На Лесі Українки під колесами іномарки загинув трирічний хлопчик (оновлено)

Аварія трапилась близько 19.15 на "Східному" масиві.
Дитина померла у кареті "швидкої".
Трирічний хлопчик раптово вибіг на дорогу, де його збила іномарка. Дитина померла. Про це редакцію повідомила читачка Галина.
Дитина потрапила під колеса авто ніби саме в той час, як мама шукала її на бульварі Данила Галицького, повідомила читачка.
Корисне посиланняАктуальні ціни на ЗИМ у Тернополі на Automoto.ua.
Про смерть 3-річної дитини в ДТП на власній сторінці у "Фейсбук" вже повідомив начальник головного управління нацполіції в області Олександр Богомол.
В управлінні патрульної поліції підтвердили, що близько 19.15 20 червня на вул. Лесі Українки водій "Шкоди" збив трирічного хлопчика.
- Дитина від отриманих травм померла у кареті "швидкої допомоги", - повідомила прес-секретар управління патрульної поліції м. Тернополя Оксана Смільська.
Як розповіли свідки трагедії, дитина раптово вибігла на дорогу. Матері поруч не було. Водій, кажуть очевидці, швидко не їхав. І, можливо, якби на місці потерпілого була би доросла людина, смерті вдалось би уникнути.
За попередніми даними, водій іномарки в момент скоєння ДТП був тверезим.
На місці події охорону здійснюють патрульні поліцейські. На місці ДТП в даний момент працює слідчо-оперативна група.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
дядя_Юранаскільки зрозуміло по фото, то водій рухався не в крайній смузі і в нього був момент, щоб зреагувати на дитину, що вибігла з краю, хоча би вивернути руль. але скоріш за все дійсно засліпило сонце, тут вже набір різних факторів - 1)дитина 3 років, 2)кущі що перекривали видимість, 3)мати, що не доглянула за малим, 4) можливо сонце засліпило. значить це аварійне місце і в першу чергу зайнятися самою вулицею, щоб таке не повторилося.
-
Андрій БлагукШкода дитятка. Співчуття батькам
-
Христина СуслаБрехня про яку МАМУ ВИ ПИШЕТЕ, мама за 30-40 хвилин прийшла на місце ДТП, весь час голову дитини тримав чужий чоловік доки не приїхала швидка, яка пиїхала за 20 хвилин та забрала дитину, мама прийшла ще з трьома дітьми віком 9-7-5 років, навіть сльозу не пролонила, почала збирати взуття та одяг хлопчика, доки люди не почали кричати щоб вона не стояла а їхала в лікарню до дитини, де вона була ніхто незнає, люди бігали по бульварі кричали та шукали за нею, ось така мама безвідповідальна.Piter Savka reply Христина СуслаПриродній відбір в дії.
-
Олександра ГрибНедавно допомагала на цьому бульварі малому хлопчику шукати маму. Також рухався в сторону дороги ... Співчуття батькам .