У Тернополі потяг на смерть збив жінку

У Тернополі потяг на смерть збив жінку

Нещастя трапилося на перегоні Тернопіль — Великі Бірки

27 вересня біля 11:30 вантажний електропоїзд «Львів-Жмеринка» на перегоні Тернопіль — В.Бірки збив жінку.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

За словами машиніста, потерпіла вийшла на залізничну колію, а на сигнали не реагувала.

Врятувати 66-річну жительку Зборова не вдалося. Вона загинула на місці події.

Нагадаємо, раніше ми писали, що поблизу села Дичків поїзд на смерть збив чоловіка.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up