Ірина БЕЛЯКОВА - Всі Статті (29933)

Життя без телефону можливо сьогодні лише в історичній кіноленті за часів царської родини та кріпацтва. Сучасна людина не може обійтися без цього пристрою та нормально існувати. Все життя — там, зв'язок обмежений можливостями телефону чи комп'ютера. Тому обирати подібну техніку треба уважно, оцінюючи всі параметри.  Поговоримо, що має бути в телефоні у мешканця Тернопільської області для повного задоволення його потреб

Правильним доповненням кафе або ресторану в теплу пору року є літня тераса. Особливо вигідно виділяється та літня тераса в Тернополі, про яку попіклувались озеленювачі та освітлювачі. Починаючи з весни, коли сонце вже гріє, але ще не пече, приємно посидіти надворі з чашкою кави і тістечком, розуміючи, що далі буде тільки краще. Потім приходить літо, і літня тераса стає способом сховатись від сонця, все ще знаходячись на свіжому повітрі. А восени відвідувачі не поспішають обирати приміщення, намагаючись зловити останнє тепле проміння. Це список ресторанів і кафе в Тернополі, що можуть похизуватись літньою терасою. 

День весілля – особлива подія в житті кожного. Щороку подружжя відзначає дату пам’яті про свій святковий день у колі близьких та друзів. Кожна наступна річниця весілля має свою назву і традиції. Вибір подарунку – відповідальне завдання, адже так кортить приємно вразити свою половинку. Дивіться інфографіку, щоб знати, коли і що дарувати.

Іноді їжа, спожита не у свій час, може принести неприємності. Які продукти у яку пору дня краще їсти, щоб ваш організм отримував від них максимум користі.

В період карантину багатьох з нас не покидає думка про відпочинок. Літо - сезон відпусток та подорожей. Пропонуємо Вашій увазі огляд "Де відпочити влітку 2020"

Ніколи не розмовляти і не йти із незнайомими людьми без дозволу батьків. Не брати подарунки від незнайомих людей, не куштувати їжу, напої, ліки – психологи радять 18 правил безпечної поведінки, аби не стати жертвою збоченця

Наближатись до людини, яка тоне, треба з плавзасобом. Це може бути навіть порожня дволітрова пляшка чи кульок. Очистити верхні дихальні шляхи і починати штучну вентиляцію легень – кожну 6-ту секунду робити вдих в тіло людини.

Обвинувачений вину визнав повністю та пояснив суду, що після Нового року, на Різдвяні свята і Старий новий рік і потім кілька разів впродовж лютого крав гальмівні котушки мотору ліфта. За висновком експерта, ринкова вартість користованих 10 котушок гальмівного електромагніта МП-201 могла становити 10 333,30 грн.

Обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив Володимир Гевко. Рішення призначити його керівником осередку партії на Тернопільщині ухвалили 5 червня.  У планах команди «Слуга Народу» - багато змін та інновацій для краян. Володимир Гевко щиро вірить в те, що змінити закоренілі важелі старої системи можливо. Але для цього потрібно справді працювати та дбати про добробут громадян. 

Школа закінчилась, 11 років промайнули і перед випускниками “стеляться доріжки” у дорослий світ. Від вибору цієї дороги залежить усе подальше життя. Звісно ж усі мріють, щоб у них було гарне майбутнє: улюблена робота, яка є завжди (!навіть в умовах кризи), комфортні умови праці, швидка та успішна кар’єра, висока заробітна плата, забезпечене життя для себе, сім’ї та рідних, можливість подорожувати і побачити світ разом з друзями. Яка сфера гарантує все це?

keyboard_arrow_up