20 хвилин - Всі Статті (27124)

Бажаєш мати високооплачувану роботу? Працювати з будь-якої точки світу? Мати забезпечене життя та гідну заробітну плату? Тоді саме для тебе - сфера ІТ. Для роботи потрібен тільки ноутбук, стабільний інтернет та власні знання.

Мрієте про комфортне житло, у яке повертатиметесь із задоволенням? Обирайте зручну локацію, безпеку, надійність та якість. Представляємо вам підбірку житлових комплексів, які можуть похвалитися бездоганними характеристиками.     1. Будівельна компанія "Тернопіль Будконтроль"     2. Будівельна компанія "Перспектива ресурс"     3. Будівельна компанія "Добробуд"     4. Житловий комплекс  "ЩАСТЯ"      5. Будівельна компанія "МЕРКУРІЙ"     6. Будівельна компанія "Проф-Тер Буд"     7. Будівельна компанія "Інвест Родина"     8. ТОВ "Тернопільбуд"     9. Компанія "Престижбуд"     10. Будівельна компанія "КОМФОРТ ЖИТЛОБУД"     11. ОК ЖБК "Джентельмен Парк"     12. ПП "Авангард-БК"     13. Будівельна компанія "Там Де Дім" Дивіться огляд та довіряйте свої зміни професіоналам.  

"Контінентал Фармерз Груп" відзвітувала про сплачені у 2020 році податки та реалізовані соціальні проекти. Зокрема, за попередній рік підприємства Компанії, розташовані в Тернопільській обл., сплатили 574,3 млн грн податків. Розмір соціальних інвестицій, які "Контінентал" виділив минулого року населеним пунктам Тернопільщини, перевищив 13,2 млн грн.

Тернополяни доєдналися до всеукраїнської акції протесту на підтримку активіста Сергія Стерненка, якому винесли вирок у 7 років і 3 місяці в'язниці. Учасники мітингу переконані, що Стерненко став політичним в’язнем.  

Без роботи годі й уявити своє життя. Ще колись психолог Зигмунд Фрейд сказав, що найголовніше в житті людини – це любити та працювати. Тож якщо ви мрієте про стабільний дохід та успішну кар’єру, або хочете змінити щось у своєму житті, звертайтесь на grc.ua.

Придбання власної нерухомості – ціль більшості українців. Вартість 1 м2 житлової площі в країні набагато вище, аніж може дозволити середньостатистичний інвестор. За даними Мінфін, у грудні 2020 року середня заробітна плата в Тернопільській області становить 11 945 грн. Для того щоби придбати власне житло в новобудові тернополянам необхідно кілька років повністю відкладати зарплату одного члена родини хоча б на однокімнатну квартиру.

Перша зустріч важлива як для пацієнта , так і для лікаря. Справжній хірург- це та людина якій не страшно довірити своє здоров`я та життя. Такий лікар повинен робити кожну операцію руками, розумом і серцем,  використовуючи при цьому всі накопичені знання та досвід.

Не секрет, що діти люблять комп'ютерні ігри. Граючи в них, вони часто мріють стати розробниками таких ігор, створити власних персонажів, сценарій гри та неймовірну графіку. То з чого краще почати навчання, щоб зацікавити дитину світом програмування?!

Медичний центр «Оксфорд Медікал» в Тернополі продовжує розширюватися.

Якщо у заміському будинку ще немає електропостачання, або його з якихось причин часто вимикають, це дуже ускладнює побут.

keyboard_arrow_up