«Гусячі лапки», «безконечник», ромб, «сварга», «сонце», стилізовані знаки птахів і звірів – це поширені орнаменти українських писанок.
Як їх намалювати і що означає кожен символ у різних регіонах нашої держави – навчають на безкоштовних майстер-класах у «Подолянах».
На одному з таких побувала й журналістка «20 хвилин».
Юлія Іноземцева
Кортеж супроводу загиблого на війні військовослужбовця рухався вулицею Мазепи у сторону озера. Маршрут колони — від вулиці Тролейбусної до виїзду на Збараж.
Поблизу дамби Тернопільського ставу з’явилися нові дерева. Саджанці катальпи зі сторони парку «Сопільче» уздовж дороги, висадили 17 квітня. Журналісти «20 хвилин» відвідали цю локацію.
Донат — це один із найважливіших способів підтримки ЗСУ. Завдяки згуртованості українців вдавалося назбирати потрібні суми за лічені дні. Журналісти «20 хвилин» запитали у тернополян, коли ті востаннє донатили на потреби української армії та який конкретно це був збір.
«Гусячі лапки», «безконечник», ромб, «сварга», «сонце», стилізовані знаки птахів і звірів – це поширені орнаменти українських писанок. Як їх намалювати і що означає кожен символ у різних регіонах нашої держави – навчають на безкоштовних майстер-класах у «Подолянах». На одному з таких побувала й журналістка «20 хвилин».
Підозрюваних у вбивстві поліцейського знайшли в Одеській області.
Скульптуру відкрили 21 квітня з нагоди Фестивалю професій, який організували у ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Як виглядає скульптура і що символізує – читайте у матеріалі!
У Тернополі стартувала благодійна акція «Я вірю в ЗСУ». Її проводять другий рік поспіль. Для військових на фронті всі охочі можуть приносити продукти, які не псуються, та різні смаколики. У травні волонтери відвезуть пакунки у бойові підрозділи.
Про те, що щось трапилося з неповнолітніми у Кутківецькому лісі і на місці працюють медики, у редакцію «20 хвилин» повідомили читачі. Журналісти дізналися подробиці ситуації.
Містяни бачили чорний дим з кількох різних мікрорайонів Тернополя. Журналісти «20 хвилин» дізналися подробиці пожежі.
Кіно створювали упродовж трьох років та є результатом цивільно-військового співробітництва українських режисерок Тетяни Кулаковської та Анни Мартиненко з командирами бойових підрозділів та воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ.