На Збаразькому кільці не розминулись вантажівка і легковик

На Збаразькому кільці не розминулись вантажівка і легковик
Скріншот із відео "Файного міста"

Через аварію утворився затор на дорозі, як повідомили у телеграм-групі «Корки». Журналісти «20 хвилин» дізналися деталі дорожньо-транспортної пригоди.

Про аварію на Збаразькому кільці повідомили у групі «Корки» приблизно о 15:25.

– Невеликий корок в сторону Збаразького кільця, – написала тернополянка Леся.

За словами очевидців, корок утворився, бо на кільці не розминулися вантажівка і легковик.

Цю інформацію підтвердили й в управлінні патрульної поліції у Тернопільській області.

– Трапилася дорожньо-транспортна пригода без травмованих. Зіткнулися вантажний автомобіль DAF і легкове авто Toyota. Працівники поліції наразі перебувають на місці події і зʼясовують всі обставини аварії. Рух на даній ділянці дороги ускладнений, – прокоментувала в.о. речниці прес-служби патрульної поліції області Ольга Пелих.

Для забезпечення проїзду інших транспортних засобів патрульні забрали автомобілі з проїжджої частини, як додала пані Пелих. Станом на 15.45 рух на Збаразькому кільці відновили.

 

Читайте також:

На Коновальця водій авто в'їхав у електроопору. Стовп на машині

На перехресті вулиць Руської — Коперника зіштовхнулись автобус і легковик

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up