20 хвилин - Всі Статті (27527)

Мережа маркетів  "БудPlus" пропонує широкий вибір будівельних  товарів для будівництва та ремонту  за доступними цінами. Тут ви знайдете величезний асортимент  керамічної плитки, сантехніки, ламінату, паркетної дошки, оздоблювальних та фасадних матеріалів, сухих будівельних сумішей, лако-фарбової продукції, гіпсокартону та комплектуючих, підвісних стель, меблів та аксесуарів для ванної кімнати, інструментів.

Не секрет, що в заможних людей існує багато джерел доходів. А ті, хто має єдиним джерелом доходів лише заробітну плату, дуже часто не можуть похизуватись великими статками. Та й поставити матеріальну сторону свого життя у повну залежність від єдиного роботодавця – це так собі стратегія.

Наприкінці минулого тижня у Нацбанку вирішили скасувати обмеження на встановлення курсу, за яким банки продавали готівкову валюту – до того він не міг відхилятися на понад 10% від офіційно встановленого «20 хвилин» вирішили перевірити, чи є нині в Тернополі в продажу долари та євро? За яким курсом же їх можна як придбати, так і продати?  

Футбольний сезон 2021\2022 для тернопільської «Ниви» був чи не найкращий з часів, коли команда ще виступала у Вищій лізі українського футболу. А в останнє це було ще в 2001-му році. У нинішньому сезоні «Нива» грала у Першій лізі (це другий за силою дивізіон українського футболу) і на зимову паузу, за підсумками першої частини сезону, пішла на п’ятому місці у турнірній таблиці. Тобто, у безпосередній боротьбі за право підвищитися у класі та вперше більш, ніж 20 років повернутися до еліти українського футболу. «20 хвилин» дізналися, де російське вторгнення застало клуб та гравців, чим команда займається після 24-го лютого та чи є загроза існуванню «Ниви»?

Тернополяни допомагають військовим, прифронтовим містам та жертвам російської агресії

Захворювання серця — найчастіша причина смертності. З кожним роком від них помирає все більше людей, і не обов'язково в поважному віці. Інфаркт у 30 років, аж ніяк не рідкість. Серцеві хвороби стрімко молодшають, цьому сприяє прискорений ритм життя, неправильне харчування та, звичайно, стреси. Підступність початку коронарних проблем полягає у їх неспецифічній симптоматиці. Тому нерідко перша зустріч з кардіологом трапляється у стані незворотних змін. Уникнути такого фіналу може тільки своєчасна кардіодіагностика та лікування.

keyboard_arrow_up