20 хвилин - Всі Статті (27359)

Наше місто продовжує тримати лідерські позиції у ще одному важливому рейтингу

У зв’язку із зростанням захворюваності на коронавірусну хворобу  міська комісія розробила нові рекомендації для мешканців Тернопільської МТГ.

Робимо все можливе, щоб повернути Провідникові та іншим Героям визвольного руху офіційне звання Героїв України. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Уявіть собі ідеальний навчальний заклад...

Нерухомість вже давно перестала бути просто житлом, а набула формату підприємницької діяльності. Це хороше капіталовкладення, яке може довгі роки приносити значні дивіденди без додаткових внесків. Попри те, що люди здають в оренду просто власні квартири, закордоном вже давно поширене будівництво апартаментів.

Авторитетний журнал Фокус презентував новий Рейтинг комфортності українських міст за 2021 рік. Експерти в черговий раз визнали, що саме Тернопіль є найбільш комфортним для проживання містом України.

Всі ми родом з дитинства, і є багато речей, які нас супроводжують ще з нашого юного віку. Хто з нас не стикався зі страхом стоматологів? Ця пересторога, яка виникла в радянські часи й існувала ще в 90-х та на початку 2000-х, досить довго заважала нам відповідально ставитися до здоров'я наших зубів.

Отримайте європейську освіту з «Free student»!  Для учасників програми гарантія вступу 100%.

В пам`ять сьомих роковин загибелі Віктора Гурняка (псевдо «Гарт», «Гартік», позивний «Олігарх») – пластуна, фотокореспондента, волонтера, добровольця батальйону «Айдар» в Тернополі відбудуться поминальні заходи.

keyboard_arrow_up