На Тернопільщині вже працює мобільний сервісний центр

На Тернопільщині вже працює мобільний сервісний центр
  • За перші дні роботи мобільного центру на Тернопільщині здійснено 19 реєстраційних операцій.
  • 15 громадян мали змогу здійснити заміну посвідчення водія.

Мобільний сервісний центр МВС вже працював в шести населених пунктах Тернопільської області: м. Заліщики, смт. Мельниця - Подільська,  м. Шумськ, м. Почаїв, м. Бучач та м. Бережани.

Швидко та зручно замінити посвідчення водія та зареєструвати, перереєструвати, зняти з обліку транспортні засоби мали змогу мешканці цих містечок, не витрачаючи часу та коштів, аби дістатись до на найближчого сервісного центру.

-       Відстань від зазначених населених пунктів до найближчих  сервісних центрів МВС області складає від 30 до 70 км, - каже провідний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю сервісного центру Василь Барановський. - Тобто - це надзвичайно зручна послуга.

Відео дня

Вже за перші дні роботи мобільного сервісного центру  на Тернопільщині здійснено 19 реєстраційних операцій, 15 громадян мали змогу здійснити заміну посвідчення водія, прийнято 45 запитів на отримання довідки про наявність-відсутність судимості, каже Василь Барановський. Окрім того, тернополяни мали можливість отримати необхідні консультації.

Найближчим часом мобільні центри працюватимуть в решті населених пунктів, за попередньо оприлюдненим графіком.

Довідка

Інформацію про роботу мобільного сервісного центру МВС області можна отримати на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua та за телефоном: (044) 290-19-88.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Як у Тернополі з'явилися перші телефони: дивіться відео! play_circle_filled 21:01 200 балів з української мови та історії: випускниця Христина Дехтяренко – серед найкращих на НМТ 20:01 «Мого сина більше нема, а медики досі працюють»: у суді розглядають справу про смерть однорічного Єремія 19:00 Жительці Тернопільщини виповнилося 100 років Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 18:00 Подорож за кордон із домашнім улюбленцем: що потрібно знати 17:30 Четвертокласники Тернопільщини навчатимуться з наборами LEGO photo_camera 16:30 Поліція розслідує шахрайство з коштами ветеранів, пов'язане з чиновником зі Зборова 16:03 З полону повернулися двоє мешканців Тернопільщини. Ми дізналися їхні імена 15:27 На Микулинецькій ДТП. Рух транспорту ускладнений 15:15 В останню путь проведуть військовослужбовицю з Тернопільщини Галину Лащик 15:05 62 випускники на Тернопільщині отримали по 200 балів на НМТ: із яких шкіл 14:02 На обеліску радянського солдата на Тернопільщині загніздилися лелеки. Чому пам’ятник не зносять? 13:46 Україна повернула з полону ще одну групу Захисників: продовження обмінів згідно зі «Стамбульськими домовленостями» 13:15 Набої та наркотики виявили правоохоронці Гусятина у місцевого жителя 12:35 Усі підприємства України отримали нові зобов'язання: що зміниться з 5 липня 12:00 Облаштовують безбар'єрний маршрут з мікрорайону «Дружба» до центру Тернополя play_circle_filled 11:20 Одинадцять ліцеїстів з Тернополя здобули максимальні бали на мультитесті 10:40 Випускники зі Словʼянська танцювали вальс у Збаразькому замку play_circle_filled 10:15 Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу (пресслужба Тернопільської міської ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up