У Тернополі потяг на смерть збив жінку
Нещастя трапилося на перегоні Тернопіль — Великі Бірки
27 вересня біля 11:30 вантажний електропоїзд «Львів-Жмеринка» на перегоні Тернопіль — В.Бірки збив жінку.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
За словами машиніста, потерпіла вийшла на залізничну колію, а на сигнали не реагувала.
Врятувати 66-річну жительку Зборова не вдалося. Вона загинула на місці події.
Нагадаємо, раніше ми писали, що поблизу села Дичків поїзд на смерть збив чоловіка.
Читайте також
- На сигнали не реагував: поблизу села Дичків поїзд на смерть збив чоловіка
- Неподалік смт. Велика Березовиця вантажний потяг збив чоловіка
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.