, 22 січня. 

Це свято відзначають щороку удень проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

keyboard_arrow_up