Ірина БЕЛЯКОВА - Всі Статті (30259)

"Держава не хоче задушити бізнес. Вона хоче збирати податки. Я підтримую дрібний бізнес – і за це ми проголосували", – каже Ігор Василів. "Ми розуміємо, що більшість ФОПів стали заручниками цієї ситуації. Бо через окремих їхніх недобросовісних колег здійснюється мінімізація податків деяких видів бізнесу", – зазначив Іван Чайківський. "Як ФОП в минулому, я повністю розумію та підтримую людей, які сьогодні стали під снігом", – запевнила Людмила Марченко. Як же збираються допомагати відстояти своє право на працю? 

Серйозність намірів підприємців є найвищою, кажуть тернопільські ФОПи. І не планують йти з Майдану, поки їх не почують. «Ця боротьба не за ФОПів, це битва проти влади, яка тягне країну в прірву, за право жити і працювати в Україні, за майбутнє наших дітей, за кожного українця», – кажуть учасники мітингу. Що вимагають пікетувальники і чому вже вдруге мітингують під стінами Верховної ради?

У Тернопільському обласному лабораторному центрі проводять безкоштовне ПЛР-тестування. Технічне забезпечення лабораторії дозволяє виконувати майже дві тисячі тестів за добу.

Три роки справа резонансного вбивства у суді. Чому досі немає вироку, на якому етапі судове слідство та хто затягує розгляди? Захисники підозрюваного щоразу подають апеляційні скарги, вимагаючи для свого підзахисного домашнього арешту. Яке рішення ухвалює суд і чи чекатиме вироку Василь вдома - читайте.

Дорослі мають спати щонайменше сім годин на добу. Якщо регулярно недосипати, збільшується ризик появи хронічних захворювань — діабету, серцево-судинних недуг, гіпертонії, а також ожиріння, порушень імунної системи, психічного здоров’я та ін.  

Перші два тижні березневого карантину ніхто не знав, що робити – вулиці ніби вимерли, а в супермаркетах все змітали з полиць. До ранку все наповнювали, і люди заспокоїлись. Уряд Португалії від 9 листопада запровадив нічну комендантську годину у 121 муніципалітеті, щоб стримати поширення коронавірусу, оскільки кількість випадків досягла рекордного рівня. Зараз обов’язкове носіння масок – на вулиці та громадських місцях. Вийшов з дому – обтягнув маску, чого не було навіть в березні.

На тернопільському центральному ринку люди активно купують цитрусові. Журналісти “20 хвилин” дізнавалися вартість мандаринів та як вибрати найкращі.

Старенький дідусь тоді загинув на місці. Травмувався і водій мікроавтобуса: він, коли машина покотилась, був в багажному відділенні. Травми отримав ще один чоловік, який намагався спинити некероване авто.

Ті, хто продає товари в інтернеті, знають, як важливо скласти грамотне оголошення, щоб воно «зачепило» потенційного покупця.

Як нам стало відомо, силовики – столичні. Коли зачитували постанову про обшук, звучало підприємство «Універсал-авіа», яке очолює Іван Мурин. Що про нього відомо?

keyboard_arrow_up