20 хвилин - Всі Статті (27090)

Дорослі мають спати щонайменше сім годин на добу. Якщо регулярно недосипати, збільшується ризик появи хронічних захворювань — діабету, серцево-судинних недуг, гіпертонії, а також ожиріння, порушень імунної системи, психічного здоров’я та ін.  

На тернопільському центральному ринку люди активно купують цитрусові. Журналісти “20 хвилин” дізнавалися вартість мандаринів та як вибрати найкращі.

Ті, хто продає товари в інтернеті, знають, як важливо скласти грамотне оголошення, щоб воно «зачепило» потенційного покупця.

Навчальні заклади Тернопільщини отримали сучасні розвиваючі конструктори LEGO. Набори «Шість цеглинок» для кожного учня сьогодні, 26 листопада, передав перший заступник голови голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Дем’янчук.

У Тернополі відкрили дві М’ясні лавки «Забіяка&Забіяка». Крамниці розпочали роботу 24 листопада за адресами проспект Злуки, 45б та вулиця Живова,1.

Користувач який вперше заходить на сторінку будь-якого веб-сайту звертає особливу увагу на дизайн. Якщо дизайн сайту занадто скучний та незрозумілий у користуванні, то більша частина користувачів одразу залишить ресурс так і не дійшовши до суті.  В даному випадку можна зазначити, що зустрічають по інтерфейсу. Тому для любого інтернет ресурсу є важливий веб-дизайн, який направлений на розробку естетичної якості сайту, яким користуватись зрозуміло та легко.

День святого Михайла відзначають сьогодні, 21 листопада. Ім'я Михайло має єврейське походження, це аналог давньоєврейського імені Мікаель, яке в перекладі означає «рівний або подібний Богу».

В інфекційному відділенні Чортківської райлікарні встановили спеціалізовану місткість для збереження і газифікації рідкого кисню. Від неї через мережу кисень надходитиме до кисневих точок.

Щоб задовольнити потреби сучасного ринку і очікування студентів - освіта повинна вчити людей стійкості та адаптивності.

Чорна п’ятниця - це період (від одного дня до тижня) знижок до 90% у всіх роздрібних та інтернет-магазинах. Що дає можливість придбати навіть найдорожчі речі за ціною суттєво дешевшою від їх звичайної вартості.

keyboard_arrow_up