Уже три смуги: на перехресті Злуки-15 Квітня-Купчинського змінили схему дорожнього руху (ФОТО)

Уже три смуги: на перехресті Злуки-15 Квітня-Купчинського змінили схему дорожнього руху (ФОТО)

Для зменшення заторів на дорогах міста та враховуючи численні звернення водіїв, вночі підрядна організація здійснила оновлення Схеми організації дорожнього руху на перехресті проспекту Злуки-15 Квітня-Купчинського.

По вулиці проходять десятки маршрутів громадського транспорту з усіх куточків міста, вул. 15 Квітня виконує функцію кільцевої дороги, через що тут генерується значна частина транспортних засобів. Окрім того, через вулицю проходить транзитний потік транспорту, повідомляє пресслужба міської ради.

Тому оновлення Схеми організації дорожнього руху зможе покращити пропускну спроможність транспортних засобів, інтенсивна фактичність яких за добу становить 10908, переконані в міській раді.

Уже три смуги: на перехресті Злуки-15 Квітня-Купчинського змінили схему дорожнього руху (ФОТО), фото №1 на сайті 20minut.ua

Відео дня

Загалом на даному перехресті замінено дорожні знаки, змінено напрям смуг для руху, циклограму роботи світлофорів та встановлено стаціонарні знаки для повороту праворуч. 

Уже три смуги: на перехресті Злуки-15 Квітня-Купчинського змінили схему дорожнього руху (ФОТО), фото №2 на сайті 20minut.ua

Відтак, зі сторони 15 Квітня (у напрямку до «Сільпо») відтепер з’явилося три смуги для руху: одна – виключно для повороту ліворуч, інша – прямо, а третя – прямо та праворуя. Також три смуги для руху з’явилися на вул. 15 Квітня (зі сторони церкви св. Михайла), одна з яких передбачає рух лише ліворуч на вул. Купчинського, середня смуга – прямо, а крайня права – прямо та праворуч.

Уже три смуги: на перехресті Злуки-15 Квітня-Купчинського змінили схему дорожнього руху (ФОТО), фото №3 на сайті 20minut.ua

Також змінено режим роботи світлофорів, добавлено лівоповоротні секції світлофорів (поворот з 15 Квітня на проспект Злуки та вул. Купчинського) та стаціонарні правоповоротні зелені стрілки.

У міській раді закликають водіїв бути уважними та обережними, дотримуватися Правил дорожнього руху!

У соцмережах тернополяни по-різному оцінюють нововведення

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Ігор Буда
    довго дозрівали.
    ще б на колі перед мостом від сторони Крушельницької поставили по правій смузі прямо і праворуч. а то провокують людей на порушення, створюючи корки по лівій смузі.
  • ігор
    А для повороту на Кучинського зі сторони Київської теж зробили окрему стрілку на світлофорі наліво, бо не бачу такої фотки? Раніше я виїзжав на перехрестя зїзжав наліво щоб не заважати тим що ззаду, стояв напроти полоси яка їде на мене (повертає на Злуки і боявся тих хто не знає знаку полос тому їде прямо на мене:) і чекав вікно в одній полосі яка їхала на мене, то тепер треба чекати вікно на двох полосах (та що на мене і та що на мене плюс повертає на Купчинського)? Якщо так, то тепер на Купчинсього взагалі не звернеш:)
  • Іван Снігур
    Яне маєш рацію
  • Volodya Mukha
    Нарешті.

keyboard_arrow_up