На кільці біля "Універсаму" вночі перекинулось авто. Водій був п'яним

- ДТП на кільці вул. Тарнавського - просп. Злуки трапилося вночі 2 серпня. Патрульні виклик отримали близько 2 ночі.
- У аварії постраждалих немає, а от авто перекинулось. За кермом був 20-річний водій.
- 20-річний водій автомобіля Ford Fusion, не впоравшись з керуванням, здійснив наїзд на перешкоду, внаслідок чого - авто перекинулося, - повідомляють в управлінні патрульної поліції Тернопільської області. - Запах алкоголю з порожнини рота, нечітка мова та поведінка, що не відповідала обстановці, свідчили про те, що хлопець перебуває у стані алкогольного сп'яніння.
На пропозицію пройти освідування на місці чи у найближчому медичному закладі водій відмовився.
За свої правопорушення кермувальник отримав протокол за ст. 124 КУпАП (Порушення ПДР, що призвели до ДТП), ч.1 ст. 130 КУпАП (Керування в стані алкогольного сп'яніння) та за ч. 1 ст. 139 КУпАП (Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд)
Ввечері 1 серпня у Тернополя та поблизу міста трапилось ще два ДТП: у Смиківцях загинув чоловік, а на Коновальця водій врізався у стовп, авто перекинулось.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Анонім10000 т .грн для таких м......в це як 10 грн .Штрафи мають бути на мільйони як в європі .Злапали бухим значить 250 тися євро . Ну і саме основне на дорогу треба випускати дорожню поліцію ,а не цю ,що є .
-
Віра Кметь-ГринишинЯк батько бачить , що воно дибільне, нащо машину купляє? Для виєб,,,,,,,, у???
-
Діонісійпоки не будуть п'яних за кермом стріляти на місці, толку не буде, та скотиняка сама заб'ється і людей за собою потягне.
-
Ірина ГуторНаступного разу може так добре все і не закінчитися, і не факт що саме для цього дятла, а не для його пасажирів чи пішоходів, наприклад. От якби йому повідривало руки-ноги, щоб більше ніколи за кермо не сів, тоді була б наука.