На вулиці Леся Курбаса водій «АУДІ» наїхав на пішохода
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 10 травня на вулиці Леся Курбаса.
Водій автомобіля «АУДІ», рушивши зі стоянки поблизу одного з супермаркетів, скоїв наїзд на пішохода.
Про це по повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
34-річний чоловік звернувся за допомогою до травматологічного відділення. Медики діагностували у нього перелом ноги.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Слідчі встановлюють усі обставини події.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Anatolii HorobetsЧому люди такі безпечні? Чи то водій, який не переконався у безпечному русі, чи то пішохід вештався на проїзджій частині?