Ірина БЕЛЯКОВА - Всі Статті (29828)

Чоловіка вже сьогодні поховали на місцевому кладовищі. В Заліщицькому районі це вже друга смерть від коронавірусу. У Володимира, який працював охоронцем у закритому медзакладі, залишились дружина і донька, яка зараз за кордоном.

У час, коли нам всім потрібно залишатися вдома, компанії, що пропонують доставку додому, стають просто необхідністю, що значно покращує дану ситуацію. Адже швидка та якісна доставка їжі і продуктів харчування дає можливість нам та нашим рідним насолоджуватися смачними стравами без докладання зайвих зусиль.

Це серйозна проблема, і прогалина в законодавстві потребує уточнення, оскільки невідомо, чи безпечно ховати померлих осіб від коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях родинного поховання. Сьогодні санітарним законодавством, до якого посилає ст. 18 Закону, не встановлено будь-яких обмежень щодо здійснення поховань в місцях родинного поховання. Поховання осіб в місцях родинного поховання, померлих від COVID-19 , не суперечить жодному нормативно-правовому акту.

Жінка зі шлунковою кровотечею перебуває в реанімації міськлікарні №2. До 13.00 потрібно звернутись на Станцію переливання крові. Можна їсти, але не жирну їжу. Із собою мати паспорт і маску.

Жінці було 83 роки, звали її Оксаною. Підтвердили коронавірус вже після її смерті. Хвора була шпиталізована в Монастириську районну лікарню і їй клінічно було виставлено підозру на COVID-19 ще 6 квітня.

Обвинувачений в Чортківському суді вину визнав і розповів, що сварка виникла, бо нібито не привітав матір. І, можливо, під час конфлікту він і ударив ногою в живіт… Просив призначити йому покарання у вигляді штрафу, оскільки за станом здоров`я він не зможе відбувати покарання у вигляді громадських робіт.

Прокурор подав апеляційну скаргу, вимагаючи збільшення суми застави декому з кримінальної четвірки. Четвертого підозрюваного, Маркіяна К., ухвалою слідчого судді взято під варту в залі суду та встановлено 126 тис. 120 грн. застави. Прокурор наполягав, що застава замала, адвокат просив відпустити «під особисте зобов’язання».

В Тернополі запрацював сучасний сервіс доставки продуктів zamov.org Проект запустила кур'єрська служба “Додому” спільно з компанією “METRO” на базі центру оптової торгівлі “Бери Вези”.

Розуміючи свою соціальну відповідальність перед суспільством на даний момент, наш коллектив вирішив надавати безкоштовні послуги для медичних установ, лікарів, амбулаторій, всіх робітників медичної сфери.

Дитину госпіталізували до реанімаційного відділення Чортківської райлікарні.   Наразі життю малюка нічого не загрожує, аналізи добрі. Але два-три дні він ще побуде під наглядом медиків.  

keyboard_arrow_up