20 хвилин - Всі Статті (27641)

Здоров’я – найцінніший скарб людини. І коли він у вас є, то ви маєте все в житті. Про ваше добре самопочуття завжди піклується «Подорожник».

Гарний настрій та можливість навчатися під час повітряних тривог стараються забезпечувати у Тернопільській початковій школі №1. Тут школярі встигають і писати, і читати, і співати.

При ремонті особливу увагу необхідно приділити ванній. Саме ванна кімната – друга після спальні, є нашим особистим простором, тож продуманий комфортний інтер'єр дуже важливий для повноцінного відпочинку та розслаблення вдома. Недарма у багатьох плануваннях вхід у власний санвузол розташований саме з хазяйської спальні. Тому особливу увагу необхідно приділити вибору дверей, які вирязять ваш особистий стиль та індивідуальність.

Пирхота, біль, відчуття сухості та інші неприємні симптоми в гортані можуть сигналізувати не лише про застуду, а й про більш серйозні захворювання. 

День Святого Валентина — особливий привід подякувати своїм коханим та зробити їм сюрприз. Але що ж обрати в якості подарунка? Найуніверсальнішим і в той самий час досить особистим подарунком завжди вважались ювелірні вироби. Ніхто не пропонує кращий асортимент прикрас, ніж Пандора!

Які заохочення та бонуси можна отримати сьогодні в українських казино?

У Тернополі поліцейські затримали чоловіка, який порушував громадський порядок.

В Україні є два варіанти оформлення трудових відносин з робітниками. Один з них — договір ЦПХ (договір цивільно-правового характеру, цивільно-правовий договір або договір підряду). Він дає відносні пільги під час оподаткування та не потребує великої кількості звітів. Але законодавством чітко встановлені форма та підстави оформлення договору.

Тернопільські дітлахи не просто переживають війну, вони розуміють страшну руйнівну силу, яку та несе за собою. Чи не щодня ми бачимо, як малюки донатять кишенькові на ЗСУ, збирають кошти виступами, записують звернення та мріють про Перемогу. У цьому матеріалі про учнів Тернопільської Української гімназії ім. Франка. Вони підготували невеличкі подарунки для наших воїнів на передову, аби подарувати тепло і позитивні емоції захисникам.

keyboard_arrow_up