На вулиці Леся Курбаса водій «АУДІ» наїхав на пішохода

На вулиці Леся Курбаса водій «АУДІ» наїхав на пішохода

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 10 травня на вулиці Леся Курбаса.

Водій автомобіля «АУДІ», рушивши зі стоянки поблизу одного з супермаркетів, скоїв наїзд на пішохода.

Про це по повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

34-річний чоловік звернувся за допомогою до травматологічного відділення. Медики діагностували у нього перелом ноги.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Слідчі встановлюють усі обставини події.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anatolii Horobets
    Чому люди такі безпечні? Чи то водій, який не переконався у безпечному русі, чи то пішохід вештався на проїзджій частині?

keyboard_arrow_up