ДТП трапилось у центрі Тернополя 17 січня близько 18.45. Зіткнулись автобус "Богдан", який їхав за маршрутом № 13, легковик Daewoo Lanos. Травми отримала 59-річна пасажирка автобуса. Жінку госпіталізували.
Під час спілкування з водіями інспектори встановили, що винуватець ДТП – 36-річний водій автомобіля Daewoo Lanos - має явні ознаки алкогольного сп’яніння. Саме він не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автобусом.
При перевірці документів інспектори встановили, що водія вже двічі упродовж року притягували до відповідальності за водіння у нетверезому стані.
Цього разу патрульні склали адміністративний протокол за частиною третьою статті 130 (Керування в стані сп’яніння особою, що вже двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування у стані сп’яніння) КУпАП.
Водію загрожує штраф у розмірі 40 800 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на десять років, повідомляє патрульна поліція Тернополя.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 17 від 23 квітня 2025
Читати номер