На Збаразькому кільці аварія: 17-річного хлопця госпіталізували (ОНОВЛЕНО)

На Збаразькому кільці аварія: 17-річного хлопця госпіталізували (ОНОВЛЕНО)
  • Про ДТП, яка трапилась на "Східному" близько 9 ранку, редакцію повідомила читачка Марина. Тернопільські водії попереджають про ускладнений рух.
  • У поліції підтвердили, що в ДТП є потерпілі.
  • На Збаразькому одна машина залетіла на кільце, збила дорожній знак, інша стоїть на смузі – ліва задня частина – металобрухт, - розповіла читачка Марина. – Ніби хтось постраждав.
  • На Збаразькому кільці аварія: 17-річного хлопця госпіталізували (ОНОВЛЕНО), фото №1 на сайті 20minut.ua

    Про те, що аварія з потерпілими, підтвердили і в патрульній поліції.

    На Збаразькому кільці аварія: 17-річного хлопця госпіталізували (ОНОВЛЕНО), фото №2 на сайті 20minut.ua

    • Патрульні перебувають на місці ДТП, наразі допомагають – в аварії потерпіла неповнолітня дитина, її саме госпіталізовують, - повідомила речниця управління патрульної поліції в області Катерина Басалига.

    Тим часом водії у тернопільських групах пишуть про затори, які утворились як поблизу місця ДТП, так і на дорогах, що ведуть до Збаразького кільця. Зокрема, вул. Протасевича майже зупинилась.

    На Збаразькому кільці аварія: 17-річного хлопця госпіталізували (ОНОВЛЕНО), фото №3 на сайті 20minut.ua

    На вулиці 15 Квітня, на так званому Збаразькому кільці, водій автомобіля Chevrolet Aveo, не надав перевагу в русі автомобілю Mercedes, внаслідок чого відбулося зіткнення, повідомили згодом в управлінні патрульної поліції в області.

    - У результаті ДТП травми отримав 17-річний пасажир автомобіля Chevrolet, - повідомила Катерина Басалига. - Лікарі швидкої медичної допомоги шпиталізували хлопця. На місці події працює слідчо-оперативна група, яка і встановить деталі автопригоди.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
  • Калянич Бойко
    Права купило а їздити ні
  • Володымыр Крыщук
    Замитно знову вибори.всюда морди висять
  • Роман Рома
    Але гнилого мерса розпездячив
    Рома Козирь reply Роман Рома
    Шось на фото не видно ржавчини, з чого ти оприділив шо мерс гнилий?
  • Юрка Інтенс
    Також бачив наслідки аварії жесть, як ви їздите, страшно...

keyboard_arrow_up