Ірина БЕЛЯКОВА - Всі Статті (4193)

Нормальний хлопець. Нічим не вирізнявся. Він не тягнув Першу лігу, тому ми вирішили відпустити його, щоб він спробував себе, можливо, у нижчому дивізіоні. Наприкінці 2021 року ми з ним розірвали контракт, без жодних проблем, попрощалися і більше не спілкувалися, — про фігуранта справи директор ФК «Нива». «Я просто приїхав допомогти пацанам» — колишній гравець «Ниви» пояснив, як він опинився серед фігурантів скандальної секс-вечірки.

Ми дізнались, де і з ким зараз діти загиблої жінки, троє з яких — школярі. Як з’ясувалось, у справі щодо ДТП досі немає вироку. Більше того, її ще навіть не передали до суду.   Коли буде тротуар на трасі, де загинули двоє людей? Що кажуть у Службі автодоріг?

Про пожежу на Дамбі Тернопільського ставу редакцію повідомили читачі. Люди кажуть, що нібито вибухнуло авто.

25% ДТП з трагічними наслідками стаються саме через перевищення швидкості. То, може, пригальмувати примусять цифри загиблих у цих ДТП, які суттєво зросли, якщо порівнювати з попереднім роком? Попри війну на Тернопільщині цьогоріч планують встановити ще 7 камер. Адже йдеться передусім про безпеку. Якщо перевищення швидкості зафіксувала камера, ви маєте шанс заплатити вдвічі меншу суму штрафу. Якщо «Трукам» — «пільговий тариф» не діятиме.   

У КП «Тернопільводоканал» працюють понад 500 осіб, а середня зарплата персоналу — 17 812 грн. Тут, щоправда, не враховані зарплати керівника, заступника і головного інженера, бо в цьому разі суми були б суттєво більшими 

Від 2018 року до 2028 року норма тривалості стажу щороку збільшується на один рік. І якщо у 2018 році вона становила 25 років, у 2022 році – 29 років, то починаючи з 1 січня 2023 року для призначення пенсії за віком при досягненні 60 років необхідно набути не менше 30 років стажу як для чоловіків, так і жінок

36-річний Антон був заступником командира бойової машини. Київщина, Чернігівщина, Херсонщина, Харківщина, Луганщина, Донеччина — пройшов усі гарячі напрямки, де ведуться активні бойові дії за кожен шмат української землі. Його батько з позивним Дядя Саша — учасник бойових дій, служив в АТО. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, до лав захисників мобілізували Антона. Ще в березні, коли потрапив у військову частину, пройшов бойове хрещення, коли вижив після ворожого ракетного обстрілу.

Коли на трасі посеред дороги з’являється «каша» зі снігу та болота, це може призвести до  втрати щеплення, і зробити авто повністю некерованим. Не перевищуйте швидкість, не йдіть на обгін, а при виникненні перших ознак сковзування автомобіля скиньте газ та скоректуйте напрямок і рух автомобіля. Авто довго і до робочої температури не прогріваємо. Ніколи! За ніч охолоне все авто, а гріти ви будете тільки двигун. Що обов’язково має бути в авто взимку – порадили автоексперти з власного досвіду. А також підказали, як поводитись на дорозі, якщо мороз і туман одночасно.

Суд вирішив долю Інни, якій п’ята в родині дитина виявилась зайвою, тому вона покинула сина у приміщенні недіючого молокозаводу. Після цього у жінки почалась кровотеча, і вони з малюком, за іронією долі, потрапили до однієї лікарні.   Горе-матір, яка викинула тіло своєї дитини на смітник у Борщеві, досі не знайшли. Скількох дітей підкинули до «Вікна життя» минулоріч, і де зараз ці дітки, читайте.    

1810 постанов за порушення пішоходами ПДР винесли патрульні Тернопільщини минулого року. Порушники правил поповнили бюджет на 465 120 грн. Жоден пішохідний перехід не гарантує безпеки пішоходам, наголошують поліцейські. Темний одяг, ожеледь на дорогах або мряка заважають водіям вчасно помітити людину і загальмувати. Убезпечити себе можна світловідбивальними флікерами та ліхтариками. До «ворогів» безпеки належать і навушники та телефонні розмови на проїжджій частині.  

keyboard_arrow_up