На Володимира Великого жінка потрапила під колеса BMW (ОНОВЛЕНО)

Постраждалу госпіталізували. Загрози її життю, запевняють медики, — немає.
Про аварію, яка сталася зранку на вул. Володимира Великого у Тернополі, редакцію повідомила читачка Ольга.
— Жінку збило BMW, вона лежить буквально за метр-два від пішохідного переходу, чи то її відкинуло, — не знаю, — розповіла читачка. — Їй надають допомогу лікарі швидкої.
Читачі, які проживають неподалік, кажуть, що той пішохідний перехід — небезпечний і його варто перенести хоча би на кілька метрів. Там зупинка — і одразу перехід, люди часто з-за маршрутки виходять і їх просто не видно.
У патрульній поліції підтвердили «20 хвилин» інформацію про ДТП на «Сонячному».
— Водій автомобіля BMW здійснив наїзд на пішохода, — повідомила старша інспекторка управління патрульної поліції в області Віталія Щупляк. — Жінку шпиталізовують у медзаклад. На місці працюватиме слідчий ГУ НП.
У швидкій повідомили, що в жінки є травми, але її стан не важкий. Постраждалу госпіталізували до лікарні.
Про ДТП на лінію 102 повідомили о 9.14. За попередніми даними, 32-річний мешканець Великої Березовиці, рухаючись вул. В. Великого в напрямку Тарнавського, в межах нерегульованого пішохідного переходу збив жінку, 1974 р.н., повідомили «20 хвилин» у поліції Тернопільщини.
Водій, за попередніми даними, тверезий. У нього в медзакладі взяли кров, аби визнати чи, чи не перебував він у стані алкогольного сп’яніння. Наразі вирішують питання про внесенні відомостей про аварію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.