На дорогах Тернопільщини стартував ямковий ремонт

На дорогах Тернопільщини стартував ямковий ремонт
  • На державних дорогах Тернопільської області стартувала ліквідація ямковості.
  • Першочергово ремонтують автошляхи з високою інтенсивністю руху.

Під час воєнного стану забезпечити безпечний проїзд, поки держава концентрує ресурси на відбудові прифронтових областей. Таким вбачають своє основне завдання працівники служби автомобільних доріг Тернопільської області.

З метою його виконання стартували весняні роботи з ліквідації проблемних ділянок на автошляхах. Спеціалісти розповідають, що ямковий ремонт проводиться виключно у тих місцях, які останніми роками не відновлювались.

Для вирівнювання дорожнього полотна за допомогою спецтехніки вирізають проблемні ділянки, в які засипають гарячий асфальтобетон, а потім його закатують.

Роботи виконуються в межах експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення.

Водночас з ремонтами автодорожнього полотна впорядковують автобусні зупинки, узбіччя, смуги відведення, майданчики для відстою транспорту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, де весною ремонтуватимуть дороги на Тернопільщині і за яким принципом обирали проблемні ділянки. До списку відновлювальних робіт на автошляхах потрапили дві вулиці обласного центру, які охоплять капітальним ремонтом – вул. Гайова та вул. Вояків дивізії «Галичина»

 

Читайте також:

Де весною ремонтуватимуть дороги на Тернопільщині і чому саме ці напрямки обрали?

 

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up