На Збаразькому кільці не розминулись вантажівка і легковик
Через аварію утворився затор на дорозі, як повідомили у телеграм-групі «Корки». Журналісти «20 хвилин» дізналися деталі дорожньо-транспортної пригоди.
Про аварію на Збаразькому кільці повідомили у групі «Корки» приблизно о 15:25.
– Невеликий корок в сторону Збаразького кільця, – написала тернополянка Леся.
За словами очевидців, корок утворився, бо на кільці не розминулися вантажівка і легковик.
Цю інформацію підтвердили й в управлінні патрульної поліції у Тернопільській області.
– Трапилася дорожньо-транспортна пригода без травмованих. Зіткнулися вантажний автомобіль DAF і легкове авто Toyota. Працівники поліції наразі перебувають на місці події і зʼясовують всі обставини аварії. Рух на даній ділянці дороги ускладнений, – прокоментувала в.о. речниці прес-служби патрульної поліції області Ольга Пелих.
Для забезпечення проїзду інших транспортних засобів патрульні забрали автомобілі з проїжджої частини, як додала пані Пелих. Станом на 15.45 рух на Збаразькому кільці відновили.
Читайте також:
На Коновальця водій авто в'їхав у електроопору. Стовп на машині
На перехресті вулиць Руської — Коперника зіштовхнулись автобус і легковик
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.