20 хвилин - Всі Статті (27273)

Парламент досі не ухвалив змін до закону про Державний бюджет щодо компенсацій для теплокомуненего

У сучасному світі дівчата закріпили за собою статус розумних і сильних особистостей. Вони дають світу революційні відкриття, рятують життя і не бояться фізичної праці. Деякі з них залишаються в тіні своєї скромності, інші ж хочуть надихнути своїм прикладом дівчат по всьому світу і тому пишуть книги.

Геморой - це захворювання, пов'язане з патологічним збільшенням гемороїдальних вузлів. Гемороїдальні вузли - особливі судинні утворення, розташовані в нижній частині прямої кишки, зовні (в ділянці заднього проходу) і всередині (вище кордону анального каналу).

Через урядову політику Тернопіль змушений спрямувати понад 50 млн. грн. замість ремонту дворів, на компенсації за гарячу воду і перевезення, які мала виділити держава.

Головне. Міська рада затвердила розміри одноразових грошових премій для учнів тернопільських шкіл, які найкраще склали зовнішнє незалежне оцінювання з базової дисципліни. Зокрема ті, хто набрав 199 і більше балів, обов’язково матимуть грошову премію в залежності від результату. А кращі учні, які залишаються навчатися у вишах Тернополя впродовж року щомісяця отримуватимуть стипендію у розмірі 2000 грн.

Із заходом сонця у «Файному Місті» настає найактивніша пора. Хоч вона не триває довго, це найяскравіший період фестивального дня.  Наші журналісти зробили цікаві фото вночі на "Файному Місті-2021".

Двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) ‒ це без сумніву найважливіша деталь у конструкції будь-якого автомобіля. Саме двигун створює рушійну силу, завдяки якій кожен транспортний засіб отримує змогу пересуватися.

З метою вразити примхливого споживача світові бренди невпинно вигадують все більш дивакуваті речі. В решті, колись так з’явився і перший смартфон, в якому функція телефону вже давно не на першому місці. І ось одна із новинок – висувна фронтальна камера, що повністю схована в корпус смартфона і сконструйована окремим модулем.

Керівництво українських міст масово забороняє купатися на міських пляжах через непідготовленість водойм до літнього сезону. У той час, у Тернополі, завдяки діям місцевої влади, вдалося забезпечити належні умови для купання на спеціально підготовлених пляжах Тернопільського ставу.

Ім’я Володимир означає «володіє світом», «знатний володар». Це слов’янське, давньоруське ім’я. Деякі дослідники вказують на слов’янсько-германське походження імені Володимир. Частка «світ» ріднить це ім’я з такими готськими іменами, як Валамир, Видимир.В характеристиці імені Володимир зазначається, що він цінує в людях відданість, вірність. Йому подобається компанія розумних, інтелектуальних людей.

keyboard_arrow_up