20 хвилин - Всі Статті (27180)

Після завершення шкільного року діти йдуть на відпочинок. Але багато для кого літо означає, що прийшли три місяці без шкільних друзів, нових емоцій та знань. Щоб уникнути цієї ситуації, батьки не рідко вирішують віддати дитину до табору. Це допомагає соціалізуватися, не сидіти вдома та весело проводити час.

Триває також будівництво сучасної дворівневої дорожньої розв’язки на Гаївському шляхопроводі.

Парі-матч український букмекер був розроблений в 1994 році і вважається одним з кращих варіантів для ставок на спорт на українському ринку.

Прибирання квартир (в тому числі прибирання після ремонту та нещасних випадків) – послуга популярна. Дійсно, навіщо витрачати кілька днів і масу зусиль, якщо клінінгова компанія впорається із завданням за декілька годин, а результат не залишить бажати кращого. Більш того, його персонал виконає роботу якісніше, наприклад, вимити вікна або скляні фасади на верхніх поверхах самостійно дуже важко, а то й неможливо.  1. Клінінгова компанія "Клінінг Аква" 2. Компанія "Універсальний Прибиральник" 3. Клінінгова компанія "Чисто з Нами" 4. Клінінгова компанія "ЦЕХ" 5. Клінінгова компанія "Прибиральник"  

Індивідуальне опалення — один з кращих способів економити, але заважають законодавчі колізії. Разом ми можемо змінити ситуацію.

У парках та відпочинкових зонах міста висадили більше 200 дерев.

Роботи на Відкритий обласний відеоконкурс “Не лінуйся! Рухайся!” під час карантину приймають до 31 травня. У Відеоконкурсі можуть взяти участь усі бажаючі, вікових обмежень немає.

Тернопільський індустріальний парк вже створює нові робочі місця.

У травні цьогоріч чимало святкових та вихідних днів. І це чудовий привід аби поїхати кудись разом з сім`єю. Щоб добре відпочити навіть їхати далеко не доведеться. Адже і на Тернопільщині є де відпочити. Ми зібрали п’ять баз відпочинку в межах області. Скільки там коштують номери?

Великодні свята — час згадати тих, що відійшов у вічність. За традицією віряни збираються на кладовищах, а священники проводять там Великодні відправи. Пишіть у коментарях, яку суму ви даєте священнику за окроплення могил. Нижче є опитування.

keyboard_arrow_up