20 хвилин - Всі Статті (27689)

Будівельна техніка – це завжди відповідальний вибір. Важливо обирати якісний товар, щоб він працював довго і надійно.

Для нормальної роботи мотора необхідна певна кількість мастильного матеріалу. Олія захищає двигун від тертя, іржі, перегріву. Виробник визначає необхідну кількість рідини, враховуючи конструкцію та особливості двигуна. Знайти цю інформацію можна в інструкції.

Компанія Pin Up — приклад соціально відповідального бізнесу у сфері гемблінгу. Онлайн-казино вчасно сплачує податки до бюджету, продовжує розвиватися та займається благодійністю.

29-30 липня відбувся третій всеукраїнський Хакатон YEPS учасники якого шукали відповіді на те, як отримати унікальний практичний досвід для тих, хто шукає першу роботу в ІТ. YEPS Хакатон надав учасникам унікальну можливість взяти участь в інтенсивному і творчому заході, спрямованому на розробку інноваційних проєктів і рішень.  Учасники покращили свої програмні та аналітичні здібності, командну роботу, розв'язання проблем і творче мислення та отримали  досвід роботи над реальними проєктами.

Ринок медичних товарів невпинно зростає та з'являються нові салони Ортомедіка які реалізують свою продукцію направлену на покращення здоров'я та реабілітацію своїх клієнтів.

Ви навчаєтесь, завершили навчання чи стажування і бажаєте отримати свою першу роботу розробником, тестувальником, веб-дизайнером чи проджект-менеджером в ІТ?

Ви погоджуєтеся з тим, що косметика — один із найкращих презентів для жінок будь-якого віку? Ми — так. І це не дивно, адже засоби для макіяжу та догляду за шкірою створюють як у бюджетних категоріях, так і преміумкласу. Тим більше, прекрасних представниць людства, котрі не зрадіють новим речам в косметичці, практично не існує!

Реєстрація компанії в ОАЕ може бути хорошим рішенням для міжнародного масштабування бізнесу. Емірати розташовані у стратегічно важливому місці, яке з’єднує Східну та Західну частини світу, мають сприятливе бізнес-середовище з низькими податками. ОАЕ пропонують великий споживчий ринок із можливостями для розвитку бізнесу в різних галузях. Докладніше про те, як відкрити фірму в ОАЕ, йдеться у статті.

Авто з США у 2023 році набирають високий попит у українців. Все тому, що автомобілі в Україні стали дорожчі, а якість їх стала нижчою. Залишилося багато авто, які стоять на продажу 1-2 роки. Альтернатив купівлі авто із-за кордону невелика.

Найбільше господарі завжди турбуються про те, як облаштувати кухню. І не дивно, адже це місце, яке забезпечує смачною їжею всю сім’ю та гостей. Отже, важливо підібрати якісне та зручне обладнання, яке не підведе в найважливішу та найвідповідальнішу мить.

keyboard_arrow_up