Ірина БЕЛЯКОВА - Всі Статті (5014)

Днями поліція повідомила про серійних злодіїв, які в час відсутності електрики обікрали елітні квартири у Тернополі. «20 хвилин» поцікавились в охоронних фірмах, чи впливає відсутність світла на їхню роботу. І чи помешкання, які під охороною, у цей час під захистом.  

За чотири дні на Тернопільщині вода забрала життя чотирьох молодих людей, серед яких 16-річний хлопець. Двоє потонули, купаючись на офіційних пляжах, двоє були єдиними синами у батьків. 

На період воєнного стану та протягом 12 місяців після його припинення електрику можуть вимикати безперервно на сім годин, незалежно від температури повітря. І така перерва в електропостачанні не є порушенням. 

Якщо поліцейський встановить, що військовозобов’язаний перебуває у розшуку,  то доправить його до ТЦК. А якщо людина намагатиметься втекти від поліції, то може бути застосована фізична сила для затримання. 

«20 хвилин» проаналізували вироки судів на Тернопільщині. Більшість засуджених отримують реальні роки колонії. І лише один відбуватиме покарання у дисбаті. Чим це відрізняється від звичайного ув’язнення в колонії, дізнались «20 хвилин».

«20 хвилин» звернулись за офіційним коментарем до поліції.

Коли ми поруч з людиною в її скрутний час, ми даруємо їй відчуття, що вона не самотня, каже психологиня.  Головне не залишати людину сам на сам із втратою і болем. Але пам’ятайте, що кожна людина індивідуальна, наголошує священник. 

За попередніми даними, водій автобуса не впорався з керуванням та зʼїхав у кювет, внаслідок чого транспортний засіб перекинувся. Станом на 14.40, 30 людям надавали медичну допомогу, з них 18 — госпіталізовані, Як дізналися «20 хвилин», і водій, і паломники — з Бродів і навколишніх сіл. 

Затримують поліцейські не лише поодиноких «перевізників», а й групи. Там вже своя ієрархія і розподіл ролей. Це вже «бізнес», каже головний поліцейський Тернопільщини, коментуючи випадки незаконного перетину кордону.  

У неї були свої плани на життя, дівчина мріяла подорожувати світом та про власну родину і діток. Тепер бажання одне: подолати рак і вижити. Ціна питання — 150 тисяч гривень. 

keyboard_arrow_up