На три тижні перекриють рух транспорту на Будного-Об’їзній

На три тижні перекриють рух транспорту на Будного-Об’їзній
  • Від 28 липня і до 20 серпня у Тернополі буде перекрито рух автотранспорту на вул. С. Будного та вул. Об’їзній в межах транспортної розв’язки вулиць Будного —  Об’їзна через вул. Бережанську, повідомили у міськраді.
  • Схему об’їзду ділянки, де проводяться ремонтні роботи, дивіться у матеріалі.

На вулицях С.Будного та Об'їзній в межах транспортної розв’язки вулиць Будного — Об’їзна через вул. Бережанську протягом трьох тижнів буде перекрито рух транспорту.

Про це повідомили на сайті міськради.

  • Від 28 липня до 20 серпня у Тернополі буде перекрито рух автотранспорту на вул. С.Будного та вул. Об’їзній в межах транспортної розв’язки вулиць Будного —  Об’їзна через вул. Бережанську, – йдеться в повідомленні. – Рух транспортних засобів перекривається з метою виконання ремонтних робіт на шляхопроводі, який входить до складу об’єктів поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування М-12 (М30).

На ділянці проведення робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги будуть встановлені дорожні знаки відповідно до типових схем організації дорожнього руху.

Відео дня

У міській раді просять водіїв бути уважними і завчасно обирати маршрути руху.

Схему об’їзду ділянки, де проводяться ремонтні роботи, дивіться нижче

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • ze golub

    Буде те саме що і на Ватрі, от тільки там туплять конкретно, люди не дивляться на знаки, кільце головне, а вони або вилітають з другорядної або стоять і дивляться на тебе з головної...

keyboard_arrow_up